Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Де проживає митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир
Де проживає митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир

Де проживає митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир

17:33 23.11.2018
4769

Гелікоптерний майданчик, який використовується лише тоді, коли сюди прилітають VIP-гості виявили в Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

Відео відзняти із повітря, аби показати більш детальніше читачам територію Зимненського монастиря, де господарює у цих володіннях ігуменя Стефана — кума Медведчука та подруга олігархів-опоблоківців, – пише «Волинь Online».

Територія цього комплексу вражає. Окрім будівель монастиря, тут ще є декілька нових будівель. Це готель, яким володіє монастир. Як виявилося, за монастирським готелем є вертолітний майданчик.

Як розповідають місцеві жителі, використовується він не часто. Лише тоді, коли приїжджають VIP-гості. Так, помічали приліт на гелікоптері настоятеля МП Онуфрія, який свої володіння відвідує виключно повітрянним транспортом. До речі, як і останній раз в жовтні цього року на святкування свята Всіх святих землі Волинської до своєї пастви теж прилітав до Луцька гелікоптером.
Видання також відзняло відео з будівництва будинку єпископа Нафанаїла, який також проти Єдиної Помісної Церкви в Україні. Будинок єпископ зводить у своєму рідному селі Залюття. Оскільки на Google Maps будинку ще немає, лише досі пуста ділянка, то очевидно, що будівництво розпочалося нещодавно.

Будівництво будинку триває і досі. Поруч лежать будівельні матеріали. Новозбудований будинок обкладений високоякісною та дороговартісною клінкерною цеглою. Де єпископ взяв кошти на будинок, нам особисто його не вдалося спитати, адже він заявив нам по телефону, що ніяких питань не можна.

Зазначається, що будівництво священослужитель проводить за кошти з продажу свічок та пожертв прихожан, які їх дають на отримання храмів, а не на покращення побуту ієрархів.
Наразі Нафанаїл орендує цей престижний будиночок у передмісті Луцька.
Ще один противник Томосу митрополит Володимир проживає на території архітектурної пам’ятки національного значення Свято-Успенському соборі у Володимирі, де має престижну резиденцію і пересувається, як ми уже раніше писали на престижному авто 2018 року. Таке авто вартує від 61 тисячі доларів, однак як нам вдалося дізнатися, за своє митрополит заплатив 65 тисяч доларів. Нагадаємо, офіційно, воно належить єпархії.


Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Читайте також: Проросійські друзі та церковний бізнес митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира

Коментарі

1111

18:27 23.11.2018

І що ви показали? Якусь небувалу розкіш? Скромний будинок, ще й недобудований. Ви-но заїдьте в район Сільмашу, на Зелену, Обїзну. Там побачите справжні будинки, і не тільки митників, а й контрабандистів з прокурорами та суддями.

Марія

19:35 23.11.2018

Заказуха!!!! Покажіть хоч раз як живуть ,,єпископи,,КП!!! Слабо?!?!?

2222

20:29 23.11.2018

Сміх, та й годі! Зараз дуже велика кількість простих українців живе набагато заможніше. А тут звичайне необхідне житло. От ніяк не вгамуєтесь. Знайшли ворогів. Чим вам віра з діда-прадіда не до вподоби? Служать там наші українські батюшки, ходять до храмів щирі українці, моляться за ваше здоров"я і благополуччя. Хоча як би ви не скакали від злості, істинна церква є і буде до закінчення віку, і ворота пекла не здолають її. Бо так сказав Господь! Вже совєти нищили церкву і замурдували сонми священослужителів, ну і де вони? Де той, хто збирався показати нам останнього попа? А церква процвітає, і молиться за мир і любов між всіма людьми! Бережіть собори ваших душ!

попередньому

20:37 23.11.2018

Ото скромний з вертольотними майданчиками! А - це ж монастир! Мабудь монашки на послух літають. Вже всяку совість втратили!

до 2222

20:48 23.11.2018

Оце звичайне необхідне житло? Це монастир - чи вілла. І до чого тут віра і Господь?

2222

20:52 23.11.2018

А що таке вертоліт? Засіб пересування. В наш час цим нікого не здивуєш. Скільки олігархів мають власні літаки.

до 2222

20:58 23.11.2018

Особливо він потрібний, цей вертоліт, для монашок з РПЦ в Україні! Напевно для майбутньої евакуації

Микола

21:07 23.11.2018

Ото скільки у вас ненависті до своїх же українців. А може ви на літак і за океан?

Павло

21:11 23.11.2018

А в монастирі вертольоту нема. Є місце для парковки за межами монастиря для високих гостей.

7388

21:19 23.11.2018

У Патриарха МП Кирила два авиалайнера на одном из них летал в кругосветку
Стюардесы любые модели отдыхают видел что бы Вы понимали и тех и других счет в пользу
кирилянок
Диспут можно пробовать вести что с этого будет время покажет
Ведь только же Оне истынные и праведные и уже стоят у Врат Господних
так и хочентся сказать редкостные дурики Прости Господи
Но все вершится по воле божей пусть беснуются и злобствуют а Украинская Православная Церковь
будет и мы Братья будем на своей родной Земле не роскольниками а просто прихожанами
и СВЯТОЕ ПРИЧАСТИЕ уже ждет нас в храмах Вселенского Патриархата и Святая Гора Афон ждет нас
и Храм ГРОБА ГОСПОДНЕГО
СЛАВА СПАСИТЕЛЮ СЛАВА УКРАИНЕ

Зупиніться!

23:32 23.11.2018

Нехай собі буде і на швейній фабриці відновлять синагогу,а ще збудують мечеть.Не чіпайте нікого- живіть своїм життям і не вказуйте кому де і як молитися.А то гірше атеїстів .100 років назад бігали атеїсти і де вони,а сьогодні - активісти.Історія повторюється.А держава нищиться і люди через ненависть також.

Молітеся.

00:01 24.11.2018

Атеїсти-активісти вчать людей як молитися і де. Вже мали уроки історії,але ж нічому не навчилися.І КП і МП до цього року уживалися між собою,а передвиборчі гонки іудеїв посіяли ненависть.Євреї зберегли свою віру,хоч були змушені через переслідування прийняти чужу,а ви дурні травите один одного.Схаменіться!

Молітеся.

00:01 24.11.2018

Атеїсти-активісти вчать людей як молитися і де. Вже мали уроки історії,але ж нічому не навчилися.І КП і МП до цього року уживалися між собою,а передвиборчі гонки іудеїв посіяли ненависть.Євреї зберегли свою віру,хоч були змушені через переслідування прийняти чужу,а ви дурні травите один одного.Схаменіться!

попередньому

12:42 24.11.2018

Хто кого травить,хто кого гонить,хто кого переслідує? Це тобі убогому ідіоту так хочеться. Тут матеріал про розкоші московських прихвостнів. І не має чого із хворої голови ,та на здорову перекладати.

Прозорливий батюшка УПЦ МП

17:47 24.11.2018

Непогано постять за рублі Путіна

Пересічний

17:52 24.11.2018

Нормально худенькі батюшки живуть-головне славити Путіна та царя батюшку

Однорука відьма УПЦ МП

17:54 24.11.2018

Я З МОНАШКАМИ ДАВНО СПІВПРАЦЮЮ-РОБИЛА ЇМ ВИЧИТИ,БІСА ГНАЛА

Владимир Гамарис

19:23 24.11.2018

Иуда Искариотский тоже очень переживал, что на Христа потрачены деньги и Господа дорогим миром одарили. Автор похож на Иуду

попередньому

19:43 24.11.2018

Скоріше на іуду схожі єпископи і монашки РПЦ в Україні бо так само зраджують Христа. Мамона є мамона!

санько

21:29 24.11.2018

ЕХ ВИ ВСІ БЕЗБОЖНИКИ НЕЗНАЇТЕ ЯК В ЦЕРКВІ ДВЕРІ ОТКРИВАЮТЬСЯ,А МОНАШОК СУДИТИ ТО У ВАС ПОЛУЧАЄТЬСЯ. ОБДУМАЙТЕСЬ І ПОКАЙТЕСЬ БО СКОРО КОЖНИЙ З ЦИХ ХТО ПИСАВ ПРИПОВЗУТЬ ДО ВОРІТ СВЯТИНЬ І БУДУТЬ СЛЬОЗАМИ ВІД ГОРЯ ОМИВАТИ ЗЕМЛЮ.

санько

21:30 24.11.2018

ЕХ ВИ ВСІ БЕЗБОЖНИКИ НЕЗНАЇТЕ ЯК В ЦЕРКВІ ДВЕРІ ОТКРИВАЮТЬСЯ,А МОНАШОК СУДИТИ ТО У ВАС ПОЛУЧАЄТЬСЯ. ОБДУМАЙТЕСЬ І ПОКАЙТЕСЬ БО СКОРО КОЖНИЙ З ЦИХ ХТО ПИСАВ ПРИПОВЗУТЬ ДО ВОРІТ СВЯТИНЬ І БУДУТЬ СЛЬОЗАМИ ВІД ГОРЯ ОМИВАТИ ЗЕМЛЮ.

Іван

23:32 24.11.2018

100%

Раб Божий

00:11 25.11.2018

По-перше, а хто ми такі, щоб судити когось? Не ставте себе за Бога, ми не маємо права судити кого небуть. Ви переймайтесь за гріхи свої, а не чужі... Кожна овечка за свій хвостик буде підвішана.
По-друге, РПЦ це територія Російської Федерації. УПЦ це територія України яка об*єднує навіть територію окупованого Криму і ЛДНР. Московський Патріархат існує в Москві, в Києві ж Київська Митрополія. Не плутайте. А ті хто стверджують, що йдуть гроші на Москву, ви спочатку докажіть, а потім говоріть. Киівський Патріархат всі облачення і сосуди купляють в Москві, в магазині "Софрино".
Нас стравлюють одне на одного, щоб розколоти суспільство, Блаженніший Онуфрій покаує приклад стійкості в вірі, що ми маємо бути єдиними, а не вестись на політичні првокації....
Ви ж дорослі люди і маєте то розуміти....

Марьяні Метельській

10:05 25.11.2018

Ну і дура ти!!! Бичкою була , свинею здохнеш, опудало ти горохове , що ти про себе возомнила? Актівістка-анархістка. Господи прости!

Андрій кори люк

13:43 25.11.2018

Митрополит Володимир проживає там де віками жили єпископи! Якщо ви мар’яно такі дурненькі ну ніяк невіриться ! Білоруський вірш» в адном сяле неведам гдце, жыв баран у чардзе такых баранов немнога, а гэты так дурный дурнога непазнае своих варот и галавою лоп и лоп... и получыв дыплом негалавой а лбом « вам в сам раз, хоча мені про вас відзивались позитивно не можу щось сказати бо вас незнаю ,а ви так все знаєте про Владику.. диво баба на язика до срак.и липка!

Андрій Кирилюк

13:44 25.11.2018

Митрополит Володимир проживає там де віками жили єпископи! Якщо ви мар’яно такі дурненькі ну ніяк невіриться ! Білоруський вірш» в адном сяле неведам гдце, жыв баран у чардзе такых баранов немнога, а гэты так дурный дурнога непазнае своих варот и галавою лоп и лоп... и получыв дыплом днегалавой а лбом « вам в сам раз, хоча мені про вас відзивались позитивно не можу щось сказати бо вас незнаю ,а ви так все знаєте про Владику.. диво баба на язика до срак.и липка!

Степан

14:04 25.11.2018

Побійтеся Бога! Всі, хто гнав з нашої землі канонічну церкву ну дуже погано закічили свій вік, ще й призвали прокляття на своїх нащадків до сьомого коліна. Нічому історія вас не навчила. Та чи ви її знаєте, іісторію? Лізете на свою голову куди не слід, нічого не знаючи і ні в чому не розбираючись.

попереднім

15:32 25.11.2018

А риторика і вислови у вас істинно" православні" і "канонічні".Лізете,баби,сраки...це вас так попи московські навчили про ближнього свого говорити.Рабе Божий ну якщо ти не тямиш - нелізь у чужий монастир із своїм уставом.Україна це територія Київської митрополії тільки матері - церкви Константинопольської. І особливо у московському софрино купують грецьке облачення у якому служать священники Української церкви... Проснись чучало!

.....

17:54 25.11.2018

Ті що пишуть гидоту на інших, прискають ненавістю певне в Церкву загалі не ходять не в яку, бо якщо ходили, то чули сьогодні Євангеліє яке згідно за календарем читається сьогодні в храмах, та проповідь свого священика то почули би сьогодні про милосердного самарянина, якій зжалевся та проявив любов та заботу до людину з якою по політичним принципам мав, не тільки не говорити, а ще і добити того нещасного, але він зробив навпаки, цьому зі сторінок Біблії вчить Христос. Такими треба бути!!! Терпіти, прощати, любити ворогів, не писати брат на священиків, який би він правдивий не був, та один на одного! А Ви тут що робити, християни, віруючі! ???

останньому

17:56 25.11.2018

Тіштеся своїм останнім словом!

Степан

18:20 25.11.2018

Уточнюю: слова"Тіштеся своїм останнім словом "адресовані тому, хто писав до ПОПЕРЕДНІХ.

знавцю Біблії

18:53 25.11.2018

Про які ти" політичні принципи" чешиш?

...

20:49 25.11.2018

Дякую Степане

Геть запроданців

20:55 25.11.2018

Цигани на базарах області торгують іконами з московії-яка наруга над вірою,ПОРА НАВЕСТИ ПОРЯДОК

Чемодан вокзал

21:00 25.11.2018

Московських попів-кегебістів разом з циганами на вихід

Вірянин

21:03 25.11.2018

Я коли бачу циган то чомусь згадую Київ та Львів і так зі всіма ворогами народу

Аксіома

12:12 26.11.2018

Не може бути напівворог від Путіна

рол

21:01 26.11.2018

Моліться і вам Бог подасть.

Геть московського попа!

19:01 02.12.2018

Це йому Бог таке житло дав?..

ПРИХОЖАНКА

12:44 10.12.2018

Будинок як будинок Ото богатство Що він повинен жити в палатці . Покажіть де живе простий митник., Кіндер, Михаіл Чого ви вчепилися за тих батюшок немає більше проблем.

18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин