Ми готові подати руку і обійнятись, – єпископ УПЦ до прихожан Московського патріархату

29 Січня 2019, 11:42
Ми готові подати руку і обійнятись, – єпископ УПЦ до прихожан Московського патріархату 2527
Ми готові подати руку і обійнятись, – єпископ УПЦ до прихожан Московського патріархату

Єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей закликав духовенство і вірних Українській Православній Церкві Московського Патріархату до об’єднання. 

Своє звернення керуючий Володимир-Волинською єпархією Православної церкви України опублікував на сторінці єпархії у Facebook.

Звернувшись до усіх прихожан Московського патріархату, митрополит зауважив, що історична справедливість відродилася, бо українська церква стала 15 автокефальною церквою світового православ’я і додана до Диптиху Вселенського Православ’я. А стверджувати, що Православна церква України не канонічна, те саме, що казати на день – ніч, адже свідченням цього є Томос, підписаний усіма без винятку членами Священного Синоду і вручений Вселенським патріархом Варфоломієм.

«В цей нелегкий час для нашої держави України, коли на Сході йде війна, гинуть наші діти від рук російського агресора, питання церкви стало ключовим. Неприпустимим, навіть ганебним є те, що в Україні певна частина духовенства і мирян є вірними Московському патріархату, який сіє в людський розум теорію «Руського Міра», через який діють кремлівські схеми для захоплення наших земель. Московський патріархат став єдиним кремлівським інструментом для роздору, для знищення нашої незалежності, для ворожнечі між нами.

 Дорогі отці, брати і сестри, ми є діти Єдиного Бога, ми славим Єдиного Бога, усі ми з вами українці. Я,як архієрей Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України закликаю Вас, проявити мудрість не противитись Волі Божій, прийняти те, що процес обєднання нас православних є незворотнім, це питання тільки часу.

Ми готові подати руку і обійнятись.

Що стосується духовенства то не потрібно боятись ні відлучень ,ні анафем закордонної московської церкви, ви нічого не порушуєте, ніяких канонічних правил ви підкоряєтесь Волі Божій, ви і надалі є священнослужителями церкви Христової, і будете служити Богу і свому українському народу.

Мир запанує в Україні тоді коли ми об’єднаємось в одну Християнську сім‘ю. І тоді Бог нас усіх благословить.  

Закликаю Вас, до об’єднання навколо Єдиної канонічної Православної Церкви України !», - звернувся архієрей Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України. 

Читайте також: 

Коментарі
29 Січня 2019, 14:32
100 % - Мир запанує в Україні тоді коли ми об’єднаємось в одну Християнську сім‘ю. І тоді Бог нас усіх благословить. Московський патріархат став єдиним кремлівським інструментом для роздору, для знищення нашої незалежності, для ворожнечі між нами. Подумайте і зробіть правильний аналіз і висновок !!!!!!!!!!
29 Січня 2019, 14:51
Священный Кинот Святой горы Афон не откликнулся на просьбу Вселенского патриарха Варфоломея направить делегацию в Киев на церемонию интронизации митрополита Православной церкви Украины Епифания Думенко. Против участия в интронизации проголосовали 13 из 20 афонских монастырей.
29 Січня 2019, 14:55
Нічого, америкоси монахам їсти не дадуть і приїдуть. Коди вони подінуться.
29 Січня 2019, 15:03
Семеро із 20 афонських монастирів відкликнулись на прохання Вселенського патріарха Варфоломія прийняти участь в інтронізації.І це вже дуже добре зважаючи на становлення православної церкви України.Але в Афонітів є свої проблеми - одні підтримують патріарха а інші дотримуються нейтралітету.Що би не збурювати Афон Кінот прийняв рішення дотримуватись нейтралітету.А тим часом православна церква Болгарії розійшлась і питанні визнання ПЦУ 8 членів синоду на чолі із патріархом прийняли рішення про визнання ПЦУ - і це вже зважаючи що пройшов не повний місяць з часу надання Томосу ДУЖЕ ВАГОМО!
29 Січня 2019, 15:13
оте протягування руки самозваним попом мені ситуаці.- самозванець попав в болото і протягує руку, щоб його врятували.
29 Січня 2019, 15:53
Все у нас добре. Все у нас чудово. Тільки хто пояснить, чому ті церкви досі &quot;сестру&quot; свою не визнали. Це перше. <br/>А тепер друге. &quot;.....Неприпустимим, навіть ганебним є те, що в Україні певна частина духовенства і мирян є вірними Московському патріархату, який сіє в людський розум теорію «Руського Міра», через який діють кремлівські схеми для захоплення наших земель......&quot;. Попе, &quot;Богові Богове, а кесарю - кесареве&quot;. Чув таку приказку? То чому мішаєш політику і віру, святе і грішне, куди лізеш? Покажи, в якій церкві на Волині закликають до війни, до насильства, до надуманого і в голови вам вбитого &quot;русскаго міра&quot;? Покажи це на прикладах. Хто постійно верещить про війнудо перемоги - священики, чи ваш патрошенко? Від твоїх слів смердить лукавством, коли про обійми говориш, бо в слідуючому абзаці людей, які не путліру-карлику і не кирилу, а Богу моляться, зрадниками робиш. А Кирила, щоб ти знав, і ти поминати в службах будеш, попе, бо поминають ієрархів усіх церков православних. Ось так.
29 Січня 2019, 16:19
С Богом ничего не страшно. Нужно быть с Богом. Можно и храмы отобрать, и из монастыря выселить. Но веру-то из души нашей никто исторгнуть не сможет. Об этом нужно стараться – чтобы вера наша была крепкой, чтоб её не потерять, чтоб Господь был в сердце. Тогда и Церковь наша будет сильной. Думаю – и молюсь, чтобы и эти времена притеснений миновали вскоре. Ведь с нами Господь.
29 Січня 2019, 16:32
https://goo.gl/yFrQ1U?fbclid=IwAR363f-6jpdCy0Gs0EgVtTqJnK7_dRgS2mfzP-W-wXBHGgA-HqR1wLVpprk
29 Січня 2019, 16:35
https://www.facebook.com/1kozaktv/videos/618765141911910/
29 Січня 2019, 16:40
Жабо ти стара коли я тебе останній раз притісняв ще телеграфа не було <br/>Бачиш яка памьятуча
29 Січня 2019, 16:54
Всіх хто молиться на Путіна в розход
29 Січня 2019, 18:02
Про який ви утиск,КОВЕЛЮ??!!!! <br/>Скільки пам’ятаємо владу Москви ,де б вона не була-ото були дійсно утиски і часи атеїзму . <br/>З справжніх християн знущалися та переслідували ,а вам вже зараз щось ввижається якесь гоніння на ПМ. <br/>Відкрийте свої очі ,Абож моліть Бога щоб він вам їх відкрив..
29 Січня 2019, 18:18
Молюся за Вас , а утиски лише початок, а Вам мало!!! Крові треба? І знайте Ваші методи не притаманні істинній православній церкві, і Ваші вислови &quot;священників КП&quot; не притаманні висловам священників. Не може &quot;Патріарх &quot; говорити , що війна допомогла , щоб визнали КП. Вдумайтесь люди!!!
29 Січня 2019, 18:19
А Вам все Москва, своїх Путінів валом!!!
29 Січня 2019, 18:56
ПЦУ - Порошенкова Церква в Україні
29 Січня 2019, 18:56
ПЦУ - Порошенкова Церква в Україні
29 Січня 2019, 19:21
Згадайте , що сталося зі знаним політиком Червонієм, який сказав, що Патріарх Кирило прибуде в на нашу землю тільки через його труп. Через кілька днів цього молодого хвацького політика забила блискавка.
29 Січня 2019, 19:55
А ти все чучало козломорде не заспокоїшся.То ти сучара кацапська за&quot; любов&quot; і &quot;мир &quot; так печешся?Та не турбуйтеся кацапське отродьє все буде Україна! Вам владика руку доброти і любові пропонує - а ви гавкаєте своїми висерами.А може тобі чучало розповісти,що стало з о. Олександром Коскою який обізвав єпископа Української церкви?Дивись придур щоб і тобі бува що не сталось!
29 Січня 2019, 20:02
« Господу Богу вклоняйся і одному тільки Йому служи» <br/>А ви лижете руку Московським попам.. <br/>Чи це вам не бридко???!!!...
29 Січня 2019, 20:34
Не ми перейняли віру в Росії, а вони в нас. А наша українська віра існує з часів Князя Володимира, в не з 1992 року.
29 Січня 2019, 20:35
В проповідях Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія тільки любов, смирення.А в риториці Філарета, як і Порошенка одна ненависть до ближнього.Самі війну розв'язали між своїми людьми,а винний завжди для них один Путін
29 Січня 2019, 20:35
В проповідях Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія тільки любов, смирення.А в риториці Філарета, як і Порошенка одна ненависть до ближнього.Самі війну розв'язали між своїми людьми,а винний завжди для них один Путін
29 Січня 2019, 20:35
В проповідях Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія тільки любов, смирення.А в риториці Філарета, як і Порошенка одна ненависть до ближнього.Самі війну розв'язали між своїми людьми,а винний завжди для них один Путін
29 Січня 2019, 20:40
100%
29 Січня 2019, 20:41
З ТАКОЮ ЛЮБОВЬЮ І ВОРОГІВ НЕ ТРЕБА
29 Січня 2019, 21:13
Обнімися з сатаною, розкольник.
29 Січня 2019, 22:00
Гермафродит козломордий де ти проповіді патріарха Філарета слухав?Та і не думаю що і онуфрія ти слухаєш,чи когось із мацковських попів. Аби пиздіти тут всяку хуйню...
29 Січня 2019, 22:17
Не дай Бог таких &quot; прихожан&quot; нашій країні! Яке ж ти лихе та матюкливе! Оце така нова церква?
29 Січня 2019, 22:17
Через три місяці, якщо фсбшна філія ТзОВ &quot;РПЦ&quot;, що засіла в Україні, офіційно не оголосить себе кацапсько-сатанинською &quot;церквою&quot; в Україні, то втратить статус &quot;громадського&quot; об'єднання і висвистить з Нашої Землі у свою кацапську педерацію. А прихожани перейдуть до Нашої, Канонічної Православної Церкви України!
29 Січня 2019, 22:18
Що ти, попе, мелеш???...... І любов, і зрада, і один Бог, і, разом з тим, заперечення свободи віросповідання..... Дурниці плетеш....
29 Січня 2019, 22:28
І де ти там чмо матвія побачили,чи попа? Владика Матфей там написано читай уважно! І про яке заперечення ти вякаєш?Не тямиш - не лізь.
30 Січня 2019, 01:01
Ну, я ж тебе свинорилим не обзиваю.....
30 Січня 2019, 01:14
Шкода таку людину, яка до всіх звертається &quot;козломордий&quot;. Але якби ти ходив до церкви, то таку гидоту не писав би Шкода,що СЦУ має таких &quot;віруючих&quot;
30 Січня 2019, 02:50
РПЦ,або УПЦ МП ,не можна називати церквою -це організації які повязані та залежні від ФСБ . <br/>І сказав Христос:«Я сотворю церкву і пекельні ворота не здолають її « <br/>А як бачите її давно перемогли бо немає вона духовного життя.. <br/>тож вирішуйте панове як будете служити Богові...
30 Січня 2019, 03:15
Наша УПЦ багато духовних центрів має- три Свято Успенські Лаври і безліч монастирів. А СЦУ свої церкви не будує, а тільки наші, за допомогою націоналістів-провокаторів захоплює
30 Січня 2019, 08:38
Те, що УПЦ пов'язана з ФСБ ніким не доведено, а от те, що ПЦУ- політична афера Порошенка - видно неозброєним оком. Чому жодна церква не визнає цю структуру?
30 Січня 2019, 10:51
Шановний Реально! <br/>А як вам потрібно доводити пов’язку церкви з ФСБ,на те воно і фсб щоб вас в тумані тримати.. <br/>коли ви вже відкриєте собі очі!!!???
30 Січня 2019, 11:17
Цей проект Порошенка СЦУ створюється не на любові ,а на зло комусь, на шантажах,на захопленнях чужого. А вірним УПЦ стійкості у вірі, терпіння, Божої допомоги. Інашу церкву *ворота ада не переможуть*
30 Січня 2019, 11:31
Та не сцикай козлятина ,бо всцишся. Але ти від злоби і так обісцяне.Люди маєте право на вибір,або расєя із її філією РПЦ в Україні,або православна церква України.А церкву ви збудували то ж маєте право вибору,чи молитись Українською,чи поминати кірюшу.
30 Січня 2019, 11:35
07:04 (мск), источник: Известия<br/>Православная церковь Америки отказалась признать «новую церковь» Украины<br/>Синод Православной церкви в Америке (ПЦА) не признал «новую церковь» Украины, говорится в письме, опубликованном на сайте американской церкви.<br/>Синод также постановил «продолжать признавать и поддерживать митрополита Онуфрия каноническим главой и предстоятелем Украинской православной церкви».<br/>Кроме того, в постановлении отмечается, что в диптих (богослужебный порядок упоминания) не вносится никаких изменений и Православную церковь Америки официально об этом не просили.
30 Січня 2019, 11:56
Та правослана церква Америки сама не ким не визнана,крім РПЦ. Такої церкви не має в діптіху православних церков,як між іншим, і УПЦ МП. А православна церква України займає 15місце серед сестер - церков в переліку найбільших православних церков.
30 Січня 2019, 12:25
ти є придурок
30 Січня 2019, 12:32
Константинополь : - не віджав нашу землю Крим і не веде бойові дії в Донецьку і Луганську, не вбиває там українців ... Москалі скільки років нас гнобили і це не йде вам в науку. Мені шкода вас , але вчіться хоть на власних помилках , будьте більш розбірчивими і поважайте себе, читайте історію ( вам мало голодомору де 10 - 15 млн. наших громадян - побратимів було зморено голодом , який штучно зробили росіяни). Бог один , але потрібно молитися за Україну , за її громадян , за своїх православних батьків і матерів українців які вас народили в Українській Православній Церкві. Не забувайте ,що Україну охрестили у водах Дніпра тисячі років тому , коли Москви і близько не існувало. В коментарях не ображайте один - одного , будьте вихованими, кожен має право на власну думку . Нехай вам і вашим дітям , рідним та близьким Господь Бог допомагає ! Дякую.
30 Січня 2019, 12:40
ну то й моліться в справжній православній церкві. А то наплодили всяких там СЦУкунів і бігаєте.
30 Січня 2019, 12:40
ну то й моліться в справжній православній церкві. А то наплодили всяких там СЦУкунів і бігаєте.
30 Січня 2019, 12:49
Я зробив собі висновок із попередніх дописів , що УПЦ та так зване &quot;ПЦУ&quot; дві різні релігії. Соромно читати коменти &quot;ПЦУ&quot;. Про що ще шановні говорити. Розумній людині все і так має бути ясно.Спаси Вас Господи!!!
30 Січня 2019, 12:50
А справжня це філія ФСБ так звана УПЦМП,а насправді РПЦ в Україні? Так то тебе козла сцикуном енурезним наплодили і обсцикаєш тут усіх,придур.
30 Січня 2019, 12:53
А за сцикунів козломордих не соромно?Спасі вас Госпаді!
30 Січня 2019, 13:05
От Вам вся їхня суть.
30 Січня 2019, 13:59
Вам готові подати руку і обійнятися,а ви сичите як гади.
30 Січня 2019, 16:47
Параша росколов Украіну та зробив людей зомбованими жебраками Якій нах -й Томос? Хоть хтось з вас навіть рік назад чув про нього? Томос це порохотях подобний до керхера
30 Січня 2019, 19:39
Там вверху правильно підмічено, хай той розкольник Матвій, чи Матфей, чи Марфутка обнімається з Сатаною, який його чекає. Невігластво простих людей можна зрозуміти і простити, бо вони лиш зоббована парашенковськими ЗМІ біомаса. А ці псевдопопи діють свідомо з метою розколу, щоб набивати власні кишені.<br/> ПиСи: Афонські монахи не дали благословіння ПЦУ, чи СЦУ і відмовили у визнанні та благословінні розкольника та лжеєпископа , попросту -- незаконного сина Філарета Єпіфанія. В блуді родився, в пеклі й згорить.
30 Січня 2019, 20:02
Козломорде створіння не видавай бажане за дійсне і не дури людей.Це РПЦ пішло у розкол із Константинополем і заборонило молитись на Афоні.На інтронізації будуть Афонські монахи із 7 монастирів.А от що ти придурок проклинаєш єпископів і священників,то ідо пекельних мук не доживеш.А ле тобі убогому і так розум відібрало.Оце козломордо - фанатики РПЦ в Україні.
30 Січня 2019, 20:08
Шановні читачі сайту.Не відкликайтесь на козломорді провокації одного козломордого ідіота ,який під різними іменами тут блює.Це шизофренік який допався до клавіатури і обсирає все Українське. Не відписуйте цьому придурку і хай воно захлинеця своїм дєрмом.
30 Січня 2019, 22:37
Тримайтеся, люди, святої віри православної, яка на нашій землі вже більше тисячі років. Віра наших дідів-прапрадідів. А те, що приплило, дуже тимчасове, так і попливе в каналізацію, ото тільки смердить дуже.
30 Січня 2019, 22:51
До ВСІМ. <br/>Тобто на провокації проти України не відповідати а просто коли поносять все українське то потрібно все проковтувати і облизувати МП. <br/>Чому ж ви не заспокоюєте своїх проМоЦковських братів в сестер які готові все Українське знищити і об плювати??!!!
30 Січня 2019, 23:56
Оба на! Козломордий сам із собою перегукується! Тебе чмо по твоїх рагульських помилках видно. Ну це вже шиза!
31 Січня 2019, 00:06
Чому козломорді викидні у рясах і їх тупоголові прихожани заточені під путіна так ненавидять Україну
31 Січня 2019, 00:30
То ти прихожанка, козломордий, попередній, в чому проблема чи просто бандерівський долбойоб?
31 Січня 2019, 00:31
Це ви прихвостні американські продаєте Україну і віру. Але час все розставить на свої місця. Хто тільки не нищив віру православну, а вона є і буде до закінчення світу.
31 Січня 2019, 00:52
Чому козломорді викидні у рясах та їх тупоголові &quot;парафіяни&quot; заточені під путіна так ненавидять Україну
31 Січня 2019, 01:10
За свої гнилі слова будеш підвішений за язик у пеклі.
31 Січня 2019, 01:10
Чим більше читаю висери козломордого ватніка, тим більше радію! Якщо скотина панічно мучиться в конвульсіях - тим краще Україні. Слава Україні!
31 Січня 2019, 09:32
Мені якось ближче ФСБ, Гундяєв, Онуфрій та мій Сандей Аделаджа.А СЕКТА УПЦ МР взагалі філія нашої церкви
31 Січня 2019, 11:11
100 % - Мир запанує в Україні тоді коли ми об’єднаємось в одну Християнську сім‘ю. І тоді Бог нас усіх благословить. Московський патріархат став єдиним кремлівським інструментом для роздору, для знищення нашої незалежності і поневолення українського народу , для ворожнечі між нами. Подумайте і зробіть правильний аналіз і висновок !!!!!!!!!! Нехай Господь Бог Вас благословляє всім вам допомагає !!!!!!
31 Січня 2019, 19:31
Я вже не дивуюсь, бо путін винен в усьому і в не почищених дорогах від снігу, і ями на дорогах агенти кгб вночі копають, і ціни встановлює на продукти комуналку путін ~ завишає гад. В всіх наших бідах винен путін. ПЦУ це путінська церква в Україні щоб ви знали) а епіфаній внебрачний син путіна, хресний епіфанія Філарет і Янукович, ось де вони затаілись кгбісти путінські перед нами
31 Січня 2019, 20:34
Більше тисячі років московський патріархат нікого не чіпав, а тут з приходом пцу став в усьому винний.Відібрало вам розум зовсім, пцу-ушники боговідступники.
31 Січня 2019, 21:05
Вірніше не московський патріархат, а істинна споконвічна українська церква. З 1993 року УПЦ офіційно не має ніяких зв&quot;язків з МП.
31 Січня 2019, 21:15
Це тобі кисіль в агонії вякнув, що московському &quot;патріархату&quot; більше тисячі років?
31 Січня 2019, 21:17
В чому путін не винен, то в тому, що ти дурак...
31 Січня 2019, 21:57
Що козломорді викидні у рясах та їх тупоголові&quot; парафіяни&quot;, заточені під Путіна так ненавидять Україну.
31 Січня 2019, 22:01
Чим більше читаю висери козломордого ватніка, тим більше радію! Якщо скотина панічно мучиться у конвульсіях - тим краще Україні. Слава Україні!
31 Січня 2019, 22:35
О, нарешті з&quot;явився старий знайомий-яскравий представник нової церкви з його незмінною лексикою. Грамотний такий, аж страшно...
31 Січня 2019, 22:50
А ти чучало ніде і не пропадало,хоча і могло б. Що, дістає, козлятина ФСБешна?
31 Січня 2019, 23:02
Що козломорді викидні у рясах та їх тупоголові &quot;парафіяни&quot;,заточені під Путіна так ненавидять Україну.
01 Лютого 2019, 00:44
&quot;Не люблю українців… Так мало поміж ними знайшов я характерів, а так багато дрібничковості, тісної заскорузлості, дволичності і пихи, що справді не знаю за що мав би я їх любити… Чи може, маю любити Україну як расу, ту расу обважнілу, розгнуздану, сентиментальну, позбавлену гарту і сили волі, так мало здібну до політичного життя на власному смітнику, таку плодючу на перевертнів найрізнороднішого сорту...&quot;<br/> ( І.Я. Франко, &quot;Дещо про себе самого&quot;, 1897 рік)<br/> Ви самі себе не любите, виродки бандерівські.
01 Лютого 2019, 08:35
Шо це за слово козломордий? Це слово використовують тільки козли не образовані подивиться зранку в зеркало побачить козла і вякає тут)))) . І конвульсії теж цікаво? Шо це таке ? що другим побажаєш, сам те дістанеш
01 Лютого 2019, 08:40
УПЦ єдина канонічна вірна Богу і Україні церква. Що вона вам зробила люди? Вам ніхто не забороняє вибирати куди йти і куди не йти. Хочете ПЦУ ходіть туди, а ненависть свою тримайте при собі .
01 Лютого 2019, 08:51
Я бачу що ПЦУ , настроєна ворожнечо проти УПЦ, вірніше не ПЦУ, а псевдо прихожани чи типу віруючі ))) ми прихожани УПЦ змирились з новоутвореною ПЦУ і поважаєм вибір кожного брата українця , щоб не наробити горя своїй країні, своїм близьким і своїй душі просимо всіх відходити від сутичок на релігійні теми і захоплення церков. Просимо прихожан ПЦУ не захоплювати наші церкви, а будувати свої власні.
01 Лютого 2019, 11:31
Чим більше читаю висери цього козломордого ублюдка ,ватніка ФСБешного, тим більше радію! Якщо скотина козломорда панічно мучиться у конвульсіях - тим краще для України! Слава Україні!
01 Лютого 2019, 15:10
Геть того хто пише слово козломордий, Тупих бандерівських, не образованих, і ненависних людей на нашій Україні і так хватає. Геть геть геть!!!!
01 Лютого 2019, 21:55
90% хто пише коментарі взагалі не ходять в церкву, або так як я тільки по великих святах. А люди в Ковелі чи ще більш зомбованих містах таких як Ратно, Любомль в душі не проти пейти в ПЦУ, але вони бояться вже самих себе, бояться що люди скажуть, сусіди, друзі....Так Порох ганд... курс 30, але в кого є голова на плечах може і заробляти як колись...а обсирати я також спец. Плачуть всі як малі діти що життя ху..ве, роботи не має і т д, а самі бояться признатись що дальше дивана нічого толкового не зробили. Порох Вам велику послугу зробив - безвіз, але це також ху... бо закордоном потрібно вкалувати. Хто б не був презіком, комік, співак, кондитор, єврей ніхто Вам так просто в кишеню гроші не положить...
01 Лютого 2019, 22:02
Аж три рази висрало слово геть... Ото колбасить придурка!
02 Лютого 2019, 02:06
Яке право мають забирати церкви?<br/>Хай Філарет построїть сам.
02 Лютого 2019, 07:45
Ця людина яка всіх обзиває козломордими, вона не грамотна і невідомо як вихована . Все йому не подобається і церква і люди. А як сам в зеркало гляне і козла побачить і пише тут несемітниці. Сходи вже в своє ПЦУ може спілкуванню тебе навчать і поваги до всіх