Команда села Доротище стала «срібним» призером Кубка району з футболу

13 Жовтня 2018, 18:00
Команда села Доротище стала «срібним» призером Кубка району з футболу 4150

В рамках 1/4 Кубка району з футболу в селищі Голоби відбулись футбольні матчі сезону 2018 року серед команд сіл, селищ, об’єднаних територіальних громад, установ і організацій району.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Фейсбук.

Боротьба за призові місця була напруженою і цікавою. Інтрига зберігалась у кожній грі, гравці викладались на повну, було багато безперечних видовищних моментів.

Вручення нагород відбулось в офіційній атмосфері за участі заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка, завідувача сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації Ігоря Ювченка та Голобського селищного голови Сергія Гарбарука.

За підсумками ігрового дня ІІІ місце 1/4 Кубка району з футболу здобула команда селища Голоби, а відтак, гравці команди отримали кубок та медалі, а срібним призером змагань стала команда села Доротище.