Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
«Взорвать к чертовой матери!» – ковельський «слід» в охороні Путіна
«Взорвать к чертовой матери!» – ковельський «слід» в охороні Путіна

«Взорвать к чертовой матери!» – ковельський «слід» в охороні Путіна

09:00 05.12.2018
3711

Уродженець міста Ковеля, а нині мешканець Москви, відставний російський майор-пенсіонер Петро Об’єдков похвалився у соцмережі фотографією свого внука.

Молодий хлопець – у військовій формі президентського полку служби коменданта московського Кремля, який входить до складу федеральної служби охорони Російської Федерації й вирішує специфічні бойові завдання із забезпечення охорони об’єктів офіційної резиденції Володимира Путіна, інших важливих державних об’єктів, з участі в проведенні протокольних заходів на вищому державному рівні, виведенню почесної варти й несенню служби біля вічного вогню на могилі Невідомого солдата поблизу кремлівської стіни.


Цю елітну військову частину, до якої потрапити надзвичайно важко, там у них за поребриком іменують не інакше, як «президентська рать».


Видання Район.Ковель розповідало про Петра Об’єдкова у публікаціях «Дубове: громадянин Росії живе у селі і заявляє, що зневажає Україну та її народ» та «Відставний російський майор називає себе «самим крутим ворогом України і українців».

А до того він «прогримів» 18 грудня 2016 року на виборах до Дубівської об’єднаної територіальної громади – на сторінці Антикорупційного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» з’явився такий текст: «Знайомтесь, це Об’єдков Петро Олександрович. Подейкують, що Петро здійснює підкуп виборців. Сьогодні на Петра поліція склала протокол за те, що він агітував біля виборчої дільниці села Вербка за кандидата від Укропу. Петро є громадянином Російської Федерації і працює агітатором у Укропі на виборах до Дубнівської ОТГ. ЗАДУМАЙТЕСЬ ЗВІДКИ ГРОШІ У УКРОПІ!!!».

Читайте також: «Ковельські «укропівці» запевняють, що це все плітки, ніби вони «тирили» партійну касу»

Петро Об’єдков не забарився із власним дописом, в якому заявив, що на цих виборчих перегонах йому запропонували стати агітатором Наталії Тхоржевської, яка балотувалася від партії «УКРОП» на посаду голови Дубівської ОТГ.

«У мене є вид на проживання, тому цим питанням я і не цікавився. Та Ігор Пініс знає, що я громадянин РФ», – мовив голова правління ГО «Відродження культурної спадщини Волинського Полісся» Петро Об’єдков.

При цьому він «засвітивши» голову депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса, який після виборів на публічні закиди переконував, що ні він, ані його міській осередок партії «УКРОП» не причетні до підкупу виборців у Дубівській ОТГ.


«По Ковелю я їжджу на машинах з російськими номерами», – хизується Петро Об’єдков.

Дивні якість вони – шанувателі «УКРОПу», хіба ні?! Ніби й радикально «за Україну», а найближча рідня в святая святих російських спецслужб – президентській охороні!

Незбагненні у них крайнощі: від «10 000$ за москаля» до «при чем тут Путин?» Саме так у другій частині ексклюзивного інтерв’ю каналу KishkiNa на журналістське запитання: «Чи збережеться Україна в існуючих кордонах?» відповів Ігор Коломойський: «Все зависит от политики. При чем тут Путин? В вопросе Донбасса все зависит от нас. Мы воюем сами с собой».


«Как вернуть Донбасс? Надо с ними о чем-то договориться – с теми, кто там есть. Эти разговоры о том, что там сидит Путин и все командует – это смешно. Я знаю ситуацию изнутри, это никакой не Путин. Путину это обуза не нужна. Ну зачем она ему? Ему выгоднее было бы интегрировать Донбасс обратно в Украину, чтобы разрушать ее изнутри. Так Донбасс ему никакой радости не приносит, кроме геморроя. Он не позволит, тут я больше чем уверен, решать этот вопрос военным путем», – переконаний «совість партії» «УКРОП» – голова комісії партійного контролю олігарх Коломойський.


Отож, допоки внук російського майора вірою і правдою убезпечував від загроз Володимира Путіна, сам відставник поширює на Facebook у ковельській групі «Я люблю Ковель» допис: «Чем живет «Русский мир»! Любителям России!)))».


А під посиланням на статтю «Россия копит военные силы в Азовском море уже полгода. Как это происходит и почему конфликт обострился именно сейчас» прихильник «УКРОПу» Петро Об’єдков – дідусь путінського охоронця категоричний: «Вывод напрашивается один: Взорвать мост к чертовой матери!)))».

Коментарі

Айдар

10:27 05.12.2018

Там повно в тому Укропі всякої сепарні і ж2. Тойже Пініс, брехло і мутило. Таких і підтягує до себе. Обьєдкових, Кікавських, Харьковских та іншу шоблу. Куди дивиться сбу?

Сбу

10:28 05.12.2018

Виїхали за сепарюгою Пєтькою

1

10:38 05.12.2018

Гусь сyka

Пинис

10:55 05.12.2018

Не трогайте Петю, он наш человек. Передает схемы укреплений в Москву и готовиться быть гауляйтером когда нас освободят братья-россияне. Слава Путину

Обьедков

11:44 05.12.2018

Когда доблестная российская армия войдет в Ковель-я лично буду расстреливать бандер

Ковельчанин

12:30 05.12.2018

Обедкову
С*с*ть х*р будеш. Сепарюга

Айдару

13:45 05.12.2018

Так Харьковський ніби ж з ваших, так як і Лапін. Зсучився, чи що? В пєтушиний куток.

Бахів

13:46 05.12.2018

Всі знають, що по брехливості Об'єдков займає третє місце. Після Пороха і Юльки.

Бахівський

15:52 05.12.2018

А Ляшка Ляшка забули
Обідка

Циган з Девиден

17:11 05.12.2018

На першому місці білі цигани

До Бахів

17:22 05.12.2018

Тоді в Президенти його висуваєм!

До Бахів

17:22 05.12.2018

Тоді в Президенти його висуваєм!

Прошу...

18:50 05.12.2018

...недоедки до нормальних і навіть не зовсім не добавляти.

старий мухомор

11:10 06.12.2018

=Петро Об’єдков не забарився із власним дописом, в якому заявив, що на цих виборчих перегонах йому запропонували стати агітатором Наталії Тхоржевської, яка балотувалася від партії «УКРОП» на посаду голови Дубівської ОТГ.
«У мене є вид на проживання, тому цим питанням я і не цікавився. Та Ігор Пініс знає, що я громадянин РФ», – мовив голова правління ГО «Відродження культурної спадщини Волинського Полісся» Петро Об’єдков.=

Для чого Обєдков згадав Пініса, коли той керує міським Укропом? А тепер каже, що журналісти написали "глупость". Сам же його, телепень, і "засвітив".

До попереднього

15:41 06.12.2018

Круто написано!

Я

16:14 06.12.2018

Ось факти, річ уперта. Годі займатися пустословом.

Я

16:14 06.12.2018

Ось факти, річ уперта. Годі займатися пустословом.

читач

18:47 06.12.2018

я ще встиг прочитати, так Петро там жодного факту не спростував, а виправдання більше схоже на істерику.

Хахаха

19:18 06.12.2018

Ото ковбасить Обьєдкова кацапа. Молодці журналісти вскрили фсбешну агентуру.

Хахаха

19:18 06.12.2018

Ото ковбасить Обьєдкова кацапа. Молодці журналісти вскрили фсбешну агентуру.

Придуркам

22:24 06.12.2018

Писати про Петра дурницю, то дурна справа. Він у нас в селі людина-легенда. На його прикладі ми виховувались. Мені тоді було десь років з 10 і ми чекали в суботу й неділю коли він приїде з Ковеля. В клубі в нас були танці в ті дні. Він йде вулицею, а ми як горобці в клубі займаємо місця. Завклуб Галя ставить вініл і запрошує Петра до танцю. Як вони гарно танцювали! Потім ми вибігали на вулицю і вчились танцювати як вони. Уявляєте на дорозі малеча 10-14 років танцює, а нас багато було. Приїхав жити до нас і я перший поперся до нього. Він мене не впізнав, старіший мене на років 8, але привітав як старого знайомого коли я сказав хто я. А які свята він організовував біля клуба, це потрібно було бачити. Ось тут про його онука написали, що він служив в елітному полку. Я б задоволенням поміняв би свій Афган на службу в цьому полку. Дійсно онук його жодного українця не вбив і він як дідусь ним гордиться. Це так і повинно бути!

попередньому

22:55 06.12.2018

то Петро ж сам про себе пише всяку дурню, журналісти його цитують і виявляється, що цитування Петра то є "дурна справа")))))) То навіщо цей дідуган таке робить? Хворий на голову?!

Ковельчанин

23:16 06.12.2018

ЧЕМОДАН!
ВОКЗАЛ!
РОСІЯ!
НАХЄР ГНАТИ ЗВІДСИ СЄПАРІВ!

Якось воно так

23:50 06.12.2018

А він дійсно розклав все на полиці і написав гірку правду про наше життя. Я навіть не можу з ним сперечатись. Нема в мене козирного туза! Він правий. Зайди на його сторінку і почитай його відповідь. Що поганого в тому, що його діти здорові? Від наших зрозуміло відстали тому, що наші починають пити, курити в 12 років. А його онуки в еліті служать тому, що з головою дружать. Взяти ту ж Саковську як її синок пиячив всім відомо, а пиячив мабуть з 14 років. А він цього сопляка переламав і людино зробив. Тому до цього діда прислухатись потрібно.

написав гірку правду

09:47 07.12.2018

"А його онуки в еліті служать тому, що з головою дружать. " Це президентський полк Путіна! І цим все сказано. Коментарі тут зайві. Пьотр, ти і не думай приїхати в Україну, феесбешник хрєнов, бо тобі тут гаплик буде.

До попереднього

10:27 07.12.2018

Я ніяк не можу зрозуміти до чого ця стаття? Писати про нашого земляка який являється громадянином другої держави звинувачуючи його в симпатіях до Укропу та Свободи. Тоді ще й Батьківщину сюди потрібно добавити. Всі знають, що коли він тут жив, то в офіс районної Батьківщини завжди возив гуманітарку для бійців АТО. Про це можна запитати в Андросюка та вчителів Вербської школи. А приплести сюди Коломойського це дуже смішно вийшло. І Петро у своїй відповіді дійсно від душі посміявся як з клоунів, що працюють на цьому сайті. Поважну людину забруднити неможливо. Ми як його поважали так і будемо поважати, щоб ви про нього не писали. Він уже, мабуть, років 2 як повернувся в Москву, але рідну неньку не забуває, пише гарні статті для нас. Не задалось у нього життя в Україні, так у нас також розводиться багато сімей. Помилився він з дружиною, а ми його попереджували, що це за ягідка. В житті всяке трапляється. А те, що його внук в Кремлі армію відбув, то йому тільки плюс. Не воював проти нас, не вбивав українців. І він це не приховує.

останньому

11:50 07.12.2018

А до чого ваше вилизування Петра? путінська феесбешна агентура в Україні є скрізь - і в політичних партіях, і серед тих, хто гуманітарку возив, і хто в зоні АТО був, взяти хоч босоногу Надю. Це ж треба яке "досягнення" знайшли: "Не воював проти нас, не вбивав українців. І він це не приховує."

До попереднього

12:43 07.12.2018

Чийсь внук нажав кнопку і Боінга не стало, а з ним майже 300 життів. Таке маленьке досягнення, а могло бути великою бідою для нас. Думай людино що пишеш.

Якось воно так

12:19 08.12.2018

Читаю коментарі й не перестаю дивуватися які наші люди малоосвічені. Виставив світлину де він з сином та онуком святкують День батька. Не так, як наші, з ранку нажеруться і про своїх дітей не згадають. А все культурно, по людські. Але це комусь не подобається. Його внук, мабуть, громадянин Росії, тому військкомат і відправив його служити кода військовим потрібно в Росії. Мене коли призивали не питали де я бажаю служити і які страви мені на обід офіціант буде приносити. І його не відправили до Києва, марширувати перед Порошенком. У нашого земляка дійсно гарний син і онук, тому й призвали в Кремль служити як обличчя Росії. Тільки, мабуть, не знали, що у цього обличчя «ковельський слід» і він генетичний українець. Перепились російські богатирі! Про нього відомо, що він офіцер-пожежник, але на пенсії ковельчани зробили з нього ще й фсбешника, а це вже окремий жанр з якого хочеться сміятись.З Ковельщини багато виїхало хлопців до Росії, ви про них щось чули? Їх статі про нашу історію читали? Ні!!! Тому, що вони забули свою рідну неньку Україну і москалями стали. А він вивчає нашу історію пише гарні статті про наших прадідів, які вони були відважними й не тікали за кордон, а зі зброєю в руках захищали нашу землю яку ви готові віддати ворогам в любу мить. А людину-патріота облити багном.

Нонсенс

08:24 09.12.2018

Як сепер може бути патріотом

До попереднього

10:18 09.12.2018

Дурику! Де написано, що пан Петро бажає приєднати Росію до України? Він громадянин Росії, москвіч, як він може бути українським сепаратюгою? А ковельським сепаратюгам показує як люди живуть в «руськом міре», що декому з ковельчан не сподобалось, бо мріють попасти до Росії. А світлина гарна! Три покоління, видно в гарних чоловіках вроду і породу нашого земляка Петра роду. І дідуган видно ще в силі!

Микола

12:02 11.12.2018

«Сьогодні на Петра поліція склала протокол за те, що він агітував біля виборчої дільниці села Вербка за кандидата від Укропу.» - оце написане брехня! Я був поруч з ним і все бачив. Тітушок Наливайченко викликала Надя Левчук, з вікна клуба їм ткнула на Петра, який стояв з поліцаями й нами ще трьома Вербськими чоловіками. Ми ніякої розмови про вибори не вели. Тітушки вийшли з клубу й накинулись на Петра, ледь відбили його від них. Коли я йшов голосувати він стояв біля церкви. Я запитав його чого він тут стоїть мерзне? Він відповів, що подзвонив в Луцьк і чекає, щоб дорогу посипали піском чи сіллю, бо була міцна ожеледиця. А протокол потрібно було написати на Левчучку яка агітувала за Рому космоса і сиділа в виборчій комісії. Робила нам всякі знаки нагадуючи за кого потрібно було проголосувати. Вона оббрехала Петра, але їй не привикати, всі знають хто вона. В молодості була «швидкою допомогою» на три села, дотепер всі сміються з неї. Саковській міцно заздрила, що в неї такий чоловік, гарна людина. А не як її сільський злодій та алкоголік. Ось і помстилась. Це звинувачення з Петра знімається як фальшиве.

До Миколи

21:19 11.12.2018

Швидше вона Петрові помстилась, а не Саковській. Вона ж падка до чужих чоловіків, мабуть, хотіла Петра, а той їй відмовив. Ось тут і криється причина її дій.

До До Миколи

11:04 14.12.2018

Швидше вона Петрові помстилась, а не Саковській. Вона ж падка до чужих чоловіків, мабуть, хотіла Петра, а той їй відмовив. Ось тут і криється причина її дій. -------Що правда то правда. Але про Петра Об’єдкова це також правда, одиниці з Вербки тільки його підтримували. Це гнила людина.

До попереднього

17:39 14.12.2018

А за що його підтримували за руки чи яйця? Він на голову ОТГ балотувався? А Тхоржевська була не прохідна фігура дякуючи принципіальній, порядочній людині її матусі, яку всі добре пам'ятали. Ні Петро, ні хто інший нічого не змогли б зробити. Тому зараз і маємо космоса який, мабуть, на гроші для опалення школи будує планетарій в Дубовій, а треба було Петра послухатись. Залишилося ще Зеленського обрати Президентом і буде у нас повний комплект клоунів. А писати, що він гнила людина може тільки дійсно гнила людина. Історію великого кохання Саковської знає все село. Як вона хотіла його вбити, знаючи, що в нього хворе серце і йому не мона хвилюватись. Швидка допомога відкачала його. Потім знаючи, що він не може ходити, закрила його в хаті і чекала коли він помре з голоду, але його рідні виходили його. Після всього цього, перед Паскою, приїхав до неї з квітами й дарунками.Так гнила людина поступить? Застукав як вона пиячить з шофером, а як той шофер тікав з хати потрібно було бачити. Нормальна жінка ніколи не викине букет квітів, а вона викинула і ще всім хвалилась, бо не жінка. Чи не за ці її справи забирав свої речі, а вона викликала поліцію, на зупинці всі сміялись з неї. Вела себе як закінчене бидло. А він справжня ЛЮДИНА! Їй потрібно їхати до нього, до Москви й на колінах просити у нього пробачення. Одна приїзжа повія оббрехала його, а друга приїзжа повія хотіла вбити його. А я говорила, що не можна йому з нею навіть зустрічатись. У нас в селі своїх жінок достатньо. Оце і є правда яка не красить деяких жінок.

Попередньому

00:15 16.12.2018

Начальник, ти їй відразу шиєш ст.115 і ст.135 КК України, а те, що вона дебільна поліха і не розуміє, що так не можна робити ти врахував?

16 грудня
Сьогодні
Вчора
14.12.2018
13.12.2018
12.12.2018
11.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин