Виконком дасть квартиру голові Ковельського міськрайонного суду

09 Жовтня 2018, 15:58
В’ячеслав Лесик 8818
В’ячеслав Лесик

На засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке відбудеться у четвер, 11 жовтня, мають прийняти рішення про видачу ордера на службову квартиру голові Ковельського міськрайонного суду В’ячеславу Лесику.

Відповідний проект уже опубліковано на офіційному сайті міської ради. Якщо вірити написаному в документі, то сім’я голови суду, в складі трьох осіб, проживає у Ковелі в гуртожитку. Квартиру йому мають надати двокімнатну, загальною площею 44,3 квадратних метрів. Контролювати виконання цього рішення мають покласти на першого заступника міського голови Михайла Гетьмана.

До речі, у своїй декларації про доходи за 2017 рік в розділі про членів своєї сім’ї В’ячеслав Лесик вказав лише дружину – Ніну Іванівну. У його власності перебуває житловий будинок, площею 142,10 кв. м, та земельна ділянка (1800 кв. м). у селищі Ратне. Ніна Лесик має земельні ділянки в селах Дубове Ковельського району (1200 кв. м) та Броди Ратнівського району (2488 кв. м), а також садовий (дачний) будинок у Бродах. Заробітна плата голови суду становила 380 тисяч 634 гривні (в середньому за місяць – 31 тисяча 720 гривень).

Якщо В’ячеславу Лесику мають надати службову квартиру, то у серпні виконком виключив з числа службових квартиру в новобудові на вулиці Глібова, по суті, подарувавши її керівнику Ковельської місцевої прокуратури Олександру Бабенкову.


 

Коментарі
09 Жовтня 2018, 19:13
так дайте йому квартиру по вул. Луцький у будинку, де за Польщі був вокзал. Чому маєте давати саме в новобудові.
09 Жовтня 2018, 19:28
Є сім'ї, які живуть в жалюгідних умовах з маленькими дітками- вам їх не шкода???
09 Жовтня 2018, 19:31
ну а шо ? я маю страхуватися. Тож якщо візьмуть за жопу, то хто ж рєшати мені буде?
09 Жовтня 2018, 19:37
а він що, був в АТО?
09 Жовтня 2018, 19:38
Тепер точно Мавпа не посадять
09 Жовтня 2018, 19:53
с. у...ка нема де жити ні ху...я себе на вокзал разом з кіндером
09 Жовтня 2018, 21:06
То голова Ковельського суду , який вже довгенько судом керує і має зарплату офіційну не саму маленьку, я мовчу про хабарі, які він бере,так от виявляється що Лесик є бомж безквартирний. Живе виявляється в гуртожитку. Ну прикол Приїхали. Потребує нещасний поліпшиння житлових умов. Цікаво, якби цим випадком НАБУ зацікавилось. І виявилось, що то так Кіндер хабарі роздає у вигляді квартир, і липові рішення виконкому штампує, з яких випливає , що і прокурор Бабенков, і суддя Лесик є бомжами. А що говорити про простих людей, в яких припустимо багатодітні сім'ї, ф яким реально нема де хити.
09 Жовтня 2018, 21:07
То голова Ковельського суду , який вже довгенько судом керує і має зарплату офіційну не саму маленьку, я мовчу про хабарі, які він бере,так от виявляється що Лесик є бомж безквартирний. Живе виявляється в гуртожитку. Ну прикол Приїхали. Потребує нещасний поліпшиння житлових умов. Цікаво, якби цим випадком НАБУ зацікавилось. І виявилось, що то так Кіндер хабарі роздає у вигляді квартир, і липові рішення виконкому штампує, з яких випливає , що і прокурор Бабенков, і суддя Лесик є бомжами. А що говорити про простих людей, в яких припустимо багатодітні сім'ї, ф яким реально нема де хити.
09 Жовтня 2018, 21:08
То голова Ковельського суду , який вже довгенько судом керує і має зарплату офіційну не саму маленьку, я мовчу про хабарі, які він бере,так от виявляється що Лесик є бомж безквартирний. Живе виявляється в гуртожитку. Ну прикол Приїхали. Потребує нещасний поліпшиння житлових умов. Цікаво, якби цим випадком НАБУ зацікавилось. І виявилось, що то так Кіндер хабарі роздає у вигляді квартир, і липові рішення виконкому штампує, з яких випливає , що і прокурор Бабенков, і суддя Лесик є бомжами. А що говорити про простих людей, в яких припустимо багатодітні сім'ї, ф яким реально нема де хити.
09 Жовтня 2018, 21:15
Коли вже Мавп здохне
10 Жовтня 2018, 01:29
підараси
10 Жовтня 2018, 02:03
В цього судді свинячі очка визивають довіру
10 Жовтня 2018, 05:26
Кожному судді по квартирі а меру по камері
10 Жовтня 2018, 09:49
Якщо суддя має честь він від квартири відмовиться.
10 Жовтня 2018, 10:54
Суддя він і є Ваша Честь <br/>Але від квартири не відмовиться<br/>Я так точно не відмовився б <br/>В нас в Скулині всіх дурних ще перша світова побила
10 Жовтня 2018, 12:18
Судді, прокурори переводяться по роботі з одного міста в інше - і всюди отримують квартири. Як таке може бути? Вчора в Полтаві - є квартира там, сьогодні в Ковелі - отримає тут, завтра переведуть (бо ж вони довго ніде не затримуються) в Житомир - там також давай. Що за держава? Атовці поранені, сім&quot;ї багатодітні не чергі житловій стоять безнадійно, а судді з зарплатою 31 тис.грн. будуть квартири отримувати. Якщо не падло останнє, то відмовиться від квартири...
10 Жовтня 2018, 12:55
при &quot;тоталітарному режимі&quot; військовослужбовці отримували довідку про отримання житла. Якщо такої довідки не дасть в службу тилу, то квартиру не отримає. При вибутті знову давалась довідка в КЕЧ що квартиру звільнив. А то нажертись ніяк не можуть. Пам&quot;ятайте одне- у труни кишень немає. Рано чи пізно поздихаєте, з собою нвчого не заберете. Але могила буде запльована.
10 Жовтня 2018, 21:06
ГАМНА ЙОМУ А НЕ КВАРТИРУ!!!!!!!!!!
11 Жовтня 2018, 11:49
Кінець світу наближається : багаті стають ще багатніми а бідні ніщими . Це квітки досягнень МАЙДАНУ ??? Він що разом з Кіндером з дуба впав ...??? За такі статки і зарплату він, що не може орендувати житло ??? Цей штрих чітко знає свої права , а совість і порядність з ним не дружать ....!!!
12 Жовтня 2018, 12:47
&lt;p&gt;Лесик, тобі не соромно [ОБРАЗА]???&lt;/p&gt;