У Ковелі судили відомого підприємця за махінації з алкоголем

27 Лютого 2019, 12:00
У Ковелі судили відомого підприємця за махінації з алкоголем 15975
У Ковелі судили відомого підприємця за махінації з алкоголем

Ковельський міськрайонний суд оштрафував власника сім’ї ресторанів «Classik» Романа Дідицького на 25,5 тисяч гривень.

У судовому засіданні в присутності свого захисника Роман Дідицький визнав, що на початку вересня 2018 року, точної дати та часу досудовим розслідуванням не встановлено, на місцевому ринку на вулиці Брестській у місті Ковелі у невстановлених слідством осіб придбав незаконно виготовлені алкогольні напої, а саме наливки з назвами: «Лимончелло», «Медовуха», «Хріновуха», «Вишнівка», «Клюковка», загальною кількістю, орієнтовно, 100-120 пляшок.

За показами обвинуваченого, всі ці алкогольні напої він незаконно зберігав з метою збуту в кафе «Броварня Класік», звідки і мав намір здійснювати реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, як фізична особа-підприємець з використанням своїх працівників, яким не було нічого відомо про його наміри.

В обвинувальному акті говориться, що 5 вересня 2018 року в ході проведення обстеження приміщення кафе «Броварня Класік» працівники оперативного управління ГУ Державної фіскальної служби виявили та вилучили незаконно виготовлені алкогольні напої у загальній кількості 101 пляшка.

Також вилучили близько 2 500 літрів водно-спиртової суміші, що використовувалася в процесі виготовлення спиртного та 100 літрів готових алкогольних напоїв в асортименті. Крім того, вилучено імпортне дороговартісне обладнання, зокрема: циліндрично-конічні танки, варочний котел, фільтр-чан, які забезпечували масове виготовлення такої продукції. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,5 мільйона гривень.

Читайте також: У Ковелі податківці «накрили» «міні-завод» з виготовлення алкогольних напоїв

Відповідно до висновку експерта № 609 від 30 листопада 2018 року, рідини, які знаходились у тих пляшках є спиртовмісними сумішами, які не відповідають вимогам чинного державного стандарту ДСТУ 4257:2003 «Напої лікеро-горілчані. Технічні умови» та з вмістом етилового спирту більше 25%.

Як зазначає слідство, своїми умисними діями підприємець Роман Дідицький вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204 КК України. Прокурор уклав з ним угоду про визнання винуватості.

Нагадаємо, що 5 вересня 2018 року під час обшуку, як інформував сайт ГУ ДФС у Волинській області, податківці встановили, що Роман Дідицький займався виробництвом традиційних алкогольних напоїв та пива без відповідних на те дозвільних документів. Втім, в обвинувальному акті про це ані слова. Очевидно, всі необхідні дозволи «знайшлися».

Головуючий по справі суддя Сергій Панасюк затвердив угоду про визнання винуватості. Роману Дідицькому призначили покарання у виді штрафу в розмірі півтори тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25 тисяч 500 гривень. Також він має сплатити на користь держави судові витрати у кримінальному провадженні в сумі 5 тисяч 720 гривень.

Згідно вироку суду, вилучені працівниками оперативного управління ГУ ДФС речові докази у кримінальному провадженні: 101 пляшка різних наливок, з марками та без марок акцизного податку, мають знищити. Про інші вилучені під час обшуку товарно-матеріальні цінності нічого не сказано ні у вироку, ані в обвинувальному акті.

Коментарі
27 Лютого 2019, 14:19
Для цього БАРИГІ це не гроші!!!
27 Лютого 2019, 15:03
Заводік спиртовий повернули і вибачилися за хороші гроші
27 Лютого 2019, 15:04
Люди добрі не ходіть до цього спиртовоза
27 Лютого 2019, 15:07
А скільки людей отравились цим лімочелло....скільки заробив на лімочелло...взяти меню і почитати склад коктейлів....скільки їх продано по казі , а дозволів немає....а накладених на придбання напоїв немає...то же справедливість...
27 Лютого 2019, 15:29
Можеш факти навести хто отравився тими лімончело?
27 Лютого 2019, 15:31
Не смішіть мої капці))) Значить 2500 літрів спиртової суміші тепер кожному можна тримати та їх не будуть вилучати))) Та і штраф в тисячу баксів при виручці в день мінімум п"ять тисяч це сміхота.
27 Лютого 2019, 15:48
Де народні месники...
27 Лютого 2019, 16:19
Гангрена сам ти барига. Таких як він підприємець в Ковелі більше немає!!!!
27 Лютого 2019, 16:23
Підпільний завод мені повернули і він знову запрацював. А того, хто мене здав, знайду і повішу за яйця!
27 Лютого 2019, 16:52
"Таких як він підприємець в Ковелі більше немає!!!!" І в чому ж його унікальність???
27 Лютого 2019, 17:13
Барига ти Чорт! Бо то что ти барижеш запретом сука!Есть разница между баригой і комерсом.
27 Лютого 2019, 17:34
Цікаво риба на суші звідки?))
27 Лютого 2019, 17:48
Унікальність його в тому, що він місто робить гарнішим за свій рахунок, садить дерева, кладе бруківку за свій рахунок, дає багатьом людям роботу. А якщо тобі він не подобатися можеш не ходити в його заклади
27 Лютого 2019, 17:50
Всіх жаба душить.
27 Лютого 2019, 18:21
Кожен може бути унікальним. Дали місце під дві забігайловки Классік Драйв і посадив пару дерев. Іншим не давали. Всього мало. А гон з напоями, що купив, то сам робив. І продовжує робити. Самогонка в Классіку і далі є.... Тільки не всім пропонують
27 Лютого 2019, 18:22
Купив на ринку...ржунємагу...Зараз та сама ж бодяга продається як в коктейлі і навіть назви коктейлів не поміняли...
27 Лютого 2019, 18:25
Він місто робить гарнішим за рахунок алкоголізації ковельчан своїм вонючим шмурдяком
27 Лютого 2019, 18:37
Я пив не один раз і не можу сказати нічого поганого
27 Лютого 2019, 18:41
Всі нахєр заклади позакриваю будуть лімонад пити паскуди
27 Лютого 2019, 18:46
Споює ковельчан сурогатом, зате посадив пару дерев! Герой! Ще б той герой перед міською радою на площі не паркувався постійно на машині за 3 000 000 гривень, було б взагалі добре.
27 Лютого 2019, 18:47
Це і є "елітні" напої в закладах - "Classik". Значить все інше що там пропонують також БАДЯГА під елітні кухні . ГАНЬБА , шановні мешканці Ковеля і гості міста , хто себе поважає і має своє Я і людську гідність , туди більше не ходок , про що не забудьте розповісти своїм сусідам і знайомим . Хватить нас дурити і наживатися на нас...!!!!
27 Лютого 2019, 19:04
Щур М.Молодець сказав як з язика зняв,все правельно.Тількі Баригі продають сурогат-наркоту-та зброю!
27 Лютого 2019, 19:04
лімончело за ламончело! да здравствует советский суд, самый гуманный суд в мире!!!
27 Лютого 2019, 19:45
Нащо нам такі буфети з розливайками.Юлька казала закриє нахєр
27 Лютого 2019, 19:47
Він хоть дерева посадив!!!! А що зробили Ви???????? Тільки херню всяку пишете!!!! заздрість погана штука
27 Лютого 2019, 19:49
І я кажу що жаба, не можуть заспокоїтися. У його більше 100 людей працює
27 Лютого 2019, 19:58
Дідіцкий барига!знову обманув Ковельчан і державу! Відкупився як завжди він вміє. Ромка,як не платив податки так і їх не платить. А всіх людей тримає за бидло
27 Лютого 2019, 19:58
Дідіцкий барига!знову обманув Ковельчан і державу! Відкупився як завжди він вміє. Ромка,як не платив податки так і їх не платить. А всіх людей тримає за бидло
27 Лютого 2019, 20:03
Дідицький завжди всіх обманює, травить дітей і людей своєї не якісною продукцією.
27 Лютого 2019, 20:30
Шмурдякі не якісні, люди дійсно потравилися. Навіть елітні напої, такі як Ром і Віскі в нього бадяга найнижчої якості . Це я Вам як технолог зі стажем скажу.
27 Лютого 2019, 21:00
Коли і де будуть "знищувати"?)
27 Лютого 2019, 21:00
Коли і де будуть "знищувати"?)
27 Лютого 2019, 21:57
Все четко. Пити можна.
27 Лютого 2019, 21:57
Все четко. Пити можна.
27 Лютого 2019, 23:06
Цього підприємця треба в тюрму саджати за те що він робить
27 Лютого 2019, 23:07
Цікаво за що йому в тюрму?
27 Лютого 2019, 23:08
Дидицкий барига!людей у всьому дурить, зарплати не виплачує!!!обіцяє одне,а потім не платить нічого! Він так всіх дурить!!!
27 Лютого 2019, 23:10
За те що він не платить податки в державу і обманює своїх працівників не виплачуючи їм зарплату
27 Лютого 2019, 23:23
поясніть мені хтось що не так з лімончело? І що може бути, якщо його пити? Складники погані, чи що? Чи просто документів не знайшлось відповідних?
27 Лютого 2019, 23:29
З приводу зарплат.Платить добре Роман.в Класіку працює моя знайома,казала,що хороша зарплата.
27 Лютого 2019, 23:44
Не пишіть брехні. Виплачує зарплату навіть без затримок
27 Лютого 2019, 23:45
Всі працівники офіційно оформлені. Податки платить.
27 Лютого 2019, 23:57
Мені хтось відповість чи ні? Бо збираюсь йти пити лімончело
28 Лютого 2019, 00:32
Не знаю,як на рахунок алкоголю,а піцу "Цезар" яку не одноразово замовляла в останнє принесли не з листям салату,а з якимись бадиляками з капусти. Скоро піцу з відходів будуть робити
28 Лютого 2019, 00:32
Не знаю,як на рахунок алкоголю,а піцу "Цезар" яку не одноразово замовляла в останнє принесли не з листям салату,а з якимись бадиляками з капусти. Скоро піцу з відходів будуть робити
28 Лютого 2019, 00:36
Знищу конфісковані спиртовмісні напої. Не все і відразу, зате з натхненням і насолодою.
28 Лютого 2019, 01:36
Зажрався вже Ромчик. Піца гавно, інші сурогати напівсирі, халтурить на всьому. Замість листя салату жріть капусту. Там де м'яса повинно бути 200 грам - вистачить 110... Зате дерева посадив.. О! Жопу лиже Мурай Людці! А Кіндер його десь бачив '! Бо Олег завжди ПРАВ!!! Дідіцкого на мери ще кажуть. То Класіки вже будуть через десять метрів. Бо мало ще їх. І далі буде говном кормити народ. ОТТО запрацювало - піца гавно! Зате десять дерев посадив! Герой! Старі зніс, стоянку розширив і вже герой! Срав він на всіх згори рідкою бубою..А де ж братва, чого спрос не зробить з барижника.
28 Лютого 2019, 01:46
А я Ромчика люблю... Він хороший хлопчик.
28 Лютого 2019, 01:47
А от Людці під хвіст можна б було і зарядити....
28 Лютого 2019, 02:12
Да, він посадив 10 дерев. А хто вам заважає щось зробити? Хто вам заважає відкрити заклад? Хто вам заважає пекти смачнішу піцу? Хто??????? Просто кишка тонка!!! Все що можете то твльки тут писати і заздрити.
28 Лютого 2019, 03:15
Прочитав усі коментарі. Що скажу... 90% жабодави!!!) <br/><br/>Уявіть собі, якби не було мережі Classic у Ковелі?!) Куди б ви ходили у вільний час? Багато є нормальних закладів??? що ви плетете?!))) <br/><br/>Якби не Дідицький, в Ковелі було б банально і скучно. А тут, як не крути, хочеш м‘яска з пивком - в Броварню, суші - в Класік, солоденького - в Еклер, потусити?! В Лаунж) А недавно взагалі топовий заклад відкрив, ОТТО. Інтер’єр ідеальний. Піцца вищий пілотаж!) По місту кофейні... з дітками гуляєш кавки взяв з круасанчиком і пішов підспівуючи)<br/><br/>Що тут говорити... <br/><br/>Ви перед тим як умнічати тут, спробуйте хоч що небудь відкрити, або просто банально бізнес почати, щоб приносив якийсь мінімальний дохід. Потім поговоримо. Ато обісрати любий може)<br/><br/>Так що, насолоджуйтесь життям та меньше негативу)<br/><br/>Усім добра!
28 Лютого 2019, 09:23
Для ковельчан Роман Дідіцкий, як Ринат Леонідович для донеччан. Огромное спасибо Ринату Леонидовичу...
28 Лютого 2019, 11:06
Якби заробітна плата була висока та добре ставився до працівників (чула від знайомих не зовсім гарні відгуки про роботу там) то б не було об&quot;яв весь час про пошук працівників туди. Значить не усе там ідеально. це одне. А інше чому не відкривають наші бізнесмени виробництва, фабрики, цехи а тільки магазини, гральні заклади та ресторани? Де людям брати гроші на відвідування вищевказаних? Та і людт у нас за пару дерев та метр бруківки готові прощати бізнесменам та політикам несплату податків та інше. Якби всі чесно платили то з влади требували і питали на що йдуть гроші. А то посадять дерево а їм міська влада гектар землі безкоштовно.
28 Лютого 2019, 11:47
Візьми і відкрий завод чи фабрику хто тобі заважає. Можеш і дерева посадити щоб тобі гектар землі дали безкоштовно, вже хоч буде де тобі завод будувати. Розумна???
28 Лютого 2019, 12:12
душить деяких наших громадян. Велика така. Все ним не так. Не хочуть підприємці заводи будувати? Та не скавучи. Зареєструйся підприємцем, візьми і побудуй. Зарплати малі. Створи підприємство, набери штат людей і плати ним по мільйону. Хто не дає? Ні. Лише стогнати і скиглити. Скиглити і стогнати.
28 Лютого 2019, 12:18
УСІХ ЗАДАВЛЮ
28 Лютого 2019, 12:23
Чула від знайомих вона . Я теж чула від знайомих що Оля гуляща. Немаючи якихось фактів писати те що чула десь можливо в маршрутці?
28 Лютого 2019, 12:42
По-перше не виховано тикати))) Я і садила і кущі і квіти, тільки от такі мешканці Ковеля як ви все виривають та кидають сміття на клумби перед моєю майстернею. А те що весь час шукають працівників, що неправда??? Я плачу працівникам від доходу, чим більше заробляю тим більше плачу. А землі мені не потрібно безкоштовно, це тільки сир в мишеловці безкоштовно.
28 Лютого 2019, 12:42
ПОТРІБНО ВСІХ СПИРТОВОЗІВ ВІДСТРІЛЯТИ
28 Лютого 2019, 12:48
Видно з мусорами хрюкає.І САМ МУСОРСКОЙ.
28 Лютого 2019, 12:48
Нада на счетчик поставить
28 Лютого 2019, 12:51
Скоро Ахметову жаба цицьки дасть
28 Лютого 2019, 13:20
Зараз усі їдуть в польщу. Зарплата офіціанта чи то повара у польщі бульще за любих обставин. В класік приходять зелені не обтесані таких в Полщі не візьмуть на роботу, трішки підучаця і потім валять на заробітки. Зараз проблеми з працівниками не тільки в ресторанному бізнесі і не тільки в класіку. Спеціалість може закордоном заробити більше. Чи не доходить це в тупу голову? Чи тільки срати когось можна бо десь чула? Чому не розказують що класік що року кращих працівників вітправляє закордон на відпочинок за власний рахунок?. Ропитайте у знайомих хай скажуть що вже не один десяток відпочива. Варто зауважити що відпочинок оплачуть разом з сім'ми .
28 Лютого 2019, 13:41
О, якщо так, тоді завтра іду туди влаштовуватись, працювала пару років офіціантом))) А я то думаю чому там черги, на роботу всі хочуть, великі зарплати і закордоном відпочивати?? Якщо б нормально платили тобі не звільнялись а працювали далі. Я на власному досвіді знаю як у закладах громадського харчування заставляють хімічити, обманювати клієнтів і тому подібне.
28 Лютого 2019, 13:43
Оля коли ти хімічила це твої проблеми. А когось звинувачувати немаючи даказів це низько. З те що працівників відправляють на відпочинок та оплачують усій сім'ї це 100% А тебе жаба хай душить.
28 Лютого 2019, 13:47
Ти мабуть тупувата. Чому така велика кількість ковельчан за кородом працює? Тому що в Любліні можна заробити більше ніж у Ковелі а відстань до Любліна невелика. Тому і їдуть люди в Польщу , ми живемо біля гранці це неминуче. А тупість невиліковна. Тупість в поєнанні з жабою це взагалі діагноз.
28 Лютого 2019, 13:52
А чому у нас платять мало? Бо кожен хазяїн хоче собі купити власний літак і мальдіви а робітнику заплатити мінімалку. Але вже цей час проходить завдяки закордону, потрохи починають розуміти це роботодавці.
28 Лютого 2019, 13:55
нехай платять по 20-30 тисяч і непотрібно дарувати путівки.
28 Лютого 2019, 14:04
Ти точно тупувата(тий)
28 Лютого 2019, 14:15
Місто б погарнішало, якби Дідицьког разом з суддею посадили на літ 5. Ще є бажання, щоб Ддідицький напоїв панасюка власним шмурдяком до здоху...
28 Лютого 2019, 16:49
Колись спиртовозів посеред дороги на джипиках чикали
28 Лютого 2019, 17:07
Як так можна травити людей і всім брехати! Його не тільки треба штрафувати, а в тюрму саджати за те що він робить і плюс не платить ніяких податків!!
28 Лютого 2019, 17:32
Ще влада зміниться і Дидицького і всіх хто його допомагав посадять і позаривають його ці класіки які так само дурять людей не якісною продукцією
28 Лютого 2019, 21:26
Да, позакривають, і що все бур’янами позаростає, так як у нас в більшості в Ковелі
28 Лютого 2019, 21:34
Як казали попєрєднікі &quot;астанаВІТЄСЬ&quot;!!!
28 Лютого 2019, 22:09
Прочитала і я повідомлення. Реально три хворих людини, яких вигнали з класіка несуть ахінею. Дідицький то взірець підприємця, причому тут дерева. Відкрийте самі хоч один успішний проект бізнесу, тоді ляпайте жабячі коменти. Лімончелло, хріновухі і так далі в кожному закладі Києва, Луцька і в Ковелі в оранжі є, і називаються вони коктелями, ну не женуть вони самі ці напої, а змішують державну акцизну горілку з соком хріну, лимона , клюкви. Просто видно нема коли і кому доводити це в суді, тому і йдуть підприємці на угоду з силовиками, визнають тіпа провину. Судитися в різних інстанціях суду їм дорожче. А так прокурори чи міліція молодці, показали роботу. А що до Дідицького то показник його роботи то відвідування його закладів. Так що дорогі жабоіди, душіться далі!
28 Лютого 2019, 22:45
а яка в нього машиняка?
01 Березня 2019, 00:58
А тобі хто не дає таку купити? Мало заробляєш
01 Березня 2019, 03:23
Ідіть на роботу а не пиз..ть тут) Хто мішає вам жити красиво?! Все в ваших руках!
01 Березня 2019, 03:23
Ідіть на роботу а не пиз..ть тут) Хто мішає вам жити красиво?! Все в ваших руках!
01 Березня 2019, 15:42
В Києві джипика підірвали-ліву горілку розливали при Турчинові.
01 Березня 2019, 17:36
Зробив чистенько , гарно оформив , посадив дерева , і саме головне &quot; прикормив &quot; мешканців міста і гостей якісними блюдами та напоями і взявся надприбутки добувати ; БАДЯГОЮ під відоми бренди !!! Ми тебе породили , ми тебе і похоронимо ... Я був кращої думки про цього підприємця , але тепер він показав себе такого, який він є по натурі !!!
01 Березня 2019, 19:50
Хіба звичайний мєнтовський спиртовоз може бути порядною людиною.Там ціла династія...
01 Березня 2019, 19:51
Мы предлагали ему на общак пацанам в неволе кинуть.Зажал падла.
01 Березня 2019, 21:23
Продавати отруйний шмурдяк по ціні орігіналу
02 Березня 2019, 10:02
Після виборів кожній ссученій сучарі по подарунку
02 Березня 2019, 14:30
Бізнес по українськи , поки не надурить - не може спокійно жити і спати ... Але за це потрібно відповідати , нема чого людей своєю БАДЯГОЮ на гроші кидати , не совісті , не порядності. Тобі в цьому місці жити і дивитися людям в очі , які колись тобі робили рекламу і вірили в твою порядність , а ти як не печально оказався ГАНДУРАСОМ !!!!
02 Березня 2019, 20:39
ще раз питаюсь Яка в нього машиняка?
03 Березня 2019, 05:00
Деградація
05 Березня 2019, 19:32
Г А Н Ь Б А - &quot; Классіку&quot; , більше туди ніколи не піду . В моїх очах він став ЗАБІГАЙЛІВКОЮ ... для блатних і ніщих забулдиг !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06 Березня 2019, 22:39
Як виготовляти фігню алкогольну не законно то нормально,а як дівчата на роботу на 5 хв запізняться то штраф,або з роботи гонить.Де справедливість?