Молодий прокурор стане першочерговим пільговиком у Ковелі на безкоштовну ділянку під забудову

10 Жовтня 2018, 13:39
7677

Виконавчий комітет Ковельської міської ради має намір внести прізвище прокурора Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури Євгенія Шаруновича до першочергового пільгового реєстру заяв щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для житлового будівництва, як члена сім’ї померлого учасника бойових дій в Афганістані.

Такий проект рішення на розгляд виконкому, який відбудеться завтра, 11 жовтня, подав начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов.

Прокурор Євгеній Шарунович звернувся до міського голови Олега Кіндера з відповідною заявою 26 вересня 2018 року, вказавши, що зареєстрований у місті Ковелі, хоча фактично проживає у Любомлі. Згідно декларації про доходи, має у спільній власності квартиру в місті залізничників. Він є сином колишнього воїна-«афганця», судді Ковельського міськрайонного суду Віталія Шаруновича, земна стежина якого обірвалася 13 жовтня 2011 року.




 

Читайте також: Виконком дасть квартиру голові Ковельського міськрайонного суду

Коментарі
10 Жовтня 2018, 19:40
Тільки під яким номером він стоїть у черзі? Думаю що не першим
10 Жовтня 2018, 19:52
він ще ніде не стоїть, виконком тільки завтра
10 Жовтня 2018, 20:40
Молодим прокурорам - дорогу, ти правий. А прокурор він не поганий.
10 Жовтня 2018, 23:24
Чим цей сцука прокурор краще за всіх простих громадян ???????????????????????????????
10 Жовтня 2018, 23:58
Поставити в першу чергу правнуків які воювали з ляхами за часів Богдана Хмелницького.
11 Жовтня 2018, 00:56
а при чому тут рішення по демонтажу кіоска Артюшенко?
11 Жовтня 2018, 00:59
Він має квартиру. Ех , сучари, сучари.
11 Жовтня 2018, 01:58
Знав батька. Гарна людина. Якщо син такий же то тільки порадію
11 Жовтня 2018, 08:39
Все кто хрюкал с Масалом должны сдохнуть
11 Жовтня 2018, 11:54
" ...Такий проект рішення на розгляд виконкому, який відбудеться завтра, 11 жовтня, подав начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов ..." Логінов - знає що робить ... Прикормлює потрібних впливових людей ,своє відіб'є на простачках і лохах !!!!!!!
11 Жовтня 2018, 12:44
Колективний бізнес
12 Жовтня 2018, 13:32
Він же ж сказав- має квартиру в Ковелі але фактично тут не проживає. То як дадуть <br/>землю відразу фактично стане проживати. Сміх та й тоді.
12 Жовтня 2018, 13:32
Він же ж сказав- має квартиру в Ковелі але фактично тут не проживає. То як дадуть <br/>землю відразу фактично стане проживати. Сміх та й тоді.
23 Жовтня 2018, 04:22
Яка різниця яку він займає посаду? Він в першу чергу людина і громадянин!Що він зробив щось не законне!? Є таке право? То чому б не використати його? А кожен з Вас бачить лише свою сторону медалі! А людина він хороша і порядна!