У квартири ковельчан подали тепло

19 Жовтня 2018, 10:26
Опалювальний сезон 3071
Опалювальний сезон

Із 19 жовтня в Ковелі стартував опалювальний сезон, для населення в тім числі.

Відповідно до нормативно-законодавчих актів та у зв’язку ps зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2018 – 2019 років у Ковелі з 19 жовтня. Про це повідомляють у міськраді.

Рекомендували всім підприємствам, установам та організаціям міста, незалежно від форм власності та господарювання, розпочати опалювальний сезон з моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів менше + 8 С.

Відповідальність за початок опалювального сезону – на керівниках Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» Сахарчуку Р.І., підприємства теплових мереж «Ковельтепло»  Бойку В.І.

Читайте також: Ковель розпочав опалювальний сезон з більше як півмільйонним боргом перед газовиками

Вищевказані керівниким, начальник Ковельського відділу ТОВ «Волиньгаз збут» Варичу Т.К. повинні застосувати до боржників передбачені законодавством та умовами укладених договорів заходи щодо проведення розрахунків за спожитий природний газ і теплову енергію.

Балансоутримувачі та управителі житлових будинків: начальники РЖКП №1 Солов’янчук В.С. та РЖКП №2 Гейко Н.М., заступник директора по комунальному господарству ТОВ «К.П.Верес» Дуднік В.Ю. зобов’язані  забезпечити належне функціонування внутрішньобудинкових теплових мереж.

Коментарі
19 Жовтня 2018, 13:36
А ДРОВ ВИСТАЧИТЬ
19 Жовтня 2018, 14:51
По місту ще багато неокультурених дерев_ні- парк зріжуть...
19 Жовтня 2018, 15:38
чи ви вже зовсім МІЗГІВ НЕМАЄТЕ????? На вулиці +15-19 яке зниження температури???? От як буде тоді й включите. Ви зайдіть в квартири батареї такі гарячі не можливо доторкнутися.... я розумію коли не більше +6 так , а це ж тепло на вулиці, аби тільки витягнути останні копійки з бідного люду. НЕМАЄ У ВАС СОВІСТІ ЗОВСІМ... А що Бойкові???, він то працівникам Ковельтупло ще й з премією платить, а ти пенсіонере маючи пенсію 1964 грн. плати...
19 Жовтня 2018, 15:39
так ми ж за отоплення газом сплачуємо, а палять дровами... Платіть платіть людоньки, бо Ви ж дурні...
19 Жовтня 2018, 17:06
А коли на вулиці було менше +8? Вже геть безсовісні. Надворі жара, а вони топити почали. Коли вже понажераються? І як не бояться Бога? Ну нічого, прийде час розплати. А Господь грошима не бере.
19 Жовтня 2018, 18:44
Ну, ладно, на ніч можна трішки включити щоб не було сирості, а вдень навіщо???<br/>У більшості комуналка з'їдає весь дохід!!!!
19 Жовтня 2018, 19:53
Підкажіть куди звертатися коли по одному стояку взагалі холодні батареї,а інший стояк опалюється. Платити всерівно прийдеться однаково.
19 Жовтня 2018, 19:59
А скільки на цей раз сталося гідроударів? Скільки труб порвало?
19 Жовтня 2018, 22:28
Як переживемо цю зиму - не знаю. В когось є досвід відключення квартири від центрального опалення за останні кілька років? І як ви це робили, до кого звертались?
19 Жовтня 2018, 23:56
Не влада у місті, а вороги народу. Вже здуріли зовсім. Де середньодобова температура 8 градусів? Ви обкурилися?
20 Жовтня 2018, 00:59
Ну, не сказав би що вікна в мене відкриті. Але початок роботи котельні вважаю трохи передчасним.<br/>Бойко хоче бабки.
20 Жовтня 2018, 01:36
ІДІОТИ!!!!!!!!!!!! На вулиці +19 градусів тепла!!!!!
20 Жовтня 2018, 11:03
Рятуйте! В квартирі неймовірна спека!Це що знущаня? вул.Володимирська
20 Жовтня 2018, 11:05
Рятуйте! В квартирі неймовірна спека! Це що знущання? вул. Володимирська.
20 Жовтня 2018, 22:15
В якому будинку так спекотно? Батареї ледь теплі у нас. Теж Володимирська.
21 Жовтня 2018, 01:19
тільки прийшов додому, на вулиці теплиня, а в квартиру зайти не можливо, повідкривав всі вікна і балкон, Ви тупорилі бездарі, дармоїди ви нікчемні для чого людей ось так найоб..те, котельні всі на дровах, ЗА ЩО МИ СПЛАЧУЄМО????? Де той ГАЗ**** Де ПІНІС???? УКРОП???? Що ж ви падлюки приймаєте розпорядження????Бойко скотиняка ти кончена.... твоє ж потомство горітемо в аду , а ти своїй коханці і далі лизатимеш сраку і як надцять років поспіль, щоб премію давала, вона ж головний керівник фінансів поді всем даст.