У Ковелі перекинулася маршрутка, травмувалися пасажири

16 Жовтня 2018, 11:00
У Ковелі перекинулася маршрутка, травмувавши пасажирів 8373
У Ковелі перекинулася маршрутка, травмувавши пасажирів

У Ковелі на вулиці Липинського трапилося ДТП з потерпілими.

Про це Район.Ковель повідомили у прес-службі Патрульної поліції у Волинській області.

Аварія сталася 15 жовтня.

Водій маршрутки № 1а «Льонзавод – вул. Загородня», 1978 року народження, керуючи «Мерседес Спрінтер», не впорався з керуванням. Мікроавтобус виїхав на узбіччя та перекинувся.

Двох пасажирів направлено до Ковельської центральної районної лікарні.

Патрульні забезпечили охорону місця події та викликали слідчо-оперативну групу. 

Коментарі
16 Жовтня 2018, 14:23
хіба це маршрутка? Клуня на колесах. Тільки й возити кіндерлогів.
16 Жовтня 2018, 16:40
Я в цій маршрутці мав їхати.Який жах
16 Жовтня 2018, 17:23
До яких пір по Ковелю будуть оті здрипки їздити з недосвідченими водіями. Коли нарешті в Ковелі зявиться Державне комунальне підприємство з нормальними повнометражними автобусами. В цих автобусах будуть видаватись пасажирам квитки. Кожен рейс бкде фіксуватись а виручка буде оприбутковуватись .
16 Жовтня 2018, 17:58
тоді коли будете кожен чесно платити податки Можливо тоді вистачить грошей на автобуси Але возити задаром чи дешево ніхто не буде
16 Жовтня 2018, 18:36
власники маршрутів нікого не допустять, а яка іздить 4, бурко возить всі виваркою, худобу перевозять в кращому транспорті, а бахів, страшно зайти
16 Жовтня 2018, 20:48
А власників маршрутів ніхто й питати не буде.Все залежить від позиції мера в цьому питанні. Він в один момент може розірвати договора зі всіми перевізниками і укласти з кимось одним. Просто поки мером хабарник кіндер цього не станетися . Так що живіть хазяї до виборів нового мера у вас є ще час трохи покрасти поки не нажеретеся. А от після виборів все може змінитись
16 Жовтня 2018, 21:53
Будь спокійний мером ми знову ввиберем Кіндера
16 Жовтня 2018, 22:00
Їздити стало дорожче, а сервіс і безпека понизилися. За що платимо?
16 Жовтня 2018, 22:17
Дорого сиди вдома або іди пішки
16 Жовтня 2018, 22:22
Хліб подорожчав вкупляєш мовчки
16 Жовтня 2018, 22:45
Ще потрібно подякувати тим водіям ,що не поіхали за кордон на роботуВсерівно довго вони не протримаються з такими зарплатами і такими на все цінами
16 Жовтня 2018, 23:31
Я сам їїжю маршруткою і мені шкода власників, проїзд 4гр а паливо яке.? 4гр це сміх коли паливо по 32гр
16 Жовтня 2018, 23:31
Я сам їїжю маршруткою і мені шкода власників, проїзд 4гр а паливо яке.? 4гр це сміх коли паливо по 32гр
16 Жовтня 2018, 23:56
Мер не посміє розірвати договори з маршрутчиками, бо за їх укладення товстига стягнув з кожного маршрутчика великого хабара...
17 Жовтня 2018, 00:25
Так от яж і кажу, хай ті хазяї маршруток ще поревляться трохи до виборів з їхніми міні гробами на колесах, бо пасажиропоток в Ковелі такий що ті бусики для Ковеля просто не годяться. А після виборів я маю надію в Ковелі до влади прийде розумний мер і порозганяє всю ту шпану з їхніми небезпечними для пасажирів бусами. Укладе договір з одним перевізником який на тендер представить нормальні повнометражні автобуси.
17 Жовтня 2018, 00:57
Друже! Готов передвиборчу програму і готуйся в мери ! Я за тебе перший проголосую ! Ти такий розумний і знаєш як все зробити
17 Жовтня 2018, 01:21
Водій розмовляв по телефону,чому про це не пишуть?
17 Жовтня 2018, 01:21
Водій розмовляв по телефону,чому про це не пишуть?
17 Жовтня 2018, 11:01
Я НА РОВЕРІ БУДУ ТЕПЕР ЇЗДИТИ
17 Жовтня 2018, 11:03
МОБІЛЬНИЙ ОПЕРАТОР У ВОДІЯ З МОСКОВІЇ ВОДАФОН ...
17 Жовтня 2018, 11:59
Які повнометражні автобуси Внас Шо місто позволяє їздити великими автобусами <br/>Я згідний Шо автобуси треьа прибирати, періодично проводити хімчистку салона <br/>Але люди повинні також дотримуватись порядку <br/>А не купив рибу <br/>Той пакет ставить на сидіння<br/>Чого ви торгаєте того бурка<br/>Якщо забере ще внього той рейс то ні один перевізник його не візьме <br/>Буде так само як з 21(док)<br/>Щоб їздили повнометражні автобуси треба окрема полоса для автобусів так як у великих містах
17 Жовтня 2018, 14:59
Водій по телефону не розмовляв! Звісно ж кого ще винуватити&quot;як не водія?&quot; Люди,ми всі під Богом ходимо!Дай Бог здоров'я потерпілим і водію,який теж постраждав!!!
17 Жовтня 2018, 15:41
А чого в нашому місті не можуть їздити автобуси, принаймі в час &quot; пік&quot;. Ніхто не говорить, що абсолютно на всіх маршрутах. Це питання треба вивчати і прораховувати. <br/>Це якраз і повинен був би робити Товстига зі своїми спеціалістами. Але, на жаль, (уточнюю, на жаль, для ковельчан) він прораховує зовсім інші схеми.