У Ковелі мають зрізати більше півсотні дерев

09 Жовтня 2018, 17:15
Зрізують дерева 3898
Зрізують дерева

Відповідний проект рішення на засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке відбудеться 11 жовтня, подав начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук.

Загалом же, згідно документу, в різних куточках міста комунальники отримають право знести 61 дерево. Найбільше зелених насаджень зріжуть у лісосмузі, яка знаходиться в районі вулиці Південної, – 25, на території «першої» школи – 10. Дерева також хочуть різати на вулицях Заводській, Липинського, Карпенка-Карого, Будищанській та Кониського.

До речі, лише влітку цього року виконком тричі дозволив масове знесення у місті зелених насаджень: комунальники зрізали 10 дерев на вулиці Грабовського (біля очисних споруд «Ковельводоканалу»), 13 – на території Ковельської центральної районної лікарні, 22 – на вулиці Привітній, 4. Без дозволу виконкому, але в законний спосіб, зрубали дерева на вулиці Олени Пчілки. А торік знесли понад тридцять дерев на «Смузі здоров’я», що біля «Ковельсільмашу».  

Коментарі
09 Жовтня 2018, 20:34
Зрізали старе дерево-посадіть поруч нове!!!!
09 Жовтня 2018, 20:53
Cкільки ще цей подонок, який називає себе мером Ковеля і його кримінальна банда, всі ці стернійчуки та товстиги будуть з міста знущатись. Ще рік принаймні цьому бидлові містом керувати. Жах!!!!!!!!!!!!!!!!!
09 Жовтня 2018, 21:12
То повинні за опалення брати вдвічі менше -деревина дешевша за газ а палять дровами
09 Жовтня 2018, 21:56
правильно, нехай краще зріжуть те дерево, ніж воно тебе завтра привалить
10 Жовтня 2018, 02:00
В НАС КРАДУТЬ ДЕРЕВА БЕРУТЬ ЯК ЗА ГАЗ І ОБДИРАЮТЬ ЯК ЛИПКУ
10 Жовтня 2018, 05:28
Кожного жидомасона на кілок
10 Жовтня 2018, 11:08
У нас в дворі вже вчора порізали. Зрізали тополю яку потрібно було зрізати але під шумок і пару нормальних дерев (молодого клена, липу). А кущі розрослі та зарослі не чистять біля будинку.<br/>Вирізали двохсотлітні дуби на кладовищі Володимирської. Люди, ви би бачили, що там утворилось за літо. Могил вже не видно, все заросло акацією, хащі непрохідні.
10 Жовтня 2018, 12:06
А на вул. Міцкевича, біля пожежної частини повідрізали гілки, покидали на тротуар і так вони там лежать уже тижнів 2-3. А діткам, як до школи іти? По дорозі, де авто одна за одною їздять?
10 Жовтня 2018, 12:09
У нас теж гілки залишили а колоди відразу вивезли. Діти скачуть по тих гілках.
11 Жовтня 2018, 01:15
Бля, лохи, мовчіть і не піздіть!!! Різав і буду різати. Крав і крастиму!!! І хєра лошари що ви мені зробите!
11 Жовтня 2018, 04:00
ГАНЬБА КРИВОРУКИМ, ЩО ТАКЕ ПРИДУМАЛИ І РЕАЛІЗУВАЛИ!!!!
11 Жовтня 2018, 08:44
Мавпо тебе колись народ замочить