Головного комунальника Ковеля оштрафували за ями на дорозі

05 Жовтня 2018, 10:22
Андрій Стернічук 7426
Андрій Стернічук

Управління патрульної поліції у Волинській області направило до суду матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Андрія Стернічука.

Будучи посадовою особою, відповідальною за належне утримання вулиць в місті, Андрій Васильович не виконав законну вимогу № 28-к від 18 червня 2018 року тимчасово виконуючого обов’язки старшого інспектора з особливих доручень ВОНС в м. Ковель УПП у Волинській області стосовно усунення ямковості на вулиці Фестивальній, чим порушив п.п.1.5 Правил дорожнього руху України.

По даному факту 19 липня був складений протокол про адміністративне правопорушення, яке передбачене ст. 188-28 КУпАП.

Андрій Стернічук на виклик до суду не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи.

Вина посадовця доводиться зібраними по справі доказами: протоколом про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями його самого та підписом, що він «з протоколом згідний», актом обстеження ділянки вулично-шляхової мережі та фототаблицями.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Олена Восковська постановила накласти на Андрія Стернічука адмінстягнення у виді штрафу на суму 255 гривень та стягнула з нього в користь держави 352,40 гривень судового збору.

До речі, з розбитою дорогою на вулиці Фестивальній пов’язаний недавній трагічний випадок. 23 вересня близько 15 години через ці баюри їхала на власному велосипеді 79-річна ковельчанка і, не справившись з керуванням, впала на землю, перелетівши через кермо. Внаслідок важкої травми пізно вночі вона померла в реанімаційному відділенні Ковельської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, що у лютому цього року видання Район.Ковель повідомляло про те, що на вулиці Фестивальній через рух вантажівок руйнуються будинки.

Коментарі
05 Жовтня 2018, 15:29
Ось така реальність та ціна людського життя
05 Жовтня 2018, 15:29
Андрій - хороший хлопець, душевний і розумний. І головне, мені здається, не ЗЛОДІЙ. Але він неспроможний всі господарські проблеми по місту вирішувати. За це занедбане господарство з нього тільки питають... А матеріальна база яка? Фінансування належне йому дають? Чи він замість того, щоб дорогу залатати собі ці гроші забрав на хату? Ні. Вища влада неправильно пріорітети розставляє - спочатку телевізор, ремонт в кабінеті, кондиціонери, квіти в центрі на стовпах... А дороги потім, як здача буде.
05 Жовтня 2018, 16:16
Це Товстига просто прикрився стернічуком. Колись він так і Донця підставив. За все має відповісти інший андрій.
05 Жовтня 2018, 16:25
і не у такому кумедному розмірі.Підніміть шановні журналісти цього сайту свої ж публікації ціеї весни. там чітко написано- на ремонт Фестивальної виділили півтора мільйони. цЕ ЩОю ПІВТОРА МІЛЬОЙНИ КОШТУЄ 2 МАШИНИ ЩЕБНЯ, ЯКИМ ПОСИПАЛИ ВЕСНОЮ ЯМИ НА ФЕСТИВАЛЬНІЙ? І куди тільки дивиться прокуратура.
05 Жовтня 2018, 16:56
Стернічук добра людина, яка намагається по можливості допомагати людям, хто і повинен відповідати це Товстига!
05 Жовтня 2018, 17:09
Найшли крайнього....
05 Жовтня 2018, 17:24
Стернійчук наробив добра і у Водоканалі, і в Горгазі і ,тепер, у Міській раді...
05 Жовтня 2018, 18:29
А відкриті люки і провали на дорогах загроза життю Вас і Ваших близьких.Також мовчки обходити ?! Тепер людське життя оцінюють в 607грн.40коп. ?!
05 Жовтня 2018, 19:31
Товстигу на нари!!!!!
06 Жовтня 2018, 01:25
А вул Воля також зробили ремонт наступав трохи щебня на половину вул розтягли і списали що ремонт зроблено на мільйон гривень дійсно куди дивиться прокуратура за мішком соломи
06 Жовтня 2018, 04:57
То нехай той добрий,чуйний Андрій залишить свій теплий, НЕ корумпований кабінет і просто звільнится. І піде працювати в колгосп.там такі люди завжди потрібні
06 Жовтня 2018, 04:57
06 Жовтня 2018, 10:44
Цього волоцюгу треба в тюрму садити!!!! Бо в Ковелі найгірший стан дорожнього покриття . Вони всі кошти виділені на дороги, вкрали разом з цим недоробленим кіндер - сюрпризом, а ви його ще захищаєте!!! Їх розстрілювати потрібно!!!!!! Гниди!!!
06 Жовтня 2018, 11:24
Андрій - шістнадцятий у двадцять третьому ряду, він сам коштами не може розпорядитись, все вирішують "верхні". А на нього просто відповідальність "положили" за роботу, яку йому зробити не дали. А він працювати хоче, щось зробити людям намагається у міру своїх можливостей. Простий хороший хлопець. Статків не нажив - пішки ходить. Згоден з Ларисою - не злодій він.
06 Жовтня 2018, 18:01
Особисто цьому андрію носив конверт за будівництво по вул.ватутіна
06 Жовтня 2018, 18:01
06 Жовтня 2018, 18:02
Особисто цьому андрію носив конверт за будівництво по вул.ватутіна
06 Жовтня 2018, 23:57
Голою сракою його по цім ямам просунути !
09 Жовтня 2018, 14:50
Ключове місце "тимчасово виконуючого обов’язки старшого інспектора з особливих доручень" - і ще хтось буде "кидати каміння". На порядну людину не плюйте будь ласка. Мені дуже шкода людину поважного віку - але ж 79 років - про який велосипед може йти мова?!