У Ковелі невідомі обікрали позашляховик, який волонтери хотіли відправити бійцям на Схід

06 Жовтня 2018, 13:41
Ковелі невідомі обікрали позашляховик, який волонтери хотіли відправити бійцям на Схід 4388
Ковелі невідомі обікрали позашляховик, який волонтери хотіли відправити бійцям на Схід

У Ковелі невідомі зловмисники пошкодили автомобіль, який мав відправитися на Схід України для бійців.

Про це повідомляє волонтерка Руслана Цюп'яшук на своїй сторінці у Фейсбук.

«Це сьогоднішні фото машини, яка була придбана та відреставрована волонтерами. В понеділок вона відправляється на схід нашим хлопцям. Якась прекрасна людина позарилася на речі, що лежали на задньому сидінні. Щиро бажаю цій людині стати доброю та хорошою, пройшовши та подоловши усі перешкоди, які пройшли усі ті люди, що вклалися у цю машину. Що зробили великі та малі справи, щоб ця машина «відбулася». УСІ, ХТО ХОЧЕ ДОПОМОГТИ ТАКИ ВІДПРАВИТИ МАШИНУ ЧЕРЕЗ 4 ДНІ, БУДЬ ЛАСКА НАПИШІТЬ МЕНІ В ПРИВАТ. Дякуємо за все. Насправді будь яка допомога буде доречною», – йдеться у дописі  Руслани Цюп'яшук.

 


Коментарі
06 Жовтня 2018, 19:42
це рука Маскви
06 Жовтня 2018, 20:23
Паскуди.
06 Жовтня 2018, 23:41
Та не переживайте, тачка все-одно на ліваках і ввезена без розмитнення. А там її все-одно поб'ють або сєпари спалять. Бабла награбували, ще сто таких притягнете, а в мене діти їсти хочуть, а не слухати байки про ваше всране ато.
06 Жовтня 2018, 23:56
Хай кіндер со своєю бандою поможе ,вони награбили у народа достатньо !!!
07 Жовтня 2018, 01:01
а шо с........пиз.....дили. а то непонятно чим помагать.
07 Жовтня 2018, 12:03
То все чернівецькі цигани
07 Жовтня 2018, 19:26
скікі дерьма живе в видно покоментах...вас би сукі на день під донецьк . ви не мужикі не ковельчани ви просто мерзота кацапська. холуи..
07 Жовтня 2018, 19:54
Мужики на своих сограждан никогда не пойдут. Это к предыдущей мрази рогульной
07 Жовтня 2018, 19:54
Мужики на своих сограждан никогда не пойдут. Это к предыдущей мрази рогульной
07 Жовтня 2018, 20:54
О, путлеровське хуйло вилізло! Ти но розкажи, падлюко кацапська, скільки десятків тисяч "сограждан" російська авіація знищила у Грозному так званими ковровими бомбардуваннями? Скільки дітей, жінок та старих людей російська армія вбила у Чечні? Вони теж хотіли незалежності!
09 Жовтня 2018, 14:02
Це авто давно уже їздить по Ковелі.<br/>Про яке АТО іде мова....
09 Жовтня 2018, 22:23
Твой бред даже не интересно читать. Тупым укро-рогулем ты был, тупым укро-рогулем и останешься.
09 Жовтня 2018, 22:25
Ти такий ковельчанин, як Кіндер некорупціонер. Рагуль бандерівський. Струс мозку ще не пройшов від сакання, довбенику?
09 Жовтня 2018, 23:48
Бандерівцем я ніколи не був, але ви, путлеровське мракобісся, навіть сказати у відповідь нічого не можете по &quot;согражданах&quot;, вбитих російською воєнщиною у Грозному. Після розвалу вашої рашки-г@мняшки Китай захопить Сибір по Урал. Нащадки Золотої Орди, знайте, що ваша нація кацапів приречена!
10 Жовтня 2018, 01:13
Всі нації приречені, йолопе. Навіть Римська імперія, яка існувала півтисячоліття, розвплилась, згнила зсередини. І Китайські державні утворення неодноразово занепадали і знову піднімались, і Русь. То при чому тут путлеровське мракобісся? Союз 80 років проіснував - думали на віки - розвалився. А нещасна Україна чверть століття ледь животіє, думаєш, виживе? Поки такі мавпи, як ти стрибають і верещать славигероям, , все, що Сталін збив до території України, роздеруть зі всіх сторін.<br/> Тобі не пох... що там у Грозному? У себе розберіться, придурки.
10 Жовтня 2018, 01:14
Всі нації приречені, йолопе. Навіть Римська імперія, яка існувала півтисячоліття, розвплилась, згнила зсередини. І Китайські державні утворення неодноразово занепадали і знову піднімались, і Русь. То при чому тут путлеровське мракобісся? Союз 80 років проіснував - думали на віки - розвалився. А нещасна Україна чверть століття ледь животіє, думаєш, виживе? Поки такі мавпи, як ти стрибають і верещать славигероям, , все, що Сталін збив до території України, роздеруть зі всіх сторін.<br/> Тобі не пох... що там у Грозному? У себе розберіться, придурки.
10 Жовтня 2018, 12:14
100%