У Ковелі біля школи бігає зграя собак

16 Жовтня 2018, 15:00
У Ковелі біля школи бігає зграя собак 5919
У Ковелі біля школи бігає зграя собак

Біля входу до школи №11 у Ковелі дітей зустрічає зграя собак.

Про це повідомляє Іван Трофімук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Зграя, яка не завжди доброзичливо махає хвостиками, а часто агресивно гарчить на дітей. Сторож, який пробував відлякувати, змушений був втікати. Проблема, звичайно, не тільки школи, а й міста загалом. Наскільки знаю, дирекція неодноразово зверталась до влади міста – безрезультатно. В розмовах влада в більшості жаліється, що через волонтерів руки зв'язані», – йдеться у дописі.

Комунальне підприємство «Добробут», яке займається виловом і стерилізацією, фіксує звернення. «Але коли виловлять сказати не може. Та й після стерилізації собак відпускають туди ж, де виловили, а менш агресивними від того вони не стають. Питання: навіть якщо стерилізують, що з ними робити далі?», – пише Іван.

«Особисто теж люблю собак і до бродячих з агресією не відношусь. Але бачу в них відверту небезпеку для своїх дітей. Вини собак в цьому немає – вони жертви безвідповідальності людей, що їх покинули. Але не лише їх, а й тих, хто їх підгодовує, зокрема, на території школи. Як писав Екзюпері, ми відповідальні за тих, кого приручили. Тому, якщо не припусти Бог станеться біда, вина буде й на підгодовувачах також», – зазначає Іван Трофімук. 

 









Коментарі
16 Жовтня 2018, 18:17
Як завжди, влада чекає на нещасний випадок, коли кгось собаки покусають. А вже потім, мужньо і невтомно будуть боротись з проблемою .
16 Жовтня 2018, 18:41
Всі питання до Товстиги. Тендер на утримання місць загального користування Товстига продав Вересу. А Верес "кинув" міську раду. Хто тепер має відловлювати бездомних собак, невідомо. Мабуть потрібно Товстигу найняти Гицелем.
16 Жовтня 2018, 19:31
Так проблема в тому,що ці собаки мешкають в будинку по вул.Заводській 25 в другому підїзді, де їх добре годують.В під'їзд неможливо зайти ,і прибиральниці зверталися,до керівницива ,але наше керівництво по "пустий звук"........
16 Жовтня 2018, 19:39
Кажуть, що то виловили в Луцьку собак та вивезли під Ковель, випустили у нас.
16 Жовтня 2018, 20:03
Кіндера послати хай ганяє
16 Жовтня 2018, 20:18
А ніхто не помічає біля 3 школи собак?????як вони чіпляються і гарчать до дітей,і вони є біля школи завжди......Або на дорозі кидаються на машини .....якщо дітей біля школи немає!Неодноразово зверталася до директора,і всі розводять руками.
16 Жовтня 2018, 20:32
Біля 7 школи та ж ситуація!!! А що вже говорити про ринок!!! Складається враження, що для декого життя собак важливіше за життя людей. Прикро і страшно!!!!!!!!!
16 Жовтня 2018, 20:42
Собаки там де їх годують , згодом починають ту територію охороняти....<br/>Як дітям , які бояться собак в школу іти????
16 Жовтня 2018, 20:44
Хто годує і любить собак, то заберіть їх додому!!!! Я не люблю, після того як мене покусали!!!! Якщо не хочете, щоб ваших дітей покусали і занесли інфекцію звеліть і скаржаться на урядову гарячу лінію 1545 безкоштовно з мобільного . Дуже допомагає)
16 Жовтня 2018, 21:35
У міськраді розповіли, які тендери виграв «Верес» у Ковелі на 2018 рік))))))))))))• Утримання місць загального користування.<br/>Завдання з обслуговування міських парків, Меморіального комплексу та рекреаційної зони лівого берега водосховища, туалетів, що розміщені на території парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка та рекреаційній зоні лівого берега водосховища, обслуговуванні фонтану, кладовищ, міського пляжу полягає в 6-ти разовому прибиранні протягом тижня (ручне або механізоване), вивезенні сміття на міське сміттєзвалище, догляді за газонами, косіння трави, видаленні парослі, поточному ремонті та фарбуванні малих архітектурних форм, цілодобовій охороні кладовищ, регулюванні чисельності безпритульних тварин у місті, заготівлі і складуванні протиожеледних матеріалів, хімічних реагентів, приготуванні піщано-соляної суміші, очищенні тротуарів від снігу спеціальними автомобілями та механізмами, посипанні тротуарів сіллю та піщано-соляною сумішшю в період ожеледиці, сколюванні льоду на тротуарах вручну;
16 Жовтня 2018, 22:35
відстрілювати собак заборонено. Що ви пропонуєте з ними робити?
16 Жовтня 2018, 23:45
якщо відстрілювати заборонено, то потрібно вішатичи топити. НА ДУРНЕ ПИТАННЯ І ДУРНА ВІДПОВІДЬ,
17 Жовтня 2018, 01:46
Потравити та й усе.
17 Жовтня 2018, 01:49
Я готов!!!!! Кіндера і Товстигу інші щурі потонуть в Турії.
17 Жовтня 2018, 02:39
Товстига молодець!!! За Кіндера не можу нічо сказати бо не знаю його близько, а те що ви тут пишите &quot; писаки&quot; то ми розуміємо що вам не подобається що Товстига працює непогано в місті нашому і у вас жаба душить! Не напрягайтесь, вам ніхто не вірить, а розумні і задоволені люди бачать що місто приводять в порядок!
17 Жовтня 2018, 09:25
Нагодувати собак щурячою отрутою. Навіщо стільки каки на вентилятор?
17 Жовтня 2018, 09:51
Тебе послухати, то Товстигу можна причисляти до лику святих. Піде кіндер від влади і тоді все побачите. Там матеріалу є на два довічних з конфіскацією. Просто кіндерлог зараз тому процесу не дає руху, бо сам по вуха в гімні.
17 Жовтня 2018, 14:59
Дy рні як шо вони кідається це не правда <br/>Одна собака пережила більше ніж ви вона здихала в мy ках три рази но вона вже не кідаєтcя а боїться в,червономy нашейникy ви берете гріх на дyшy <br/>Я сильно них люблю бyдьласка не вбивайте
17 Жовтня 2018, 16:21
Хто сильно любить хай забирає них до себе додому, мою сусідку на днях вкусив такий бродячий, тепер вакцини робить
17 Жовтня 2018, 16:21
Хто сильно любить хай забирає них до себе додому, мою сусідку на днях вкусив такий бродячий, тепер вакцини робить
17 Жовтня 2018, 17:19
Проживаю тут і неодноразово бачу собак! Все шо написано в пості - брехня! До дітей вони якраз не агресивні ! Самі подумайте якщо вони зустрічають дітей біля школи вони явно їх люблять та не стоять там аби погризти їх! А до дорослих це окрема тема! Одного травили вже 3 рази і після такого думаєте шо собаки будуть добре ставитися до таких як ви? Мені здається ні! Є хлопці які навмисно кидають каміння в собак а потім втікають ! Бачила вже декілька разів ! А і ще якшо собака не буде їсти то вона може дістати сказ від голоду ! Так шо в підкормленні немає нічого поганого ! В основному кормлять їх діти які мають щось всередині це стосується дорослих більше!
17 Жовтня 2018, 19:22
Повністю згідна з тим шо собакі ці нормальні!!! Сама їх бачу кожен день і ніразу не бачила шоб агресивно ставилися до дітей
17 Жовтня 2018, 19:23
Повністю згідна з тим шо собакі ці нормальні!!! Сама їх бачу кожен день і ніразу не бачила шоб агресивно ставилися до дітей
17 Жовтня 2018, 19:24
Мені здається шо собаки ці невинні винні ті хто сам лізе до них ! Правильно подумати якшо дитина не буде знущатися з тварини то і тварина не буде її чіпати
17 Жовтня 2018, 20:44
Сказ від голоду??? Ви себе чуєте?
17 Жовтня 2018, 21:21
Собаки не люблять п'яних, гавкають на них і можуть покусати. На тверезих нападають дуже рідко.
17 Жовтня 2018, 21:40
Та від голоду може бути всяке) це те саме коли людина п'яна може натворити шо хоч! Може й таке є! Це в фейсбуці було написано! Так доречі на п'яних вони якраз і гавкають
18 Жовтня 2018, 01:01
Трагедія не загорами при такій кількості бродячих хижаків<br/>А ще страшніше що катерини не вбачають ніякоі загрози для дітей<br/>Думаю батькам мисливцям треба подбати про звірів але не забути і про катерин<br/>Бо міська влада із за цих психічно хворих не може радикально вирішити цю пробдему
18 Жовтня 2018, 16:06
Вони з нами кожен день гуляють
18 Жовтня 2018, 20:11
Міська рада має притулок для бродячих собак і хороші грошиків на це виділяють запитайте у депутатів як голосують по відмиванню грошей на собаках бумага витримає все що там пишуть це не собак кормити а красти а Ковельчани покормлять
22 Жовтня 2018, 02:04
Мене злять не так пси бездомні як ті що них люблять я маю на увазі жителів заводська 25 другий під’їзд
22 Жовтня 2018, 13:34
Чудові пси , чия хата без сторожа?
10 Листопада 2018, 16:33
Ці собаки нічього проти дітей не мають! Сама хожу в цю школу і кожен ранок їх бачу. Труїть кращє себе, а не тварин які не в чому не винні. Та ці тварини кращі вас! Ніякого співчуття до живої природи!! А діти хай не провокують собак на те, щоб вони на них гарчали! Я просто в шоці від людей які проживають в Ковелі... А якщо вам щось не подобається будь ласка робіть в Ковелі притулок для тварин і відвозьте їх туди! А не вбивати їх зібралися