Відомий телеведучий хоче приїхати до Ковеля і з’ясувати, що «наробив» Олег Кіндер

19 Березня 2019, 14:24
Костянтин Грубич 8844
Костянтин Грубич

Тележурналіст Костянтин Грубич планує приїхати до Ковеля з приводу відчуження відпочинкової зони біля водосховища під приватну забудову.

Про це він, як ведучий рубрики «Польова країна» в тижневику «ТСН-тиждень», повідомив у Facebook, звертаючись до ковельчан.

«Шановні ковельчани! Наскільки для вас життєво важлива проблема відчуження відпочинкової зони біля водосховища під забудову? Чи дійсно існує такий конфлікт? Яка роль у цьому О.О.Кіндера? Чи варто мені приїхати найближчим часом до вас із польовою кухнею ТСН. Тижня, щоб дослідити дане питання? Чи прийдете ви на розмову? Буду вдячний за ваші відповіді!», – написав Костянтин Грубич.

Ковельчани у соцмережі активно підтримують приїзд до Ковеля відомого тележурналіста.

«Доброго Вам дня! Пане Констянтине, так проблема насправді існує, і вона не перший рік тягнеться, ніхто на заяви активістів не реагує, і не може дати конкретної відповіді, щодо цього! «Караван іде далі»! Ми будемо раді Вас бачити у нашому місті! Дякуємо Вам за небайдужість до цієї дійсно проблеми! Чекаємо! Гарного Вам дня!», – подякував дописувач Руслан Троцюк.

«В нас місто гарне, люди доброзичливі… Так, є проблема з благоустройством берегової території… Людей не чують, можливо почують Вашу думку… Чекаємо в гості!!!!!» – пише Віка Воздіган.

Журналісти видання Район.Ковель неодноразово інформували про скандальну тему забудови біля водосховища. У лютому цього року ковельчани скаржились Володимиру Яворівському на міську владу з приводу земельного «дерибану». Учасник Помаранчевої революції та Революції гідності, невтомний борець за правду Сергій Котік навіть зробив відеозвернення до лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

 

 

Читайте також:

Коментарі
19 Березня 2019, 17:12
Пане Кіндеру коли вже прийде п....ь таким як Ви , Конащук,Мойша Гетьман та Валька Дубій
19 Березня 2019, 17:56
Оберете Юльку і п....ь прийде вам. Мафія не переможна!!!
19 Березня 2019, 19:26
Юлію Тимошенко, нашого майбутнього президента, паклюжать порохоботи. Вони добре знають, що з перемогою Юлії Тимошенко для них почнуться "чорні дні". За те що 5 років гвалтували Україну, неньку нашу рідну, бандеро- порохзоботам доведеться відповідати перед законом. Думаєте, чого ті скотиняки так бояться, щоб Юля не налагодила добрі стосунки з росією? Вони з нають, що в Сибіру для наих вже ділянка тайги для заняття лісорубством. Будуть звідти гнати ліс в гейропу. Не хвилюйтесь, порохоботи, в Сибір ви не поїдете. У нас предостатньо уранових копалень. місця всім вистачить. ХАЙ ЖИВЕ ЮЛЯ!!!! Дай Бог її сили перемогди ту жидомасонську чуму. А ми її допоможемо своїми голосами на виборах.
19 Березня 2019, 19:53
Не а, я за Смешка. Він наведе порядок.
19 Березня 2019, 20:35
Такий же козел і брехун, як і решта.
19 Березня 2019, 20:40
Тільки Юля!
19 Березня 2019, 20:43
...да шо они там решат??? приедут посмтрят...и все так же останется...
19 Березня 2019, 21:17
Ківа наш президент!!!
19 Березня 2019, 21:18
Раз Юля така хороша, то чому Кіндера досих пір терпить в БЮТ. Що не знають як він землю дерибанить.
19 Березня 2019, 22:55
«Караван іде далі» А собаки гавкають!!!)))))))))
19 Березня 2019, 22:57
та навіщо той тсн. Зеленського до котіка вони порядок наведуть!!!
20 Березня 2019, 00:20
А твоя Юлька коли стала україночкою? Ті жидомасоні хоть каплю української крові мають, а в неї і близько нема! Сама махрова жидомасонка! А в копальні і до Сибіру скоріше ти поїдеш телепню!
20 Березня 2019, 01:15
Хочеш „путінку” бухать,<br/>На закуску – дульку,<br/>Хочеш жить на Соловках? –<br/>Голосуй за юльку!
20 Березня 2019, 02:04
Московія завше була лютим ворогом України.Тільки українська мова та церква не залишать Путіну шансів
20 Березня 2019, 08:54
Алле..этот цырк украинский уже утомил...Януковичу и его доллару за 8 грывень надо памятник ставить..А вообще лучше разделить Украину на 3..4 части как Чехословакию и жить дальше. ЛЬВОВ в Польше...а Одесса с Харьковом в России
20 Березня 2019, 09:08
Нещодавно, як писали &quot;на Районі&quot;, заступник Юлії Тимошенко нардеп Іван Крулько відвідуючи Ковель негативно охарактеризував свого однопартійця Олега Кіндера. &quot;Обережний. На дві сторони, і вашим, і нашим&quot;, - сказав. Потім, на крайньому засіданні виконкому, коментуючи виступи міських депутатів Пініса і Косьцьовята на &quot;Аверсі&quot; признався, що з приводу цього ефіру &quot;мав серйозну розмову з партійним керівництвом&quot;. Тепер маємо третій дзвіночок. Точніше дзвін. Телеканал, запускає одного зі своїх топових журналістів для розслідування не лише земельних оборудок на березі водосховища, а й встановити при цьому &quot;роль О.О.Кіндера&quot;. Це прямий сигнал відкритим текстом, що ковельський мер вийшов під приціл структур давнього партнера лідерки &quot;Батьківщини&quot; - Ігоря Коломойського. Навряд, що це випадково.
20 Березня 2019, 09:16
Котік не муч людей своїм відео.Все там законно
20 Березня 2019, 10:02
А наша церква не згідна
20 Березня 2019, 10:10
Підтримуємо!!!
20 Березня 2019, 10:40
МИ БУДЕМО СВІДЧИТИ НА СТРАШНОМУ СУДІ ПРОТИ КІНДЕРА
20 Березня 2019, 11:23
А я розповім все про Червонопикого
20 Березня 2019, 11:51
Кіндер - це лице Юлі у Ковелі. І якщо Юля дозволяє йому так нагло поводити себе зараз, то треба всім памятати, що після її обрання президентом, у Кіндера дах поїде остаточно і дерибан грошей та землі через його придуркувату наглість та свавілля вже не можна буде зупинити нічим, бо тоді вже спрацює приказка: - бачили очі що купували, то їжте і повилазьте.
20 Березня 2019, 12:42
Нехай приїде, можливо щось зміниться.
20 Березня 2019, 18:21
У Юльки файна дупка дядя Вольодя на синьому тракторці казав