Скинь пасажира з потяга: телеканал СТБ розповів деталі скандалу з поїздом «Ковель – Москва»

03 Жовтня 2018, 09:35
Скинь пасажира з потяга: телеканал СТБ розповів деталі скандалу з поїздом «Ковель – Москва» 7721
Скинь пасажира з потяга: телеканал СТБ розповів деталі скандалу з поїздом «Ковель – Москва»

Як раніше повідомляв Район.Ковель, 30 вересня провідниця і начальниця поїзда Ковель-Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками.

Інцидент стався на залізничній станції Кривин у Хмельницькій області. Касир не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через Інтернет. У результаті провідниця і начальниця поїзда відмовились пускати їх до потяга. Коли один з пасажирів намагався силоміць потрапити до вагона, вказані працівники виштовхали його з поїзда, що почав рухатися.

У випуску новин «Вікна. Новини» на телеканалі «СТБ» довідалися деталі скандалу.

Олег і його кохана Людмила розповіли, що на Хмельниччину приїхали святкувати день народження дівчини, а у неділю пара мала повертатися до Києва.

«Просто не працював пристрій, який друкує білети. Касир намагалася виправити дану ситуацію, вона до когось там телефонувала, вона намагалася якось там його перезагрузити, щось йому там зробити, але це все було марно. На що нам касир сказала: «Я не можу роздрувати вам білети», – згадує Людмила.

«Ми злякалися страшне. Бо було страшно, що вона його пихне так, що людина просто впаде і піде під колію», – каже про момент Людмила, коли начальниця поїзда виштовхнула Олега з потягу, який почав рухатись.

Сама начальниця поїзда «Ковель – Москва» так і не вийшла на розмову до журналістів.

 

Коментарі
03 Жовтня 2018, 12:49
Яка нахер москва,? шо за контробандний потяг?всіх нахер, поїзд скасувати.
03 Жовтня 2018, 12:53
не кричи, поїзд вже скасували, це його останні рейси
03 Жовтня 2018, 13:31
ви є придурки. це самий рентабельний потяг в україні. бандерлоги з брудними дупами
03 Жовтня 2018, 13:59
«Стасюк, ну це ж не у вагоні, тим більше в общому вагоні і на далекі рейси», – «парирував» міський голова.<br/><br/>«Вам ще далеко до того поїзда, на якому я їжджу», – завірила обраниця громади, яка з 1990 року працює провідником у пасажирському вагонному депо Ковеля.
03 Жовтня 2018, 17:34
...гине залізниця. Сумно. &quot;...Дорога железная. а люди золотие...&quot;. Де транспортна міліція? Чому пустили чоловіка в поізд БЕЗ КвИТКА?
03 Жовтня 2018, 18:07
Українська залізниця вимирає з часів смерті Кірпи....і дуже стрімко падає донизу!!!
03 Жовтня 2018, 21:07
Провідниця якби взяла цих пасажирів, то по любому мала б проблеми, бо не має права брати у вагон пасажира без білета. В який спосіб провідник мала змусити молодого чоловіка вийти з вагону? Реально дівчина постраждала ні за що.За цей інцидент хай відповідають вищі чини, які повинні були б забезпечити роздруківку білетів, комфортні поїздки пасажирів за ту ціну, яку вони деруть за білети.
03 Жовтня 2018, 21:27
олег і його кохана .......раси яке він мав право заходити в вагон без білети думав що з ним провідники жінки не справляться молодці дівчата респект а про те що булоб з провідниками коли іх знайшли в вагоні контролери -звільнилиб
03 Жовтня 2018, 21:50
жах,ціна питання 160 грн.через роздяв,які не роздрукували білети,а людей,які добросовісно працювали 25 років звільнили
03 Жовтня 2018, 22:49
Немає чого у московію їздити
03 Жовтня 2018, 23:11
Прізвище тварини - в студію!
03 Жовтня 2018, 23:47
Кравчик Галина
04 Жовтня 2018, 02:12
Правильно зроблять що звільняють начальника поїзда так не роблять пишуть акт на провідника а у начальника повинні бути білети а людей викидати не мають права щоб сказали що заплатить у двоє більше сразу забрали і ревізора не боятись грошима поділились
04 Жовтня 2018, 02:31
Скотиняка вона і в африці скотиняка ,поїде до польшщі гроші заробляти поляки навчать як працювати.
04 Жовтня 2018, 13:30
Посидіть місяць дома, а потім позовну заяву до суду про незаконне звільнення з роботи з усіма компенсаціями та моральними шкодами. Як звільнятись то достойно.
04 Жовтня 2018, 18:36
Провідника звільняють він пока а родичів не звільняють їх переводять на іншу роботу в кабінет і буде сидіти в теплі