Найбільше ковельчан звертаються у ЦНАП за субсидіями, бо не знають, як перезимують

08 Жовтня 2018, 17:42
Найбільше ковельчан звертаються у ЦНАП за субсидіями, бо не знають, як перезимують 2269
Найбільше ковельчан звертаються у ЦНАП за субсидіями, бо не знають, як перезимують

Ковельчани найчастіше звертаються до міського Центру з надання адміністративних послуг за отриманням субсидій.

Про це сьогодні, 8 жовтня, на апаратній нараді у міськвиконкомі доповіла заступник начальника Ковельського ЦНАПу Ірина Шайнюк.

«На минулому тижні до Центру звернулося понад тисячу осіб. Людей багато. Роботи багато. В основному це люди йдуть, які хочуть отримати субсидії. Починається опалювальний період. Вони всі переживають. Не знають, як перезимують», – каже Ірина Олегівна.

Нагадаємо, що у травні уряд оголосив нові правила надання субсидій. Як пише видання «Сьогодні», вони виявилися суворішими, ніж попередні. Відтепер при подачі заяви на субсидію потрібно вказувати доходи всіх членів сім’ї. Згідно з новими правилами, у багатьох випадках в субсидії можуть відмовити.

Коментарі
09 Жовтня 2018, 09:44
їдьте на майдан. поскачете і зігрієтесь. Що хотіли те й маєте. Придурки.
09 Жовтня 2018, 10:14
Потримаємось за кадик жидомасонів та й зігріємось
09 Жовтня 2018, 11:31
При чому тут майдан? Хто дійсно заслоговує той і отримав. А протестують ті, у кого доходи великі а платити звикли мало. Знаю таких: чоловіки закордоном, жінки дома сидять у непоганих хатках, на курорти закордон їздять і не можуть заплатити 1-2 тис. комуналки та ще і не економлять бо були пільги від держави.
09 Жовтня 2018, 12:43
Не згідна з висловлюванням Наталі.Маю мінімалку, але підприємець не оформляє- в державне підприємство офіційно не влаштуватися_все зайнято, от і відмова від субсидії.Як дальше перезимувати???А раніше можливо було мати субсидію без оформлення...
09 Жовтня 2018, 13:00
коли ми скакали на майдані, жид не казав, що підніме ціну на газ в 7 разів і долар в 3 рази. Так би його ніхто не обрав. Маємо те що маємо. Жиди нищать україну і українців. це звичайний прихований геноцид українського народу. Хто не здох, той виїхав. Подумайте, скільки нас залишилось. На нашій території зачищають місце для рабів з африки.
09 Жовтня 2018, 14:01
В ідеалі ви повинні бути оформленні та кожна людина вимагати оформленняю Але скільки мають офіційні мінімалки та нелегальні доходи великі а платити не хочуть. <br/>Ви пропонуєте закривати очі на величезні махінації заради таких як ви? От всі так і роблять.Потрібно виправляти ситуацію як з вами так і з ними.
09 Жовтня 2018, 14:50
А як виживати??? коли працівника віком за 40 ніхто не хоче брати з оформленням і нікому не цікавий ні досвід роботи, ні навики???
09 Жовтня 2018, 14:52
До ,,великих,, доходів ( мінімалка) спонукає влада та безвихідь...
09 Жовтня 2018, 16:43
Вила для жидомасонів
09 Жовтня 2018, 17:44
От всі жаліються, що субсидії забирають, на життя, дорогий бензин. Зате супермаркети повні, курорти (Світязь, Одесса, Карпати, Турція) повні, ресторани переповнені, всі роблять зачіски, манікюри, випускні після кожного класу, гуляють дні народження в ресторанах, по тротуарах не пройти через авто.
09 Жовтня 2018, 19:18
Всім так не жити...Є різні версти населення.
09 Жовтня 2018, 19:39
Так жирує всього 3-4% від населення України