У центрі Ковеля не прибирають опале листя

18 Жовтня 2018, 09:33
У центрі Ковеля не прибирають опале листя 5143
У центрі Ковеля не прибирають опале листя

У центрі Ковеля – опале листя зі сміттям.

Фото цього опублікувала Ання Бойчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Інша сторона золотої осені.... Центр міста серед тижня в середу, виглядає приблизно так», – написала вона у дописі.

 




Коментарі
18 Жовтня 2018, 13:01
Цьогоріч у Ковелі такий хаос почався ще з весни - дороги не прибирають, двори також, не косять, дерева у дворах не обрізають(Косачів та Мічуріна в центрі дерева доросли до 5-го поверху), листя не прибирають ніде- навіщо-випаде сніг і нічого видно не буде!!!
18 Жовтня 2018, 14:49
і не будем прибирати. Я так докерувалась, що у мене всі двірники, трактористи і водії вже повтікали. Нема кому працювати. Нехай міська рада піндімає зарплати двірникам, водіям. У них ставки нижче мінімалок. зате србі кіндкерлоги з товстигами бабло гребуть лопатою.
18 Жовтня 2018, 15:20
Помідориха- поділися своєю зарплатою, вона завелика відповідно до виконаної роботи!!!
18 Жовтня 2018, 17:36
а більшетнічого ви не хочете? Мене Товстига пристроїв для того, щоб з ним ділилась а не з якимось там шарамигами
18 Жовтня 2018, 18:33
Цікаво, чим ти з ним там ділишся???Поділися зі мною!!!
18 Жовтня 2018, 18:37
не чіпайте мене. я дуже нервова. у мене й довідка є з психушки. Я навіть групу маю
18 Жовтня 2018, 19:35
Саме такі мені подобаються,бо їм все зходить з рук!!!
18 Жовтня 2018, 19:55
А що п'ять двірників можуть це все прибрати зараз поліція настрочить штрафів за перевищення шляху і буде місто почищено за рахунок штрафників а гроші ті що потрібні двірникам по кишенях вони у їх великі громада міста неперевірить
19 Жовтня 2018, 00:30
Маєш групу - корешись із Косцьовятом. Він теж має, буде два чоботи пара...
19 Жовтня 2018, 01:44
Щоб листя не падало з дерев треба їх позрізати до бісової матері!
19 Жовтня 2018, 16:05
Я вже вніс пропозицію зрізати всі дерева в Ковелі і утилізувати їх в котельнях під час опалювального сезону. Впевнений на 100 відсотків, що депутати з мером мене підтримають.
19 Жовтня 2018, 23:12
То Кирилович ходе руками махає і приказки я їх навчу а ті ж із групами крадуть швидкими темпами поки кум при владі а група для відмазки в суді
22 Жовтня 2018, 00:16
Ай сінк ю ол гона сак е біг дік.