У Ковелі жебракує фейковий боєць АТО

07 Жовтня 2018, 10:24
У Ковелі жебракує фейковий боєць АТО 7174
У Ковелі жебракує фейковий боєць АТО

У Ковелі «інвалід-«циганором» жебракує у формі ЗСУ, щоб випросити більше грошей.

Про це пише голова Ковельського осередку «Національний Корпус» Олександр Філон на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ковельчани, будьте уважні та розслудливі. Біля входу в супермаркет «Салют», що на привокзальному районі сидить інвалід -«циганором», який вирішив одягнути форму Збройних Сил України, щоб випросити у ковельчан більше грошей. На який цинізм готові піти ці паразити, щоб отримати максимальну вигоду?», – написав Олександр у дописі.

«Старався говорити з ним максимально спокійно. Боюсь, що наступного разу буде інакше. А що б ви зробили в цій ситуації?», – додає він.

Користувачі мережі у коментарах до допису різко відреагували на це: «Треба було прорубати його за спекуляцію на темі Захисників України», «Прибутки впали от і викручуються, як можуть... Гидко!».

 

Коментарі
07 Жовтня 2018, 17:03
Повиганяти всіх циган
07 Жовтня 2018, 17:31
Не гоніть бєса, вони мусором проплатили, мають право.
07 Жовтня 2018, 17:42
Філон красавчік
07 Жовтня 2018, 17:51
Їх усіх потрібно знищити не дарма гітлер вбивав циган
07 Жовтня 2018, 19:29
для начала обробити дегтем ну а потім в пірья ...
07 Жовтня 2018, 23:18
Мені шкода його авам ні давайте вас виженуть з власної і хати і скажуть вам скоти
08 Жовтня 2018, 00:38
В хто його виганяв з власної хати?Більшість циган це паразити які не хочуть і не вміють працювати,а вміють красти і жебракувати. На ютубі є багато роликів де цигани виряжаються у форму ЗСУ і просять гроші ,і кажуть що вони воювали в АТО.
08 Жовтня 2018, 02:20
Олександр ви молодець! Сьогодні вечері знову сидів той цигарно вже без форми...
08 Жовтня 2018, 04:26
Ох красава , такий обсяг роботи зробили, змусили попрошайку воєнку зняти , але чогось мені від цього не краще, тай зовсім нічого не змінилось... Ще залишилось зайти до попрошайок в мерію і поросити зняти свої мандати, а то вони більше позорять наш народ чим циган попрошайка в формі ЗСУ!!
09 Жовтня 2018, 03:53
В нас попрошайки скрізь,починаючи з чиновників....А те що там писало про Гітлера,задумайся. Зараз нас теж обняла таж участь,путлер теж хоче знищити Українську націю.Пам'ятайте ,ніхто не може знищувати людей.Коли Бог створив ту чи іншу націю,значить так воно треба.Наказувати потрібно, але не варто мірати всіх однею мірою,і між циганами є чесні,працьовиті,добросовісні .Українці толкові ,а бомжі тоді з якої нації?І не всі попали в скрутне становище з чиєїсь вини,самі до цього докотилися!!!
11 Жовтня 2018, 09:21
Жебраків. Всккрпвна