Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Декларація Кіндера «успішно збережена» у Єдиному держреєстрі декларацій?
15:45 10.01.2017
1480

Ковельський міський голова Олег Кіндер надіслав секретарю громадської ради при міськраді Галині Артюшенко копію повідомлення від 30 жовтня 2016 року, начебто, з Національного агентства з питань запобігання корупції про те, що його «декларація успішно збережена у Єдиному Державному Реєстрі Декларацій». Причому, схоже градоначальник абсолютно не переймається тим, чому документ майнового стану й досі не оприлюднено.

«З метою з’ясування причин не відображення декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій на офіційному сайті НАЗК пропонуємо звернутись до Нацагентства», – зазначає Олег Кіндер.

Під час звіту за роботу в 2016 році ковельський мер переконував громадськість у поданні декларації, але зовсім інакше розповідав про отримане повідомлення з НАЗК.

«Є подана мною декларація. Визначено законом, що підтвердження подання моєї електронної декларації реєструється електронною поштою. Я зразу із служби отримую підтвердження, що «ваша декларація прийнята», «ваша декларація опрацьовується» і «всі питання, які будуть пов’язані з вашою декларацією, вам будуть повідомлені». На сьогоднішній день в тому, що даної декларації немає в загальному реєстрі чи не відкрита в загальному користуванні, це питання до розробників даної програми», – пояснював Олег Кіндер.

То коли ж Олег Олексійович був щирим: під час звіту перед громадою чи у листі до Галини Артюшенко?

Коментарі

ГАЛЯ

16:17 10.01.2017

Це не проблема, одержимий параноєю індивід, незалежно від того, до якого соціально-економічного шару він належить, назавжди присвячує себе агресивності, боротьбі з уявними ворогами і демонстрації підкреслено чоловічої поведінки, що граничить з героїзмом. Цикл ніколи не приходить до кінця: як тільки переможений один ворог, з'являється іншій, ще небезпечніший. ТОБТО, знайду іншу причину боротьби з КІНДЕРОМ.

Червоний півень

16:44 10.01.2017

Краще худобо подай декларацію

Уолт Дисней

17:06 10.01.2017

Всі собаки від БЮТ попадають в рай

Сусід по кабінету

18:18 10.01.2017

Олег Олексійович, викресли зі свого оточення Товстигу і у тебе зразу поменшає проблем. Тобі кожен день підкладають свиню Аля Товстига і Пікінес

Реалист

20:29 10.01.2017

Команда Олега ,не реагируйте на этих соседей по кабинету.Это они от безсилия "кусают" вас.Видно вы им обрубываете щупальца,а им это не в карман,а мимо.Что вам мало района?

Валька Дубій

20:56 10.01.2017

РАЗОМ НАС БАГАТО НАС НЕ ПОДОЛАТИ

От бидло

21:00 10.01.2017

То може та Валька що разом з Кіндером забрала землю у віруючих та рубала дітям мячі сокирою

кіндерлог

06:21 11.01.2017

і що ви кіндеру зробите, якщо зайву хату знайдете. в д...у поцілуєте. все вже давно записано на кота

Громраді

09:42 11.01.2017

правду кажуть, нічого до кінця не доводите, лише рейтинг Кіндеру піднімаєте.

Уважний

09:55 11.01.2017

Незрівнянно більші неприємності Кіндер мав би у тому випадку якби генеральна прокуратура та СБУ також були б поінформовані про "земельну" аферу через яку близько 300-х учасників АТО замість реальних земельних ділянок отримали повітря.

Власник ділянки

10:31 11.01.2017

бажаю щоб кіндерлог разом з бакалом отримали ділянки по вул. Зерова. Хоча б по 2 м. кв.

В ЗАГАЛЬНОМУ

11:24 11.01.2017

МИ ВСІ ВСІ ВІРУЮЧІ- А *ШТУНДИ*, ТО ДА

Уважному

12:41 11.01.2017

необхідно задіяти програму "ГРОШІ", ті поінформують кого слідує, і прослідкують за результатом розслідування. РЕЗОНАНС,

Орест

13:11 11.01.2017

Звіт Кіндера ОО охороняла бригада Саши Харьковского,відомого в Ковелі волонтера..............Запрошені в залі по списку під розписку.........Ковельська міська рада-Закрите Акціонерне Товариство а Завклуб-КіндерОО

Прагматик

13:43 11.01.2017

Можна поінформувати генпрокуратуру та СБУ ,можна задіяти програму "Гроші" та інші подібні програми,можна.як і у випадку із звільненням Балака. для вирішення проблеми ошуканих учасників АТО запросити громадських активістів з Києва,Луцька та інших міст і вони вирішили б проблему,можна повторно звернутися до Ю.Тимошенко.можна ще багато чого зробити щоб припинити беззаконня в місті.Якщо це не бажає робити найпотужніша громадська організація міста(Громрада) то кому потрібна така організація.яка лише імітує бурхливу діяльність і нічого не робить для нормалізації ситуації в місті?

Оресту і Прагматику

14:37 11.01.2017

Ходять слухи що Кіндер хоче припинити роботу цієї громради, а на заміну цій громраді обере нових - активістів від Саші Харковського, Червоного хреста, хлопців з Бугу і т. д. Чи задовольнятиме робота нової громради великого борця під кликухою Біла Ворона проти нинішньої громради?

Спортсмен!

16:52 11.01.2017

НАЗК розпочало тотальну перевірку усіх хто утримався та не подав декларацію. Нехай тішиться. Якщо винен,то з ним розберуться.

ЯКІ ПОСАДИ НАЛЕЖАТЬ ДО ПОСАД З ВИСОКИМ РІВНЕМ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ?

18:18 11.01.2017

Відповідно до частини першої статті 50 Закону, перелік суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, затверджується Національним агентством. На сьогодні згідно з рішенням Національного агентства від 17.06.2016 р. № 2 «Про затвердження переліку посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.07.2016 р. за № 987/29117, до таких посад віднесено: — посаду Глави Адміністрації Президента України та посади його заступників; — посади керівників та заступників керівників структурних підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів центрального апарату Національного банку України; — посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів територіальних управлінь Державної судової адміністрації України; — посади керівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності та їх заступників, призначення яких здійснюється державними органами; — посади державної служби, визначені структурою державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, у разі недоцільності утворення структурних підрозділів; — посади в органах місцевого самоврядування: • перших заступників, заступників міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення) голів, заступників сільських, селищних голів; • заступників голів районних, районних в містах рад; • секретарів міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення), сільських, селищних рад; • керуючих справами виконавчих комітетів міських (міст — обласних центрів та міста Сімферополя, міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад; • голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі). При цьому звертаємо увагу, що наведений перелік може змінюватися Національним агентством залежно від результатів моніторингу стану корупції. Відтак, для з’ясування актуального переліку слід звертатися до офіційного сайту Національного агентства.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/elektronne-deklaruvannya-2016-deyaki-nyuansi/

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОДАННЯ НЕДОСТОВІРНИХ ВІДОМОСТЕЙ

18:19 11.01.2017

Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність. Адміністративна відповідальність передбачена статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 МЗП. Статтею 3661 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації. При цьому відповідальність за цією статтею за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 МЗП. У разі подання завідомо недостовірних відомостей стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму менше 100 МЗП, до суб’єкта декларування може бути застосовано дисциплінарну відповідальність. Слід звернути увагу, що адміністративна та кримінальна відповідальність передбачені виключно за подання «завідомо недостовірних» відомостей. Тобто відповідне діяння має бути вчинено суб’єктом декларування з прямим умислом. При цьому для притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень необхідно довести наявність такого умислу, а саме те, що суб’єкт декларування усвідомлював недостовірність відомостей, які він зазначив у декларації. Якщо недостовірні відомості, які були зазначені в декларації, були надані суб’єкту декларування членом його сім’ї, то відповідальність може настати лише в тому разі, коли суб’єкт декларування усвідомлював недостовірність таких відомостей, але попри це свідомо зазначив їх у декларації. Відповідно до положень законодавства про адміністративну та кримінальну відповідальність (див. попередній пункт роз’яснення), карається винятково подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей. При цьому враховується умисел на зазначення таких відомостей саме суб’єкта декларування, а не членів його сім’ї чи інших осіб, які надали інформацію для заповнення в декларації. Отже, суб’єкт декларування не може бути притягнений до відповідальності за подання в декларації недостовірних відомостей, які були надані йому членом сім’ї, якщо суб’єкту декларування не було відомо про недостовірність таких відомостей на момент подання декларації.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/elektronne-deklaruvannya-2016-deyaki-nyuansi/

ПОРУШЕННЯ ВИМОГ ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ

18:23 11.01.2017

Наприкінці статті нагадуємо читачам про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю. Так, статтею 3661 Кримінального кодексу встановлено, що за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації, передбаченій Законом, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації — карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Примітку до цієї статті у березні 2016 року доповнено новим абзацом, який зокрема, передбачає, що передбачена цією статтею відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 розмірів мінімальної заробітної плати. Таким чином, кримінальна відповідальність для суб’єкта декларування за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації може наступити, якщо суб’єкт декларування «допустив помилку» у внесених у декларацію відомостях на суму понад 362,5 тис. грн. (з 1 травня 2016 року мінімальна зарплата становить 1450 грн.). Також внесено зміни до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі її редакція така: «Несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, — тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані — тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.» Дії, передбачені частиною першою або другою, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, — тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік. Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, — тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Новий абзац Примітки до цієї статті зазначає, що відповідальність за цією статтею за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 розмірів мінімальної заробітної плати. Отже суб’єкт декларування може бути притягнутий до адміністративної відповідальності у разі, якщо при заповненні декларації від «помилився» на суму в межах від 145 до 362, 5 тис. грн.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/zapobigannya-ta-protydiya-koruptsii/elektronne-deklaruvannya-2016-deyaki-nyuansi/

Дурень думкою радіє...

20:55 12.01.2017

То може Кіндера вже посадять

Як подолати безсоння

08:55 13.01.2017

Розбіжність в декілька міліонів недає Кіндеру та соратникам спати

18 серпня
Сьогодні
09:34 ДОКУМЕНТ, ФОТО У Ковельській міськраді морочать голову матері загиблого учасника АТО 11
Вчора
18:00 Доротище: обговорили питання реконструкції шкільного спортзалу 276
17:09 У Ковелі внаслідок ДТП травмувалася 12-річна велосипедистка 478
16:03 У ковельській спілці атовців – новий голова 453
15:37 Повідомили про деталі маршуту нового поїзда «Здолбунів-Ковель-Хелм» 303
15:22 ФОТО Ковельчани діляться фото та відео міста після сильного дощу 2876
14:28 Телебачення: «Слово Волині» став «12 каналом» 203
13:24 Ковельчанин скоїв крадіжку і намагався дати хабар слідчому 550
13:13 Ковельські медики подалися у артисти – ВРД НСТУ 407
11:25 Де у Ковельському районі не буде світла у п'ятницю, 18 серпня 341
10:30 ФОТО У Ковелі відбулось відкриття нової виставки «Мереживо душі моєї» 315
09:08 Суд арештував майно двох нелегальних на Ковельщині автозаправок 708
16.08.2017
18:27 Як ковельчанам працевлаштуватися в Ізраїлі 757
16:47 Двоє пенсіонерів з Росії втратили у Ковелі житло 1143
16:19 ДОКУМЕНТ На ветсанзавод у Ковелі виділять 17 мільйонів гривень 324
14:42 ФОТО «Підкинуте» сміття: ковельчани нарікають на брак сміттєвих баків 578
13:30 БЛОГ Автостопом зі Світязя до Ковеля 705
12:33 Вагітну ковельчанку поліція «пов’язала» за торгівлю біля вокзалу 2303
10:53 ФОТО ДТП під Ковелем: двоє людей загинуло 2268
10:21 ВІДЕО Лапіна «варто зупинити» – Аверс 1505
09:07 На Ковельщині хочуть відремонтувати доріг майже на 6 мільйонів гривень 422
15.08.2017
19:04 РЕКЛАМА Ті, хто будує майбутнє, або будівельна компанія «Інвестор» в обличчях 290
18:19 Набір триває: у Патрульній поліції Ковеля відкрили ще 50 вакансій 574
17:25 ДОКУМЕНТ Хто з ковельських політиків претендує на премію Верховної Ради 891
16:27 Ковельчанин Станіслав Здробилко виборов «бронзу» на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу 617
15:17 ФОТО Як в Люблинці відзначили перший День громади 569
12:00 ВІДЕО Депутат вимагає від влади прибрати з центру Ковеля павільйон з алкоголем 2247
11:21 Де у Ковельському районі не буде світла у середу, 16 серпня 466
10:19 Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця розповів убивчу інформацію про Ігоря Лапіна 3926
09:32 ДОКУМЕНТ, ВІДЕО У Ковельській міськраді готують відповідь дружині консультанта мера 956
09:19 У Ковелі запрошують на толоку для виявлення порушників чистоти в місті та хуліганів 578
14.08.2017
19:32 РЕКЛАМА Опублікували другий випуск програми «Будуй хату» 404
17:15 35-річний ковельчанин скоїв ДТП на Маневиччині 606
16:16 Для юної ковельчанки, позбавленої батьківського піклування, придбають житло 483
15:11 На базі ковельського санаторію «Турія» облаштують додаткові місця для ліцеїстів 606
13:21 Мер Ковеля перервав апаратну нараду, щоб представити нового начальника 1802
12:00 Де у Ковельському районі не буде світла у вівторок, 15 серпня 1113
11:17 Мешканця Ковельщини судили за смертельну аварію у Польщі 1604
10:26 АНОНС У Ковелі презентують український фільм «Червоний» 352
09:46 Ковельські підприємства продали товарів на суму понад 400 мільйонів гривень – статистика 231
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин