Деталі затримання посадовця управління Укртрансбезпеки у Ковелі

15 Лютого 2019, 13:48
Деталі затримання посадовця управління Укртрансбезпеки у Ковелі 5118
Деталі затримання посадовця управління Укртрансбезпеки у Ковелі

На Волині на одержанні неправомірної вигоди викрили посадовця Управління Укртрансбезпеки в області. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та Управлінням Служби безпеки України в області слідчих дій, в тому числі негласного характеру, викрили корупційну діяльність головного спеціаліста відділу надання адміністративних послуг (пункт видачі дозволів «Ковель») Управління Укртрансбезпеки у Волинській області.

Посадовець отримував з автоперевізників неправомірну вигоду за безперешкодну видачу дозволів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень.

Увечері 13 лютого його викрили під час одержання від приватного перевізника 100 доларів США за виданий дозвіл. Попередньо зафіксували як раніше посадовець отримав 100 доларів США за такий же дозвіл.

У кримінальному провадженні проводять слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні злочину та обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також: «Данину» в 50 тисяч доларів щомісяця збирав посадовець з Ковеля. ВІДЕО

 


Коментарі
15 Лютого 2019, 15:58
валити шакала і все. що тут думати
15 Лютого 2019, 16:16
Як Ви думаєте,куди йдуть ці гроші ? Звичайно ж "вище,вище і вище".Візьмуть якусь "сошку",яка виконує вказівки і тішаться. Почекали б куди дальше повезуть "данину" і брали вже кого треба. БОРОТИСЯ З ЦИМИ ЯВИЩАМИ ПОТРІБНО З ВЕРХІВ. Всі все знають ,а "стрілочників" завджи знайдуть.
15 Лютого 2019, 16:49
боротися потр1бно з низ1в 1 давати по максимуму.краще зловити сотню м1лких хапуг 1 конф1скувати все зароблене чесною працею в тому чич<br/>сл1 1 все те що записано на тещу чим н1чого не доказати взявши велику рибу.якщо ви бачитимете що ваш сус1д митник мотае пятнашку за 100 долар1в а виеладача ун1веру де вчмться ваша дитина прямо на парах поклали мордою в п1длогу за усп1шну здачу екзамен1в конф1скувавши в нього нехай нав1ть квартиру то це матиме б1льший ефект н1ж якогось там далекого нас1рова винесуть в кл1тчатому од1ял1<br/><br/>р.с сорр1 за розд1лов1 знаки 1 граматику
15 Лютого 2019, 17:39
насцяти йому на голову біля міськоі ради
15 Лютого 2019, 19:16
Воно так і буде. Потім скаже, що ходив пісяти і знайшов ті долари під кущем.
15 Лютого 2019, 22:32
Це про МРЕО.
16 Лютого 2019, 00:04
Підстава.
16 Лютого 2019, 12:15
Данину» в 50 тисяч доларів щомісяця збирав , це одна третя бюджету цілого Ковеля - &quot; красава &quot; , з апетитами не поспориш... УКРАЇНА - це сама багата країна у світі , 27 років розкрадають на всіх рівнях , а вона до цих пір живе ... СЛАВА Україні , дійсно СЛАВА !!!
16 Лютого 2019, 12:35
Через таких п.. Варшавська і інші вулиці , що поряд часто забиті фурами ніде не виїхати не заїхати , от і торгують з підполи , як в Мрео техпаспортами , а Винні сидять зверху і спеціально це роблять , щоб бабла побільше хапнути. 100% він ділився з ними.
16 Лютого 2019, 15:14
О такі новини почитаю і хочеться мстити або здохнути бо нічого незмінилось шкода небесної сотні і шкодую що я там не загинув на майдані хоча б того що робиться непобачив
16 Лютого 2019, 19:22
До Петра є можливість поїхати в АТО.
16 Лютого 2019, 23:56
До Дхл я там і є
17 Лютого 2019, 12:24
Молодець заробляй гроші
17 Лютого 2019, 22:25
Ім‘я в студію! Хай стане відомим!