«Не фізичною силою, а силою переконання», – Андрій Броїло про перехід до ПЦУ

05 Березня 2019, 13:04
«Не фізичною силою, а силою переконання», – Андрій Броїло про перехід до ПЦУ 2355
«Не фізичною силою, а силою переконання», – Андрій Броїло про перехід до ПЦУ

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло переконаний, що перехід із УПЦ МП до ПЦУ потрібно проводити не фізичною силою, а силою переконання і неспростовних фактів.

Про це посадовець написав на своїй сторінці у Facebook після того, як у Доротищах церква залишилася з УПЦ МП, щоб не допустити конфлікту перед постом.

«Шановні друзі та недруги, якщо хтось сам себе переконав в тому, що я злякався чи відступився – не хвилюйтесь надаремно. Ми, маю на увазі друзів, йдемо правильним шляхом. Цей шлях не такий легкий, як здавалося відразу, але разом ми його здолаємо. Не фізичною силою, а силою переконання і неспростовних фактів. Матвія 11:12. Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його», – написав Андрій Броїло у дописі.

Коментарі
05 Березня 2019, 15:26
Ну переконайте того козломордого попа,що у Жидичині по людях стріляв із рушниці.
05 Березня 2019, 17:17
Путін видав указ що у всіх церквах УПЦ МП мирувати не хрестиками, а малювати миром зірочки пятиконечні на лобі.Щоби своїх відрізняти.
05 Березня 2019, 17:17
Якщо ви хочете :<br/>Руского міра <br/>Руского попа <br/>Руского язіка <br/>Рускої церкви <br/>Рускої війни <br/>Рускої перемоги <br/>Рускої ідеології <br/>Руского занечищення <br/>Рускої ненависті <br/>Руских політиків <br/>Руского єхидства <br/>—ВИ НЕ УКРАЇНЕЦЬ
05 Березня 2019, 17:21
Я думаю чого це в Броїла зірочка на лобі думав привиділося
05 Березня 2019, 17:23
Просто під шапкою не видно
05 Березня 2019, 17:35
Броїло нічого не розуміє в Православ'ї.
05 Березня 2019, 18:11
Рекомендую подивитися це відео, перш ніж щось писати на тему релігії, віри і Бога.<br/>https://www.youtube.com/watch?v=kgkbloR6ky8
05 Березня 2019, 18:28
за все треба буде відповідати перед Богом. А декому й перед законом. На все свій час.
05 Березня 2019, 18:33
Ще не повиздихали.Огризаються.Я на них свою мітку поставив
05 Березня 2019, 18:37
ЩО ТІ МОСКАЛІ КРЕМЛІВСЬКІ МУТЯТЬ
05 Березня 2019, 21:15
Шо він там мандеть? Піст приплів, чи з переляку обісрався. Так гарно починав і тако закінчив. Його язик тільки дупи лизати вміє, а делегацію МП переконати, щоб вони перейшли в ПЦУ не зміг!
05 Березня 2019, 23:05
Броїло, а ху-ху не хо-хо? Предки твої в могилах перевернуться.
05 Березня 2019, 23:07
Делегація УПЦ МП ПІВЛЯМОМ ПОЗОЛОТИЛА ,ОТ ПАТРІОТА БРОЇЛА ЗАЦІПИЛО.Далі вибори ,хто буде розбиратися,а гроші залишаться як і руський мір в Доротищах
05 Березня 2019, 23:08
ПОЗОЛОТИ РУЧКУ
07 Березня 2019, 07:00
Овечки й барани обох патріархатів, навіщо об'єднуєте свою мертву релігію із державою???!
07 Березня 2019, 20:38
Нічого церква в Доротищах не лишилась в УПЦ(МП). ПРойдемо реєстрацію Статуту, а тоді побачите як будуть виконувати Закон еМПешники.
07 Березня 2019, 20:39
Де в дописі Бруїла про піст написано??? НЕ піддавайтесь на Московську пропаганду.
07 Березня 2019, 21:10
Таке враження що Броїло наклав в штани з переляку.
08 Березня 2019, 09:27
Вони ще надіються що Однорука відьма їм повідробляє