Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Вчитель кричить. Фото ілюстративне
Вчитель кричить. Фото ілюстративне

«Дивись на мене!» – заступниця директора ковельської школи до учениці

10:37 09.10.2018
7562

Неприємний інцидент трапився ЗОШ №10 міста Ковеля.

Цілу історію за участю педагога описала Неля Супрунович, мама учениці згадуваної школи. Її допис у Facebook подаємо без змін:

«ДИВИСЬ НА МЕНЕ!!!» – перший викрик цієї особи. Як не прикро це писати ,але змушена. Хочу розповісти про заступника директора міста Ковеля зош. Моя дочка згубила на території школи цінну річ.

Вранці по телефону була повідомлена класний керівник про те, що дочка на перший і можливо другий урок не прийде, бо буде шукати ту річ. Разом з нею шукала я, мама. Поки не знайшовши, дочка пішла на уроки.

Тато серед другого уроку відпросив дочку у вчительки польської мови продовжити пошуки.Ми шукали на майданчику навпроти вікон кабінета директора.Коли я з дочкою продовжила пошуки, вибігла особа, яка не привітавшись, не представившись,не запитавши хто я,що ми там робимо, почала кричати на дочку. Її слова: «Бистро іди на уроки,ти шо тут ходиш під вікнами прогулюєш!!!»

Коли я повернулась до неї і сказала, що тато неї відпросив у вчительки, вона сказала ,що їй всерівно, і тоді вже сказала, що вона заступник директора і щоб я пішла писати заяву. Я погодилась відразу.

Але її останні викрики в сторону моєї дочки мене збентежили. «Ти чула чи не чула!!!!! НА МЕНЕ ДИВИСЬ!!!!!»

Якщо вона при батьках так «розмовляє» з дітьми????? Моя дочка добре вчиться, за сім років ні одного уроку не прогуляла, як вона висловилась. Та навіть якщо це інша буде дитина, це не дає їй ніякого права так звертатися чи кричати на учнів. Мені, як мамі за цим всім було дуже неприємно спостерігати».

Коментарі

правда

10:51 09.10.2018

це напевно і не зауч, а секретар....

Мешканець

11:38 09.10.2018

Хамське поводження в присутності батьків, а що без них...???
10 школа щось дуже стала популярною.Чим займається директорка???

Незнайомка

11:43 09.10.2018

А якби з дитиною під час уроку щось трапилось відповідно винною знову ж була б школа. на це ніхто уваги не звертає. тим більше, навіщо давати дитині такі цінні речі у школу? згубила - школа винна.... а можливо вона вдома загубила, чи по дорозі до школи???

попереднім

12:07 09.10.2018

А що батьки не мають права відпросити дитину у вчителя з уроку? Це що вязниця?

Вчителька

12:29 09.10.2018

Ця особа взагалі часто дозволяє собі хамити і учням і вчителям. Стиль поведінки, який не личить керівнику

Дебіл

12:35 09.10.2018

ось до чого довела бидляча освітня реформа

При чому тут реформа

13:06 09.10.2018

Людина або бидло або ні! Якщо її натура по життю така ,то до чого тут реформа.?! Я вважаю що вчителі і інші працівники один раз на пів року мають проходити поглиблегий огляд психіатра і не у місті де працюють ,а у сусідньому ,щоб оцінка була незалежна. Таке чмо не повинно взагалі біля дітей знаходитись

Незнайомець

13:36 09.10.2018

А чому всі камені полетіли на заступника? Не розібравшись у ситуації звинувачувати людину? А, можливо, батьки все виставили так, як вигідно ним? Можливо, вина батьків також є?

Очевидець

13:39 09.10.2018

А чому не написали, як батько "клав мати" на всіх у школі?

Мама трьох школярів.

13:49 09.10.2018

Залишатись завжди людиною.А педагог ще повинен бути прикладом людяності.Приниження гідності,неповажне ставлення до дитини, як особистості.Дуже часто випадкові люди стають педагогами,вихователями.Не за покликом душі,без любові до дітей йдуть в освіту.

Яків Якович

13:51 09.10.2018

Директорку з заступниками на вихід

Вихованець зош 10

15:06 09.10.2018

Оксана Володимирівна чудовий педагог. Те що вона сказала дитині дивись на мене, не має нічого страшного. А от цінні речі Н Е Х Є Р давати дітям у школу, щоб потом не писати в фейсбуці всякій бред, це тебе стосується дура Н Е Л Я СУПРУНОВИЧ. А ТО ДОЦЯ Я БАЧУ ВСЯ У МАМУ......

учень школи

15:17 09.10.2018

та то батьки бидло шо мати шо батько - особливо. хам на спирті гроші заробив і хамить. якака дитина виросте після таких батьків? а ще в цій сімї батько мати при дитині посилає в один статевий орган

Учень 10 школи

15:22 09.10.2018

На чужу дитину в присутності мами кричати , не розібравшись ??? Це жах!!!!! А без батьків що відбувається????

В шоці.

15:38 09.10.2018

Так справді. Вчителі повинні шанувати учнів, на Ви і пошепки запрошувати на урок. Через Вибачте, пробачте звертатись до них. ВОНИ ЗОБОВ'ЯЗАНІ!
Шкода що учні не пам'ятають своїх обов'язків. Та я думаю вчителі навчаться аж так шанобливо ставитись до учнів і зможуть навчитись терпіти ту хамську поведінку дітей.. адже в іншому випадку мама чи тато зроблять "відомою" вчительку на весь район а то й далі. Велика дяка, що існує інтернет, інакше як би всі дізнались, що мама образилась......

Вчитель

16:55 09.10.2018

То може нехай діти і уроки проводять? Свої обов'язки діти не виконують, зате права знають. А вдома ще батьки наговорять, а діти це все у школі коментують. А стосовно випадку, то нехай ще Неля Супрунович розкаже за те, що чоловік робив у школі, як нецензурна лексика летіла у всі сторони і чула то вся школа. А заступник переживаючи за дитину, можливо і підвищила голос, але це ще не факт. Завжди більше вірять батькам, але на цей раз є багато свідків, які чули, що винні батьки

Ура

17:35 09.10.2018

Прибацаного батька і мати накол щоб з рота єрунду негнали РЕВОЛЮЦІЯ В ДІЇ!!!!! Люди здуріли

дурні

18:01 09.10.2018

Але дурні ці батьки, один матюкається в школі (великий мораліст) інша прибацана мати (жінка великого мораліста) ак песали вище послана на статевий орган учать педагогів. ви спочатку між собою розберіться. вчителі не святі але і учні далекі від святості. роздули таку еронду в соцмережі (не від великого розуму) а насправді проблема неварта уваги. БАТЬКІ ВИ ТЕЖ ВИННІ1

Ковельчанин

19:38 09.10.2018

Не вірю, що будь-який (навіть дурнуватий) вчитель міг так себе повести, тим більше при батьках - включіть логіку -ТУТ ЩОСЬ НЕ ТАК!!!!

Мама

19:39 09.10.2018

А ЦЮРИК НІНА ВАСИЛІВНА НЕ ВИБІГАЛА КРИЧАТИ СКАНДАЛЬНА ВЧИТЕЛЬКА ПРОСТО УЖАС ЯК ВОНА ВЧИТЬ ДІДЕЙ БІДНИ ДІТКИ І БАТЬКИ НЕЗНАЄШ ЯК ЗА ГОВОРИТИ.

мешканка

21:37 09.10.2018

а чого всі накинулись на батьків ще й з образами вони ж не дебоширили

колишній вч

22:27 09.10.2018

сумно це все читати. брак культури батьків+ непрофесійність керівника от тобі і конфлікт на рівному місці. А діти ж все бачать. Уявляю, що батьки вдома говорили, а дитина слухала. І А галасу на ціле місто! Не варто було завучу провокувати і гарчати на людей, ніколи не знаєш на кого нарвешся

Вчитель

22:48 09.10.2018

А ви впевнені, що заступник провокував? Ви прочитайте пост мами: ми знайшли, але тато відпросив з 2 уроку польської мови! Там слова мами суперечать самі собі

адомси

23:33 09.10.2018

як чого накінулись? бо батьки дурноваті що таку єрунду в соцмережі викідали. хтось накогось накричав потім хтось когось обклав. таке зустрічається кожен день а батьки виставели себе на посміховесько на ціле місто. сімейка адомсів. матері - не копай яму іншому бо сама туди втрапеш. а ти з своїм чоловіком втрапела і яма з гімном

Свідок теж

00:23 10.10.2018

В конфлікті винні обидві сторони. Тільки батьки без педагогічної освіти, а завучка з освітою і категорією і званням. Батьки нарвані попались от і все, не змовчали. А кому подобається, коли на його дитину кричать

!!!

08:20 10.10.2018

це батьки і їм не треба освіта для виховання. їм треба розум і вихованість. якщо мати ходить як ворона вся в золоті а в ьатька від понтов щокі надулися то там ніяка педагогічна освіта недопоможе. хай в собі розьеруться а потім пост з звинуваченням пишуть.

Дурість золотої лихоманки

09:08 10.10.2018

Отож, на початку статті ми читаємо: "«ДИВИСЬ НА МЕНЕ!!!» – перший викрик цієї особи". Тобто, до "дивись на мене" завуч взагалі нічого не викрикувала? Добре, тоді читаємо далі: "Коли я з дочкою продовжила пошуки, вибігла особа, яка не привітавшись, не представившись,не запитавши хто я,що ми там робимо, почала кричати на дочку. Її слова: «Бистро іди на уроки,ти шо тут ходиш під вікнами прогулюєш!!!»" А згодом: "Але її останні викрики в сторону моєї дочки мене збентежили. «Ти чула чи не чула!!!!! НА МЕНЕ ДИВИСЬ!!!!!»

Будь-який неупереджений читач реально помітить, що у мамочки не все гаразд. Навіть з викладом подій. То "на мене дивись" - перший викрик особи, то "Ти чула чи не чула!!!!! НА МЕНЕ ДИВИСЬ!!!!!" - останні викрики. Якщо вже мамочка не може дати раду хронології своїх спогадів про подію, то як можна вірити її решті "аргументів"?

Наступне, а що, врешті-решт, сказала завуч? "Дивись на мене!" - це лайка, чи образа? Ні. Всього лиш намагання привернути, акцентувати увагу дитини до законної вимоги «іди на уроки,ти шо тут ходиш під вікнами прогулюєш!!!» Знову ж таки, ця вимога лайлива, чи образлива? Ні.

Якби завуч була безвідповідальною, то навряд чи буквально, за словами мамочки, "вибігла" з приміщення школи на вулицю аби навернути дитину-прогульницю до навчання. Під контроль вчителя на уроці. Безвідповідальним "до лампочки". А тут не вийшла - вибігла! Значить не байдужа до дитини. Вболіває і переживає за неї!

Мамочка також, напевно, забула, що вона своїми пошуками займалась на території не власного подвір'я, а школи. Де відповідальність за життя дітей лежить на адміністрації, в першу чергу.Тому, "представлятись, питати що робимо" - справа третя! Насамперед, слід прибрати дитину з місця і оточення, не передбаченого навчальним процесом - вулиці. А вже потім можна вправлятися в знайомствах. Тому й вимога жорстка.

А дитина? Ось тут найголовніше! Дитина опинилася в ситуації вибору авторитета. З одного боку авторитет заступника директора школи з вимогою йти на уроки, з іншого - авторитет батьків з їх вимогою пошуку золотого ланцюжка. Якби мамочка була відповідальною мамою, а не істеричкою, то би наказала дитині слухатися педагога і йти на уроки. А вже потім пояснювати (саме так - п о я с н ю в а т и) заступнику директора причину відволікання учня від процесу навчання. Бо головний там і в цей час - заступник директора.

Наостанок, похвалятися своєю дитиною, що вона "сім років добре вчиться" можна. Втім, при цьому, не варто забувати, що вона це робить не сама. Пам'ятати й про те що її ці сім років добре вчать! У школі. Педагоги. Завучем в яких Оксана Володимирівна, спаплюжена мамочкою, яка вміє користуватися Фейсбуком

Справедлива

09:09 10.10.2018

Питання перше - для чого дитині давати у школу цінну річ ? Питання друге - батьки змалечку показують дитині приклад, що основне матеріальне (коштовність), а не моральне (навчання). Вони ще педагогів звинувачують? Супруновичі, отямтеся!!! При такій постановці питання, таких Ваших пріоритетах Вашій дитині ніякі репетитори не допоможуть. Так, освіту Ви потім може й купите, у нашій державі це можливо. Але ОСОБУ Ви не виховаєте, даючи такий негативний приклад.

У кого вища педагогічна освіта?

09:49 10.10.2018

До чого тут притензії до матері і батька. Людина з вищою ПЕДАГОГІЧНОЮ освітою має бути взірцем для батьків, дітей. Це не наглядач колонії для малолітніх, це завуч школи. Батьки можуть хоч 10 поверховим матом обложити ,а вчителька їх 20 - ти та ,
не у школі . А звертання до дитини як до люмпену та ще й в присутності матері, то ганьба для школи. За що завуч переживала ,за те що мати викраде свою дитину зі школи? Чи за те що знайдуть таки свою цінну річ? А може річ вона вже знайшла і нервує? А якщо мати забиратиме у поліклініку дитину трж така реакція буде?

Колега заступника директора

10:04 10.10.2018

Якщо річ цінна, то її треба було знайти. Це зрозуміло. А вам, мама, перед тим, як описувати подію, не помішало б навчитися грамотності. Я вважаю, що моя колега не безпідставно посварила вашу доньку. Ще не відомо, як ви розмовляли з учителем. У вашому дописі жодного слова поваги не спостерігається. То ж який приклад ви подаєте підростаючому поколінню? Не поважати вчителя! Не поважати вчителя навіть тоді, коли самі не навчилися грамоти у школі!

Інша

12:12 10.10.2018

Взагалі діло тут не в загубленій речі, а в манері спілкування з дітьми!!! Вчителі собі багато дозволяти стали, я рощумію що праця з дітьми дуже важка, але якщо такі приклади спілкування будуть подавати вчителі у школі дітям, і діти будуть спілкуватись так дома і у школі вони ж бистро беруть приклад з нас, школа це навчальний заклад а не збірка не вихованого бидлоття!!!

Етик

14:49 10.10.2018

Якби завуч поводила себе спокійно і коректно, батько би не хамив. А хто там в золоті, хто чим заробляє діла не стосується. Справа дійсно в манері спілкування. І педагогічної етики не відміняли

Ковельчанин

14:59 10.10.2018

Ніхто не суперечит з тим,що в школі у будь якій ситуаціі можливо нарватися на неадекватних батьків,але вчителі у наш час теж поводять себе так,ніби вони зарплату не отримують і ти маєш ще заплатити.Дуже багато разів стикався з ситуацією,коли підходиш у школі поговорити,а ВОНИ поводять себе так,ніби додому до них прийшов поговорити

Людина

18:27 10.10.2018

Обов‘язок учня - вчитися. Якщо не влаштовує вчитель, адміністрація (вони не з вулиці прийшли) - у місті є ще 12 шкіл. Заступник діяла згідно своїх повноважень. Молодець! Вона на батьків-мажорів не реагує. Ганьба батькам, які нехтують навчальним процесом заради ЦІННИХ РЕЧЕЙ (які чомусь губляться у школі)

qwerty

20:59 10.10.2018

[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]

Володимир

11:20 11.10.2018

[ВИДАЛЕНО ЗА ОБРАЗИ]

Ковель

19:47 11.10.2018

Вчителя свої нерви успокоюють на чужих дітях лаять не цензурні слова із криками що дитина боїться в школу іти і це є в 7 школі ..

Ковель

19:47 11.10.2018

Вчителя свої нерви успокоюють на чужих дітях лаять не цензурні слова із криками що дитина боїться в школу іти і це є в 7 школі ..

Ковель 2

19:56 11.10.2018

Нема виховання педагогів потрібно психіатра пройти а тоді допускати щоб навчали дітей .! Дякую .

пташник

20:57 11.10.2018

Зараз комісію можна купити,ціна питання 350гривень

Лесик

23:44 11.10.2018

Школа.Недитячі ігри..серія 33

Надійка

18:38 12.10.2018

А ЦІННУ РІЧ хоч знайшли?

Цікаво

19:52 12.10.2018

А шо шукали

До Цікаво та Надійка

10:48 13.10.2018

загубила дівчинка чи цепочку чи хрестик золотий по дорозі до школи, шукали на подвір'ї школи

Анастасия

12:07 13.10.2018

После прочтения статьи, складывается впечатление, что педагогам нет дела до бедной ученицы. Вы задумывались, что она сейчас чувствует, какой у нее сейчас стресс. Какое право вы имеете поливать грязью, совершенно не знакомых вам людей.

Анастасии

16:00 13.10.2018

А ви подумали, що відчували вчителі, коли їх матюкало і погорожувало підірвати школу 50-річне бидло, яке у свому житті тільки те і робить, що займається спиртом? Яке мало право це хамло в присутності ДІТЕЙ матюкатися на педагогів, ображати їх? А "бедная ученица" могла би до школи не брати золото, то і стресу не було.

Просто людина

20:36 13.10.2018

А чого та дитина бідна? Річ пропала у вихідний день! До чого тут навчальний процес? І який стрес може бути від школи? Це скоріше за все у неї стрес вдома був коли отримала від ТАКОГО батька прочухана. Мабуть і вимушена була шукати під час навчального процесу щоб ще більше не отримати. ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ ВИ ПРО ЩО КАЖЕТЕ? Тут сразу видно що вина батьків а не вчителя.

24 лютого
Вчора
22.02.2019
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин