У Ковелі міська влада знову збільшує плату за комунальні послуги

12 Лютого 2019, 14:00
У Ковелі міська влада знову збільшує плату за комунальні послуги 6692
У Ковелі міська влада знову збільшує плату за комунальні послуги

Владна команда мера Олега Кіндера запланувала для ковельчан нове підвищення тарифів на «комуналку».

Проект рішення про збільшення плати за утримання будинків і споруд, прибудинкових територій, вивіз побутових відходів, технічне обслуговування та ремонт ліфтів значиться останнім (тридцять четвертим) питанням в порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради, яке відбудеться у четвер, 14 лютого, о 10-й годині.

Якщо члени виконкому проголосують за дане рішення, то нові тарифи введуть в дію з 9 березня 2019 року, а рішення виконкому від 7 березня 2018 року № 83 втратить свою чинність.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2018 р. у Ковелі зросли тарифи на тепло та гарячу воду.

 




 

Читайте також: У Ковелі введуть тарифи на платні медичні послуги

Коментарі
12 Лютого 2019, 17:23
Плєсєнь, ану трусіть кошельками!
12 Лютого 2019, 17:39
Скажіть яка причина підвищення ?За кого ми платимо?
12 Лютого 2019, 18:34
Потрібно масово створювати ОСББ
12 Лютого 2019, 18:43
А цікаво наша влада не хоче провести справжні, а не формальні громадські слухання з приводу підвищення тарифів . Справжні, а не такі, як зазвичай проводять, де основні учасники - це працівники ЖЕКів, Водоканалу і т. п. ?
12 Лютого 2019, 19:21
Погоджуюсь з дописувачами, потрібно громадські слухання, і почути думку громади, яка сплачує останні гроші з тієї музерної зарплатні, це знущання з людей, а що ж вони не мають мінімалку, вони досить забезпечені,
12 Лютого 2019, 19:28
Спочатку б якість обслуговування підвищували, то тільки тарифи піднімаєте
12 Лютого 2019, 19:49
Владна команда це хто ???Кіндер і Савчук ?6мільйонів на лікарню а не круто для бюджету?
12 Лютого 2019, 22:48
ШАНОВНА КОВЕЛЬЧАНКА закон зобовязуе проводити громаські слухання але як це робить влада до прикладу як влада підвищувала ціну на проїзд в бусиках обявила про конкурс на 9 січня 10 00 тобіж на третій день РІЗДВА так із перевізниками сами поришали як проводяться громадські слухання в КОВЕЛІ А ЧОМУ ТАК БО ГРОМАДА СПИТЬ ДА БАБЛО РАХУЕ.
12 Лютого 2019, 23:38
в нашому будинку по вул.Незалежності 57було проведено косметичний ремонт у першому другому та четвертому підіздах а ми мешканці третього залишились без зате ми самі перші написали заяву ще два роки тому.Скільки раз не звертались до начальника Жеку все обіцянки.Скажіть будь ласка кому нам жалітись.За що ми платим такі гроші в підіздах не хто не прибирає яке ще підвищення за ці гроші ніхто нічого не робить.
13 Лютого 2019, 08:42
Видно знову дрова подорожчали
13 Лютого 2019, 08:44
Всі дерева вже в місті обрізали кінчилася дармова щепа а на вибори потрібно
13 Лютого 2019, 10:53
Родичі на околиці Києва живуть в великому дуже гарному житловому кварталі (клумби, дерева, кущі, все поливається і доглядається, фонтан, сучасне освітлення всієї території, поливається, сучасні дитячі майданчики та футбольне поле, надсучасні ліфти з дзеркалами). Плата за таку красу 350-400 грн в місяць. Індивідуальне отоплення з гарячою водою (я не повірила!!!!!!!) 500-600 грн. а не 3000 як у нас.
13 Лютого 2019, 11:43
Шось Кіндеру давненько самосвал здохляків під ворота не вивалювали.
13 Лютого 2019, 11:50
Позолотіть бютівській Мавпі ручку
13 Лютого 2019, 14:15
А ті гроші що робочим платять мінімум а там в конторі дивились скільки дармоїдів а про зарплату їх питали хоч раз і що вони там рахують недоходите туди тільки двірник найбільше отримує грошей
13 Лютого 2019, 18:03
Плєсєнь. Я вас доїв, дою і буду доїти! Ви тупоголова плєсєнь!
13 Лютого 2019, 20:09
люди виходьте 14 на 10 годин до виконкому ми скидаємося на зарпллати начальникам комунальним у 20 тис це правда не мовчімо
13 Лютого 2019, 22:06
у памідорихи з 2ЖЕКу зарплата 95 тисяч в місяць. Сама бачила відомість
14 Лютого 2019, 09:33
Бо з такими цінами - немає чим смітити.
14 Лютого 2019, 09:33
Бо з такими цінами - немає чим смітити.
14 Лютого 2019, 09:33
Бо з такими цінами - немає чим смітити.
15 Лютого 2019, 07:27
95 тисяч зарплата Помідорихи ? СПЕЦІАЛІСТКА . Це компенсація за ЇЇ ГОЛОЖОПЕ дитинство.