Ковельчанин просить розслідувати видобуток піску біля водосховища

14 Грудня 2018, 18:06
Володимир Мовчан 5695
Володимир Мовчан

Мешканець Ковеля звернувся до прокуратури з проханням відкрити кримінальне провадження відносно посадовців міської ради щодо видобутку піску.

Житель міста Володимир Мовчан подав до Ковельської місцевої прокуратури заяву про те, що між водосховищем та кладовищем на вулиці 40 років Перемоги проводиться видобування піску, який навантажують на авто та вивозять у невідомому напрямку.

«У зв’язку з тим, що дана зона, згідно генерального плану м. Ковель, є озеленена територія загального користування, а не промислова зона, видобуток піску на даному місце – незаконний», – вважає Володимир Віталійович.

Заявник вказує, що у переліку рішень виконавчого комітету міської ради за 3 травня 2018 року є повідомлення «Про надання дозволу на проведення розробки ґрунтової суміші», хоча сам текст рішення відсутній. Такі дії влади, на його думку, є протиправними та свідомим приховуванням правопорушення. Крім того, він зазначає, що видобуток піску біля водосховища проводиться без спецдозволу Державної служби геології та надр України, що підтверджується переліком спеціальних дозволів на користування надрами щодо видобування піску у Волинській області.

Володимир Мовчан просив прокуратуру внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань викладені у своїй заяві відомості про вчинення кримінального правопорушення. Оскільки цього не було зроблено, заявник звернувся із скаргою до суду на бездіяльність прокуратури.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Петра Бойчука зобов’язав начальника слідчого підрозділу місцевого відділу поліції передати заяву конкретно визначеному слідчому для вирішення питання про внесення відповідних відомостей до ЄРДР.

 




 

Фото Миколи Силюка.

Читайте також: «У Ковелі від водосховища вантажівками вивозять грунт»

Коментарі
14 Грудня 2018, 21:07
не чіпайте їх. Це святі браття- сестри собі на хліб насущний заробляють
14 Грудня 2018, 21:12
То хто святий Кіндер Товстига та вся їх падоль?
14 Грудня 2018, 21:13
І всім хто нічого не робить займіться нарешті якоюсь роботою
14 Грудня 2018, 21:55
Тут нічого небуде ,то му що сам прокурор злодій !
14 Грудня 2018, 22:10
Тому що землі там ніхто не крав це тільки дурньові збреде в голову що вцентрі міста пісок красти
14 Грудня 2018, 22:13
Це точно або активістам а бо дурням
14 Грудня 2018, 22:21
Упокойтесь в мирі
14 Грудня 2018, 22:24
Активіст читати не вміє у відповіді Товстиги вказано на які потреби міста пішла земля.
14 Грудня 2018, 22:38
Бляяяя, але й плєсєнь))). Пісок йде куда нада! Бабло мені. Бо ж в депутати йду. Бабла нада.
14 Грудня 2018, 23:39
А тому штунді мовчану все не йметься. Самий святий.штунди всю жизнь крадуть і брешуть і ніхто їх не трогає.
14 Грудня 2018, 23:46
Робіть як Я
14 Грудня 2018, 23:47
Підараси, руки геть від мовчана, повідбиваємо по локті. Вовчи вперед, мочи злодюг
15 Грудня 2018, 00:04
Сам ти штунда. Володя є прихожанином православної церкви.І він є дійсно справедливий і чесний. Мовчана - на міського голову!
15 Грудня 2018, 00:29
Мовчан-спокійний та порядний чоловік,багаторічний парафіянин церкви Димитрія Солунського КП,на Майдані отримав кулю у щелепу.У заявах допускає юридичну помилку,-просить,а не наказує.Все це блядво має юридичний статус службовців і має служити та виконувати накази.4444444-му-порвем твою сраку на Андріївський хрест.
15 Грудня 2018, 00:52
Прочитаєш....один брєд!!! Вибори на носі, то вже всяку грязь катьорать, той мовчан немовчан. Може дійсно хоче десь пробратись до влади??? Але краще мочав би той мовчан то був би може шанс мером стати
15 Грудня 2018, 00:52
Прочитаєш....один брєд!!! Вибори на носі, то вже всяку грязь катьорать, той мовчан немовчан. Може дійсно хоче десь пробратись до влади??? Але краще мочав би той мовчан то був би може шанс мером стати
15 Грудня 2018, 01:00
Це ж пісок намитий з водосховища. Його там не видобувають, а вивозять як зі складу.
15 Грудня 2018, 01:10
І дійсно сам бачив що возили вантажівки по вулицях дороги будували там де іх ніколи не було. Дякуємо владі що хоть щось , але роблять для людей! Сил вам і здоррвя! Не звертайте ні на кого уваги. Всякі є і всякі треба...
15 Грудня 2018, 01:27
ти дурачок?
15 Грудня 2018, 01:29
То може Мавп вже здохне
15 Грудня 2018, 12:16
Дурню ти. ти там був?. там вже котлована вирили не менше чим водосховище. Який намитий
15 Грудня 2018, 12:18
Дурню ти. ти там був?. там вже котлована вирили не менше чим водосховище. Який намитий пісок? Зривають трав"яне покриття, знімають шар родючого грунту. Грунт окремо везуть по дачах, огородах, а пісок окремо. Це є крадіжка в особливо крупних розмірах. куди дивиться екологія, куди дивиться прокуратура- це питання мабуть не буде мати відповіді. на черзі ще пару квартир.
15 Грудня 2018, 12:19
Життя покаже хто дурачок...але краще хай навчить життя як жити!!!
15 Грудня 2018, 12:26
Це точно!!! Всім хто тут пише всяку мрязь немає чим зайнятись!!! Активісти ідіть краще працюйте і не обманюйте людей
15 Грудня 2018, 12:30
Ти хочиш активістів заставити працювати??????де ти бачив щоб вовком орали?????
15 Грудня 2018, 13:04
Також незаконно видобувають і продають пісок (грунт) з території ЛЬОНОЗАВОДУ. На в'їзді з вул.ватутіна написали великими буквами "часна територія" і великогабаритними самоскидами вивозять. Там вже нарили такі котловани що аж страшно дивитися , на що перетворюється земля на території міста. Складається таке враження , що в Ковелі немає ніякої влади , і що скоро кінець світу якщо так відносяться до своєї землі !!!!
15 Грудня 2018, 16:09
ну й де ж Філон зі своїми ублюдками. Стіни малюють?
15 Грудня 2018, 16:52
А де підари диванні - сраку гріють?
15 Грудня 2018, 17:43
Всі буде по ямці