Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковель підписав Угоду з асоціацією органів місцевого самоврядування «Крок громад»
Ковель підписав Угоду з асоціацією органів місцевого самоврядування «Крок громад»

Ковель підписав Угоду з асоціацією органів місцевого самоврядування «Крок громад»

10:27 11.10.2018
466

У Ковелі підписано Угоду про партнерство та співробітництво між Ковельською міською радою та Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Крок громад».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Аби продовжити започатковану співпрацю між Ковелем та селищем Нікольське Донецька області, яка уже триває два роки, представники асоціації зустрілися з Ковельським міським головою Олегом Кіндером, секретарем Ковельської міської ради Вірою Федосюк, начальником управління освіти Віктором Бичковським та депутатом міської ради, директором школи №7 Валерієм Кубаєм.

Зустріч відбулася за участю виконавчого директора Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Крок громад» Сергія Молонова, Тополинського сільського голови Костянтина Галла, Темрюцького сільського голови Олександра Жукова.

Учора, 10 жовтня, вони обговорили можливі напрямки подальшої спільної роботи, узгодили тематику проектів та інші робочі моменти Угоди про співпрацю. А сьогодні, 11 жовтня, відбулось підписання документу.


«Ми — єдина держава, тож маємо робити усе можливе, аби разом розвиватися, прагнути миру, допомагати один одному, обмінюватися позитивним досвідом та спільно вирішувати різні питання. Зокрема, щодо проектів, які сприятимуть навчанню і змістовному дозвіллю школярів, налагодженню дружніх стосунків між ними, взаємоповазі та розумінню. Адже це дуже важливо для виховання дітей сходу і заходу. За ними — майбутнє нашої країни, яка розділена не територіально, а внаслідок політичних війн, заручниками яких опинилися звичайні люди», – сказав міський голова Олег Кіндер.

Виконавчий директор Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Крок громад» Сергій Молонов зауважив, що Нікольську об'єднану територіальну громаду (до якої входять селищні ради Тополине та Темрюк), а також членів асоціації цікавить питання співпраці у галузі туризму (туристичних гуртків для школярів). Адже у них цей напрямок ще не розвинутий. Тому досвід Ковеля буде досить корисним. Крім того, планують налагодити стосунки між творчими аматорськими колективами, щоб брати участь у спільних мистецьких заходах.

Міський голова Олег Кіндер також запропонував гостям розглянути можливість участі дитячих футбольних команд Донеччини у турнірах та фестивалях, зокрема й міжнародних, які відбуваються у Ковелі. Можливо, у ході співпраці з'являться інші ідеї щодо напрямків майбутніх проектів, тож розглядатимуть можливість і їх втілення в життя.

Обидві сторони висловили вдячність за оздоровлення та відпочинок школярів Ковеля та Нікольського.

Коментарі
16 лютого
Вчора
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
11.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин