Людина з грошима може у Ковелі і ядерну боєголовку поставити, – Микола Печенюк

15 Жовтня 2018, 15:54
Людина з грошима може у Ковелі і ядерну боєголовку поставити, – Микола Печенюк 4960
Людина з грошима може у Ковелі і ядерну боєголовку поставити, – Микола Печенюк

Голова громадської ради при Ковельській міській раді Микола Печенюк, який балотувався на посаду мера міста, на останньому виконкомі заявив, що людина, яка має кошти, може все зробити у Ковелі, навіть ядерну боєголовку поставити.

«Чому то, не будемо фамілії озвучувати, людина, яка має кошти, може собі позволити, вона може все тут зробити у Ковелі, ядерну боєголовку поставити», – сказав Микола Печенюк.

Він також зазначив, що між ним і міським головою є якась обопільна неприязнь, при цьому дорікнув меру, ніби той здає своє майно в оренду.

«Я не здаю в оренду, Печенюк», – відреагував Олег Кіндер.

На слова голови депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса: «Жінка здає», Олег Олексійович відповів, що вона має на це право. У залі засідання виконавчого комітету почалася словесна перепалка.

«Ви слухали? Посидіть! Розумний занадто! Наговорив куча всього, а про що взагалі не зрозуміло за що. Із-за чого я тобі сказав: дивіться мою декларацію. Там визначена і моя заробітна плата, майно моєї сім’ї і все остальне», – обурювався Олег Кіндер.

«Не дуріть!... Секретар міської ради, попередьте, хай не дурить!», – вигукнув депутат від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят до Віри Федосюк.

 

Коментарі
15 Жовтня 2018, 18:58
Кіндерлог, застав привести в нормальний стан бруківку біля рарьків у парку. Те бидло, ьщо встанеовило ларьки з твого корупційного дозволу розрило тротуар, провело каналізацію, і все залишило в жалюгідному стані. бабло то за каву гребе, з тобою ділиться, ап ось заплатити працівникам щоб привели в порядок тротуар гроші шкодує.
15 Жовтня 2018, 19:02
Парк розрив водоканал.
15 Жовтня 2018, 19:07
А зверніть увагу на лице Кіндера після слів Печенюка))). на його руки, вони затрусилися))). А лице налилося злістью))). Ото він боїться!)))
15 Жовтня 2018, 19:18
не нада ЛЯ-ЛЯ. Поставили ларька неа краю парку і зробили там каналізаційного люка. Розрито від ларька до дороги. кіндерлог має з того ларька МЗДУ. ось нехай і заставить привести в порядок територію. А Товстига г...д....н. він має слідкувати за порядком. Парк для відпочинку а не для того щоб мої діти долали там перешкоди. КАЗЛИ БІЛОДОМІВСЬКІ!!!
15 Жовтня 2018, 20:45
Рили від лікарні. До чого тут ларьок? Парк повністю переритий бо якийсь ларьок під'єднали? Чи що?
15 Жовтня 2018, 21:39
піди і подивись.
15 Жовтня 2018, 22:00
Був бачив техніка водоканалу стояла. Рили трубу від лікарні повз канатної дороги біля ларька капучіно і далі до дороги. Наскільки розумію міняли лівньову трубу.
15 Жовтня 2018, 22:30
Не зіскакуйте з теми.Почали про те щоб ядерну боєголовку поставити-тільки от де - перед міськрадою чи в Печінюка в дворі
15 Жовтня 2018, 22:42
Мавпо здохни
15 Жовтня 2018, 22:43
а мене є фугаси з смердючим газом.
15 Жовтня 2018, 23:32
А зря ми Печеньку мером не вибрали! Сміз продовжує життя, то ми б жили вічно )))
16 Жовтня 2018, 00:25
Ну канеєшно зря. Хай Печенюк верне в бюджет держави те, що накосив на спиртах, покається, то багаито хтио прорголосує. А так - хитрожопий прапорщик ЗС СССР, який піз....ть длдя тупорилих нациків і надіється на підтримку цих убогих.<br/> Жо слова, кіндлерята не кращі, а то й
16 Жовтня 2018, 00:25
Ну канеєшно зря. Хай Печенюк верне в бюджет держави те, що накосив на спиртах, покається, то багаито хтио прорголосує. А так - хитрожопий прапорщик ЗС СССР, який піз....ть длдя тупорилих нациків і надіється на підтримку цих убогих.<br/> Жо слова, кіндлерята не кращі, а то й
16 Жовтня 2018, 00:26
Ну канеєшно зря. Хай Печенюк верне в бюджет держави те, що накосив на спиртах, покається, то багаито хтио прорголосує. А так - хитрожопий прапорщик ЗС СССР, який піз....ть длдя тупорилих нациків і надіється на підтримку цих убогих.<br/> До слова, кіндерята не кращі, а то й такі самі. <br/> Вибачайте за повтор, не вмію добре користуватись уомпом.
16 Жовтня 2018, 03:32
Нехай здохне Мавп та всі його сподвижники мавпенята
16 Жовтня 2018, 09:41
Цуки, збіговисько дебілів. Їбаньки.
16 Жовтня 2018, 11:34
правиштно печеня сказав, ці срані контротаможенопограничнібандтсти за хабарі занесені високопосадовцям з міськради ладні що хоч побудувати в громадському місці. В нормальних країна і містах мафи демонтують, а у нашому селі корупція рішає все
16 Жовтня 2018, 12:16
Мавпо здохни
16 Жовтня 2018, 22:01
Якщо на те пішло, якщо ми дбаємо за МІСТО, то чому в одних відбираємо, а других надаємо земельну ділянку під М А Ф ,виявляється є кращі і неугодні. Такого не повинно бути у порядного чиновника це його ,що приватна власність???
16 Жовтня 2018, 22:01
Якщо на те пішло, якщо ми дбаємо за МІСТО, то чому в одних відбираємо, а других надаємо земельну ділянку під М А Ф ,виявляється є кращі і неугодні. Такого не повинно бути у порядного чиновника це його ,що приватна власність???
16 Жовтня 2018, 22:01
Якщо на те пішло, якщо ми дбаємо за МІСТО, то чому в одних відбираємо, а других надаємо земельну ділянку під М А Ф ,виявляється є кращі і неугодні. Такого не повинно бути у порядного чиновника це його ,що приватна власність???
17 Жовтня 2018, 00:04
Навіщо було розширювати дорогу до лікарні? По ній що, основний потік транспорту піде? Аби тільки гроші відмити... Краще б на другому Ковелі хоч одну вулицю заасфальтували чи дорогу на Луцьк вимостили.
17 Жовтня 2018, 13:28
КНОПИХО ЗДОХНИ
19 Жовтня 2018, 17:21
Печенюк не хоче заплатити в бюджет мито за провезені контрабандою шиби? Правильний став. Оборотєнь
19 Жовтня 2018, 17:21
Печенюк не хоче заплатити в бюджет мито за провезені контрабандою шиби? Правильний став. Оборотєнь
21 Жовтня 2018, 09:33
Рівень культури зашкалює.Бидло і потомки Шарікових та Швондєрів прийшли до влади.Два слова не зв&quot;яже,але преться на високу трибуну.