Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельське управління соціального захисту
Ковельське управління соціального захисту

У Ковелі врегульовали ситуацію з призначенням субсидій

15:00 01.11.2018
1015

В управлінні соціального захисту населення були стурбовані тією ситуацією, яка склалась з призначенням субсидій.

Адже до п’ятниці, 26 жовтня, не було необхідного програмного забезпечення, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Отримавши його, працівники установи знову забили на сполох, адже воно не відповідало усім необхідним критеріям і не дозволяло вчасно нарахувати субсидії. Як розповідає начальник управління Софія Сагаль, у нашому місті вдалось розв’язати цю проблему, хоча в багатьох регіонах держави ще поки питання неврегульоване.


Вона зазначає, що до 30 жовтня у них було побоювання з цього приводу, яке більшою мірою стосувалось технічних моментів. На щастя, спеціаліст управління зробив усе можливе і на сьогодні необхідний перерахунок здійснено. І уже в листопаді п’ять з половиною тисяч ковельчан скористаються своїм законним правом і отримають допомогу від держави.

Впродовж жовтня у центрі надання адміністративних послуг було прийнято понад дві тисячі заяв і декларацій на отримання субсидій. Вони теж не розглядались з цієї ж причини – не було необхідного програмного забезпечення.

Начальник відділу з призначення соціальних допомог Тетяна Остапчук говорить, що в листопаді всі справи опрацюють і в грудні люди матимуть результат. Тетяна Богданівна запевнила, що її колеги працюватимуть, якщо буде необхідність, і в позаробочий час.

«Надзвичайно радісно, що нам вдалось справитись з цим завданням, адже за нами стоять люди, яким сьогодні – досить непросто. Не хотілося б, щоб вони переживали чергові стреси із-за цифр у своїх платіжках. Тож і своє професійне свято - День працівника соціальної сфери тепер ми зустрічатимемо з хорошим настроєм. Щиро дякую своєму колективу за роботу, професіоналізм, розуміння. Ми не підвели своїх ковельчан. А це - найважливіше», – зазначила Софія Сагаль.

Читайте також: У Ковелі складається надзвичайна ситуація із субсидіями, – Софія Сагаль

Коментарі

В першу чергу

16:20 01.11.2018

ГНАТИ ЖИДОМАСОНІВ

Дуб В.М.

17:37 01.11.2018

Мені вас шановні " шкода " : - не згоріть на роботі наші ви Стаханівци ... Попрацюйте ...ми вас не забудемо !!!! Ви отримуєте платню з наших податків ???

ава

17:41 01.11.2018

пизда в тапках

СУСІД

19:18 01.11.2018

Вас придурків здихатись би
Поідьте кудись на заробітки та там і залишіться
Дебиляки
А Сагаль розумна і гарна людина

Ковельчанин

00:03 02.11.2018

Вони падлюки все роблять для того, щоб ті нещасні пенсіонери з мізерними пенсіями не змогли б за зиму вижити, отримувати субсидії на оплату житлово комунальних послуг. А чиновники ЦНАПу навіть додумались і вимають від заявників записувати в декларації і включати до членів господарства тих осіб, які проживають за кордоном ніколи не були зареєстровані і не проживали в Україні, але із-за укладення шлюбу стали зятями чи невістками. Також вимагають від пенсіонерів включати в декларації дітей, які в пошуках кращого життя давно покинули Україну. В іншій країні створили сім'ї, отримали посвідки на проживання або громадянство іншої країни, але залишились бути не знятими з реєстрації місця проживання в Ковелі. Чиновники не хочуть бачити реальних документів у підтвердження даних обставин.

Валька Дубій

13:04 02.11.2018

Дайте Кіндерам субсидії на поїздку на вулицю червоних ліхтарів в Амстердам

19 листопада
Сьогодні
Вчора
17.11.2018
16.11.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин