На міжнародному турнірі з вільної боротьби ковельчанки здобули бронзові нагороди

08 Жовтня 2018, 15:53
На міжнародному турнірі з вільної боротьби Ольга Падошик та Анастасія Лебедєва здобули бронзові нагороди 3034

У місті Бровари відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам’яті майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У змаганнях взяли участь збірні команди Румунії, Молдови, Польщі, Білорусі, Словаччини, Ізраїлю та України.

Успішним був виступ вихованок ДЮСШ управління освіти Ольги Падошик та Анастасії Лебедєвої. У ваговій категорії 43 кг, перемігши трьох суперниць за вихід у фінал, Ольга поступилась чемпіонці Європи з Дніпропетровщини. А в боротьбі за бронзову медаль перемогла спортсменку з Румунії.

У категорії 49 кг Анастасія за вихід у фінал здобула дві перемоги, а в третьому поєдинку сильнішою виявилась представниця Польщі. Майстерність допомогла юній ковельчанці здолати борчиню з Молдови і здобути бронзову нагороду.

Готували спортсменок до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик.