У Ковелі зростуть тарифи на теплову енергію і гарячу воду

04 Жовтня 2018, 16:00
У Ковелі зростуть тарифи на теплову енергію і гарячу воду 5400
У Ковелі зростуть тарифи на теплову енергію і гарячу воду

На позачерговому засіданні виконавчого комітету встановлені нові тарифи на теплову енергію та на послугу з централізованого постачання гарячої води для бюджетних установ і організацій, інших споживачів (крім населення).

Засідання відбулось сьогодні, 4 жовтня, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер попросив аргументувати це рішення представників ПТМ «Ковельтепло».

Як зазначила заступник директора, начальник планово-економічного відділу Тетяна Яковук перегляд тарифів відбувався шляхом коригування за окремими статтями витрат з причин, які не залежать від підприємства. Серед обгрунтувань зміни вартості послуг вона назвала зростання цін на електроенергію, воду і водовідведення та збільшення розміру мінімальної заробітної плати, а також прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Для ознайомлення з намірами ПТМ «Ковельтепло» стосовно зміни діючих тарифів було опубліковано повідомлення у газеті «Вісті Ковельщини». Зауважень від фізичних і юридичних осіб не надходило.

Вартість послуг на теплову енергію зросте на 7 відсотків, з централізованого постачання гарячої води — на 7,5 відсотків.

Рішення набере чинності з наступного дня після його прийняття.

Строк дії тарифів – 2018-2019 роки.

Коментарі
04 Жовтня 2018, 19:06
В Бойка дрова мабудь подорожчали. Он скільки дерев по місту навирізали.Зовсім совість втратив. Ніяк ненажереться нігідник!!!!!!!!!!
04 Жовтня 2018, 19:37
Потрібна ще одна премія: у 2017 році Нафтогаз отримав майже 40 мільярдів гривень чистого прибутку<br/>Потрібна ще одна премія: у 2017 році Нафтогаз отримав майже 40 мільярдів гривень чистого прибутку<br/>За підсумками минулого року НАК &quot;Нафтогаз України&quot; отримав чистий прибуток у розмірі 39,449 млрд грн, що в 2,2 разу більше в порівнянні з показниками 2016 року. Відповідні дані оприлюднені в консолідованому звіті компанії, передав fixygen.ua.<br/><br/>За даними ресурсу, в самій компанії пояснили зростання прибутковості перемогою в Стокгольмському арбітражі. Так, на думку керівництва компанії, без &quot;позитивного ефекту&quot; задоволеного судом позову у справі про транзит газу компанія зазнала б чистого збитку у розмірі 7,4 млрд грн.<br/><br/>Читайте також: Тимошенко обіцяє після приходу до влади ліквідувати &quot;корупційний&quot; Нафтогаз<br/>Нагадаємо, керівництво НАК &quot;Нафтогаз&quot; швидко збирає кошти з громадян і виписує собі премії, проте питання гарячого водопостачання вирішує місяцями. Про це заявив народний депутат України (фракція &quot;Батьківщина&quot;) Сергій Власенко на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради 9 липня.<br/><br/>© Детальніше читайте на ASN: http://asn.in.ua/ua/news/news/171771-polagaetsja-eshhe-odna-premija-v-2017-godu-naftoga.html?utm_source=yxnews&amp;utm_medium=desktop А ПРО КОВЕЛЬТЕПЛО НАВІТЬ і говорити не хочеться- такі собі зарплати понакручували, що голова йде кругом.
04 Жовтня 2018, 19:40
Прибуток «Нафтогазу» або як здерти сім шкур з народу<br/><br/>За підсумками 2017 р. «Нафтогаз України» отримав чистий прибуток у розмірі 39,3 млрд грн, що на 48% більше результату 2016 року.<br/><br/>Офіційна позиція «Нафтогазу України»: прибуток отримано за рахунок надходження плати за транзит газу з боку російського «Газпрому» і за рахунок «ефекту відображення рішень Стокгольмського арбітражу».<br/><br/>Коштів за рішеннями Стокгольмського арбітражу компанія «Нафтогаз» не отримувала у 2017 році, оскільки рішення по транзитному договору було винесено у 2018 році. Тому заяви «Нафтогазу» вкотре є обманом та намаганням продемонструвати наявність результату від рішення суду.<br/><br/>Стосовно коштів за транзит газу, то це залишається основним рівнем доходів «живих» грошей для «Нафтогазу» – 73 млрд. грн. Проте, у «Нафтогазі» не відчувають морального дискомфорту від того, що отримують основний прибуток за рахунок «агресора» – як називає свого партнера Росію голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболев.<br/><br/>Наступним сектором доходу є продаж газу населенню – 55 млрд. грн. І споживачі, які платять за газ «Нафтогазу» і не отримують субсидії, фактично переплачують за газ удвічі – 7000 грн замість максимум 3500 грн за 1000 куб. м.<br/><br/>«Нафтогаз» як пилосос висмоктує «живі» гроші за газ у більш, ніж 8 млн. домогосподарств. Решта 7 млн. домогосподарств користується субсидіями. Але і тут «Нафтогаз» у виграші, оскільки бюджет компенсує компанії кошти, які не платять споживачі. У 2017 році субсидії, які держава заплатила за населення становили 51 млрд. грн.
04 Жовтня 2018, 19:53
Хай вже їм цім усім Бойкам та Кіндерам могилки були з опаленням
04 Жовтня 2018, 19:59
Вони сучари БЮТівські заставляють двірників вже кущі вирізати на прибудинкових територіях.Здають на переробку і отримують палєти для опалення котелень імітуючи бурхливе прибирання у дворах...
04 Жовтня 2018, 20:00
ВСЕ СМІТТЯ ТА БУРЯНИ СПАЛЮЮТЬ,А БЕРУТЬ ЯК ЗА ГАЗ
04 Жовтня 2018, 20:01
Браття гострімо вила
04 Жовтня 2018, 20:08
Яке зростання тарифів,коли людина на руки отримує 2995 і немає субсидії???
04 Жовтня 2018, 20:40
Читайте уважніше, зростання тарифів НЕ СТОСУЄТЬСЯ НАСЕЛЕННЯ !!!
04 Жовтня 2018, 22:08
Інвалід получає 1450гривнів, як вижити?. Бог їм суддя
04 Жовтня 2018, 22:09
Інвалід получає 1450гривнів, як вижити?. Бог їм суддя
04 Жовтня 2018, 22:44
і ви уроди думаєте що люди будуть вам на хати ваші платити по цих тарифах а ви будете строїтися а не залупиться у вас щось
04 Жовтня 2018, 22:44
і ви уроди думаєте що люди будуть вам на хати ваші платити по цих тарифах а ви будете строїтися а не залупиться у вас щось
04 Жовтня 2018, 22:58
Будуть платити, а де дінуться? Інакше через суд стягнуть. І що їм до інвалідів? Там зарплати по 20 тисяч. А хочуть по 30. Треба піднімати тарифи.
04 Жовтня 2018, 23:19
це геноцид українського народу.
04 Жовтня 2018, 23:44
Так чого ниємо! Виходьте на вулицю до білого дому,вкиньте у смітник членів виконкому і Бойка.Напишіть заяву на неякісні послуги. А то сидять і скавулять...
05 Жовтня 2018, 00:15
Слава Україні. Піти до міської ради і зробити пікет.
05 Жовтня 2018, 00:15
Слава Україні. Піти до міської ради і зробити пікет.
05 Жовтня 2018, 00:15
Слава Україні. Піти до міської ради і зробити пікет.
05 Жовтня 2018, 02:15
Око на попу
05 Жовтня 2018, 02:27
кричіть голосніше, робіть дорогу російським танкам
05 Жовтня 2018, 02:37
Мені пох.й я все краду газ воду електрику і вам раджу з Повагою Олег Кіндер
05 Жовтня 2018, 02:37
Мені пох.й я все краду газ воду електрику і вам раджу з Повагою Олег Кіндер
05 Жовтня 2018, 02:37
Мені пох.й я все краду газ воду електрику і вам раджу з Повагою Олег Кіндер
05 Жовтня 2018, 12:35
Оце прочитав статтю Вістях-Велика Зачистка-реальність страшна ціни на єноргоносіі ростуть кожен<br/>день відповідно і ціни буквально на <br/>Влада відкрито обьявляє простистояння з Народом <br/>Слідуюча стаття певно буде назіватися -Великий Терор-
05 Жовтня 2018, 14:51
Бойка з БЮТом першого в топку
05 Жовтня 2018, 19:12
ви уроди що думаєте все вам так з рук зійде непонажираєтеся ніяк топите дровами а берете за газ ублюдська влада
05 Жовтня 2018, 20:25
Жидомасонів на вихід
06 Жовтня 2018, 23:43
То демократично, треба негайно і далі підвищувати тарифи назло Кремлю і Путіну особисто. Слава Україні! Героям сала.
09 Жовтня 2018, 01:07
Плат имо за &quot;гарячу&quot;воду ,чому ж вона тільки тепленька ,щоб не &quot;ошпарились&quot; чи що ? А як у кого ?.........
23 Жовтня 2018, 15:13
Так яка, всетаки, ціна за 1Гкал тепла в 2018-2019 опалювальному сезоні в гривнях?