У скандалі через електронний квиток винною є станція Кривин, – начальник ковельського депо

09 Жовтня 2018, 11:55
Олександр Стречен 8621
Олександр Стречен

Скандальну історію про те, як провідниця і начальниця поїзда Ковель-Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками, прокоментував журналістам «12 Канал» начальник пасажирського вагонного депо «Ковель» Олександр Стречен.

«Є багато питань до станції Кривин, яка багато порушень зробила і фактично визвала емоційні дії, призвела до конфліктної ситуації між пасажирами і поїздною бригадою», – коротко сказав Олександр Іванович.

Нагадаємо, що інцидент стався на залізничній станції Кривин у Хмельницькій області. Керівництво «Укрзалізниці» пообіцяло звільнити провідницю та начальницю поїзда.

Коментарі
09 Жовтня 2018, 15:34
ніхто не давав права провіднику виштовхувати пасажира з потяга, тим більше на ходу. Пустіть у вагон, викличте міліцію і розбирайтесь. Не на місяць потяг летів.
09 Жовтня 2018, 16:00
Касирка просила нач. поїзда взяти людей які роздрукували б білет на наступній зупинці. Якби то був би якиїсь іноземець вони б в дупку його цьомнули і простел ли б килимок шоб зайшов, а до своїх людей як до бидла.... А ще скоріш за все чекали що їм на лапу дадуть ,а як побачиди ,що на мобілку знімають і добиваються свого без хабаря ,то пішла коса на камень. В нас любе гавно з обслуговуючого персоналу хоче бути важним.
09 Жовтня 2018, 17:03
Так само с цім начальником треба ,копнем в сраку с кабінета ,який начальник такі і підлегли йому робітники !
09 Жовтня 2018, 18:02
А чому в провідників на цьому маршруті немає сканерів QRкодів електронних квитків??? Просканували б сканером електронний квиток і всі проблеми. <br/>То чому провідники сканерами не забезпечені??? Може Олександр Іванович дасте пояснення????
09 Жовтня 2018, 18:23
слухайте, лашаріки. треба гроши давати на лапу мені. от тоді і поїдеш. А так буду копати, бо лашари.
09 Жовтня 2018, 19:24
Пан Стречен дуже компетентний керівник, який розбереться у даній ситуації і зробить висновки.
09 Жовтня 2018, 21:14
Він вже розіюрався. У всьому винна касирка станції Кривин. А началькик поїзда тут не причом .
09 Жовтня 2018, 22:49
Ага, касирша винна, це вона хлопця з тамьура вирвала!
10 Жовтня 2018, 00:56
Виштовхала на ходу? Так машиніст не мав права рушати, поки ВСІ провідники вагонів не зробили відмашку. Значить, той мужик попхався у вагон вже після того, як закінчилась посадка пасажирів.
10 Жовтня 2018, 00:58
Виштовхала на ходу? Так машиніст не мав права рушати, поки ВСІ провідники вагонів не зробили відмашку. Значить, той мужик попхався у вагон вже після того, як закінчилась посадка пасажирів.
10 Жовтня 2018, 05:30
Пора ціх провідників виштовхати з поїзда разом з начальничками
10 Жовтня 2018, 13:14
Я б тому дебілу з чемоданом ще б в морду плюнув. Ви в автобусі скажіть : я на наступній зупинці вийду і куплю білет.
11 Жовтня 2018, 18:59
Відправляє потяг начальник вокзала а при чом тут провідники начальник поїзда на першому місці це його вагон і він команду а провідник пєшка