У ковельські школи завозять нові парти для першокласників

11 Жовтня 2018, 11:00
У ковельські школи завозять нові парти для першокласників 8285
У ковельські школи завозять нові парти для першокласників

У жовтні школи Ковеля почали отримувати для першокласників парти, які передбачені концепцією «Нова українська школа».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Нагадаємо, що до 1 вересня не встигли закупити меблі, адже кошти на їх придбання надійшли лише в кінці червня. Два тендери, оголошених на закупівлю, не відбулися через відсутність учасників. Серед ймовірних причин могли бути стислі терміни виконання замовлення, не влаштовувала цінова пропозиція. Згідно з  законодавством, у такому разі вступає в силу процедура переговорів. Тож на виготовлення меблів уклали договір з місцевим підприємством, яке попередило,  що замовлення буде виконано лише  до кінця жовтя, адже воно досить велике. У Ковелі цьогоріч є 39 перших класів, в яких навчається понад 1130 дітей, і кожен має сидіти за індивідуальною партою.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський каже, що за новими партами уже опановують знання першокласники СШ №3 та ЗОШ №1. Ця робота триває і надалі.

Тож Віктор Васильович сподівається, що підрядник не підведе і уже другу чверть маленькі ковельчани розпочнуть за сучасними робочими місцями. 

 


Коментарі
11 Жовтня 2018, 15:40
якщо треба буде привезти, звертайтесь в жек2. За велику мзду привезу.
11 Жовтня 2018, 20:33
Бачив я ті парти і стільці. Зроблени як попало, ніжки криві, болти не втоплені з низу торчат. Люба дитина може поранитись. Про осанку я вже мовчу.... Зато хтось бабла срубав.
12 Жовтня 2018, 00:42
Я мама першокласника. Нам вчора завезли в школу також парти з стільцями,це справжній жах .За такі гроші як вони коштують можна було б купити якісніші меблі.Стільці взагалі гойдаються,не відшліфовані і дуже тонке дсп.Коли підійшла до директора як можна приймати такі меблі він відповів,що батькам не має чого сюди лізти а за болти ті що торчать сказав візьмете болгарку і відріжете
12 Жовтня 2018, 12:00
Це просто жах.Гірше не буває.Хотілось би щоб наше міністерство освіти побачило куди пішли державні кошти.Це американські гірки.Як наші діти зможуть гарно навчитись писати , якщо вони хитаються ,стільці вже тріскають.В нашому класі майже 50% не придатних меблів. Парти зібрані як небуть, ніжки прекручені в різні сторони.Це треба бачити.Якщо хтось з міськна має змогу,то перевірте самі,і подумайте чи хотіли ви щоб ваша дитина займалась на таких партах.
12 Жовтня 2018, 12:00
Для чого ця показуха?
12 Жовтня 2018, 13:09
Цікавить вартість одного стільця і парти. Чи не забагато металу в "меблях"?
12 Жовтня 2018, 19:03
Замовник парт це управл.осв. м.Ковеля,виконавця обирали теж вони