Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
В Університеті третього віку стартував новий академічний рік
В Університеті третього віку стартував новий академічний рік

В Університеті третього віку стартував новий академічний рік

18:00 14.10.2018
904

У Ковелі стартував новий академічний рік в Університеті третього віку. З цієї нагоди відбулись урочистості в культурно-просвітницькому центрі.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Привітати поважних студентів завітало чимало гостей. Серед них — секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, делегації з Хелма та Луцька.

Цьогоріч понад 130 літніх ковельча стали слухачами Університету, який у Ковелі розпочав роботу у 2005 році. До слова, він був першим подібним закладом в Україні.

Нині навчання проводиться на 5 факультетах: соціально – правовому, основ медицини, мистецькому, фізичної реабілітації, комунікаційних та інформаційних технологій. В перспективі на прохання слухачів планують організувати новий факультет – краєзнавчий.

Кульмінацією свята стала постановка уривку з п’єси Івана Котляревського «Наталка Полтавка». Її підготували учасники театру «Осіннє золото», який діє при мистецькому факультеті.

«Нашому театру уже десять років. Його мета — популяризувати українську класику. Як на мене, це надзвичайно талановито, захопливо для глядача. Це цікаво для наших акторів, які завдяки українським авторам можуть продемонструвати свої вміння, творчу майстерність і талант», розповіла керівник колективу Марія Батраченко.

Чимало літніх людей раніше і не підозрювали, що мають акторські здібності. Зокрема, Павло Рабко, який зіграв Миколу, розповідає, що його прихід в театр став для нього самого несподіванкою. Він уже 34-й рік працює на залізниці, а зараз у його життя додалась творчість. Каже, що спочатку йому давали ролі другого плану, а в «Наталці Полтавці» він зіграв одного з головних персонажів. Чоловік говорить, що участь в театрі додає наснаги, розуміння, що ти потрібен, це і можливість самовдосконалюватись.

Балюк Олександрі уже 79, працювала майже півстоліття вчителем української мови та літератури, а сьогодні вона активна учасниця театральної студії при мистецькому факультеті. Жінка говорить, що у них панує надзвичайна дружня атмосфера в колективі.

«Не все завжди ладиться у житті, часом сум огортає душу, а приходимо на репетиції і якось стає легко і спокійно на серці. Всі ми тут дружні, щасливі, усміхнені», – розповідає пані Олександра.


Коментарі

Масовик затейник

19:56 14.10.2018

Бабулі зажигають

затєйнику

08:18 15.10.2018

За наші податки

маразм

08:24 15.10.2018

Брєд кобили сивої, . А про сільських пенсіонерів ніхто і не згадає, як та баба вставала в 4ранку бігла на ферму шоб вручну доїти 50корів , і так три рази на день , десь до першої ночі , і так щодня, де вони тепер???.... .

ДІД

18:45 15.10.2018

Кожен має право на на таку старість яку заслужив. Щастя до неі дожити. Це не всім ДАНО.

24 травня
Сьогодні
Вчора
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин