Ковельчанин судиться з поліцією через конфлікт у церкві

04 Квітня 2019, 09:04
7667

Мешканець міста Ковеля стверджує, що його навмисне штовхнули в церкві і він впав на підвіконня, але поліція, яка приїхала за викликом, має претензії саме до нього, вважаючи винним у конфліктній ситуації.

Ковельський міськрайонний суд розглядає позов ковельчанина Анатолія Лисюка до рядового Управління патрульної поліції у Волинській області Володимира Квашука.

«22 грудня 2018 року я вирішив прийти на богослужіння до храму громади Адвентистів сьомого дня, що у Ковелі на вулиці Некрасова, 10. Прийшовши до храму, прихожанин Оліферчук Микола штовхнув мене. Я впав на підвіконня. Після чого він викликав працівників поліції. Приїхали поліцейські, опитали Оліферчука, який повідомив, що я нібито порушую порядок, та поїхали. Після від’їзду поліції до храму мене надалі не пускали. Маючи намір припинити такі дії, я зателефонував в поліцію. На місце знову приїхали ті ж самі працівники поліції. Я розповів їм про конфлікт. Пізніше один із поліцейських мені сказав, що виклик є завідомо неправдивий і виніс постанову про вчинення мною адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 183 КУпАП», – розповідає Анатолій Лисюк.

Читайте також: Ковельчанин судиться з адвентистами, бо вони не пускають його до церкви

Із вказаною постановою він не згідний, оскільки вважає, що перешкода у вході до церкви є правопорушенням, яке повинна розглядати поліція, а дії рядового патрульної поліції Володимира Квашука, який виніс постанову, називає протиправними.

Анатолій Лисюк, інтереси якого захищає Ковельський центр безоплатної правової допомоги, просить суд задовольнити адміністративний позов, скасувати постанову про притягнення його до відповідальності та накладення штрафу в розмірі 51 гривні.

Головуюча суддя Олена Восковська заслухала обидві сторони і перенесла розгляд справи, викликавши в судове засідання свідків.

3


1

Фото Миколи Силюка

 

 

Коментарі
04 Квітня 2019, 12:21
коли вже нарешті, того бородатого смердючого придурка хтось в психушку, з якої він втік, відвезе...і псевдожурналіста селюка з ним в одну палату
04 Квітня 2019, 12:24
а поліцейська на фотці нічогенька...хороша така
04 Квітня 2019, 13:11
Хай приходить до нас
04 Квітня 2019, 14:08
Отакі психічно хворі тероризують все місто, а управи нема. Жах.
04 Квітня 2019, 16:10
Скучно хиветься людини та й чудить що заанеться!!!Неодноразово була свідком виклику поліції Лисюком. Дуже шкода поліцейських в цих ситуаціях. Як би ви тільки чули що він меле...Виклики поступають по любому поводу! Коли вже немає за що зачепитися то шукає алкоголіків і наркоманів і починає їх захищати, то немає де жити, то немає що їсти, то не хочуть лічити.....Однтм словом людина точно потребує допомоги психіатра! ЗАДОВБАВ ВЖЕ ВСІХ!!!!!!
04 Квітня 2019, 20:14
Блін, та закрийте кудись в лікувальний заклад цього бородатого придурка! Воно ж без клепки в голові - куди не піде - всюди скандалить і викликає поліцію. Скільки такі неадеквати можуть тероризувати людей, а їх ще хтось захищає в суді? Дурдом, та й годі.....
04 Квітня 2019, 20:47
ого! штунди бються, готовий спецназ в оос!
05 Квітня 2019, 02:31
Є відео де бородатий говорив з поліцейськими і визивав нових поліцейський!
05 Квітня 2019, 10:44
Він вже і в церкві прославився а то все лікарню тероризує , психічно хвора людина, чому ніхто не звертає уваги, що серед людей неадекват
05 Квітня 2019, 18:47
Мені вас жаль усіх хто пише такі коментарі брудні і неправдиві звинувачуючи мене неправдиво роблячи це все навмисно . Заповідь говорить несвідкуй неправдиво на ближнього свого . Адвентисти чи поліція вони себе показали наклеп роблячи на мене свідкуючи неправдиво проти мене і за це прийдеться відповідати в суді . Я захищаю свої права і тих людей які потребують допомоги .
05 Квітня 2019, 19:31
Я йшов на служіння в церкву адвентистів по вулиці Некрасова - 10 місто Ковель 22 12 2018 року без десяти десять ранку мене штовхнув руками Оліферчук Микола і я впав на підвіконнік спиною зачепивши якусь дитину також поряд стояв діжурний який все бачив . Оліферчук Микола визвав поліцію на мене нібито я щось порушував . Я тільки заходив в приміщення в зал і мене не пустили . Я спустився в низ на перший поверх де проходило служіння суботньої школи . Підійшла до мене поліція і штовхнувши мене в плече сказавши вийди з приміщення треба поговорити . я потребовав їхні посвідчення і насправді це були поліцейскі один із них почав мене штовхати в спину я сказав забери руки від мене і нештовхай . так мене адвентисти разом з поліціею непустили в дім молитви сказавши йди додому . Їхніми діями були порушені мої права
05 Квітня 2019, 23:04
Іх багото- дуже багото душевно хворих<br/>Оста=нній тестпоказав як мінімум 30 процентів -і гуру іхній такий собі лицедій Зеленський<br/>А Ви не знаєте чому ліцедіі не наслідують царства БОЖОГО -наряду з чародіями дітовбивцями<br/>і іншою нечистю<br/>В
05 Квітня 2019, 23:09
Іх багото- дуже багото душевно хворих<br/>Оста=нній тестпоказав як мінімум 30 процентів -і гуру іхній такий собі лицедій Зеленський<br/>А Ви не знаєте чому ліцедіі не наслідують царства БОЖОГО -наряду з чародіями дітовбивцями<br/>і іншою нечистю<br/>В БІБЛІІ -в усякому разі так написано<br/>Але ж для них і Вселенський ПАТРІАРХ так собі і БІБЛІЯ прости ГОСПОДИ не аргкумент
08 Квітня 2019, 01:57
А до чого тут Зеленський?<br/>Ще він нічого не зробив,ні хорошого ні поганого...щоб його паплюжити...
12 Квітня 2019, 03:07
Буде суд
12 Квітня 2019, 03:07
Буде суд
12 Квітня 2019, 03:10
Буде суд и все поийдуть на суд
12 Квітня 2019, 21:08
Я говорив з руководством церкви адвнтистів і вони всі в цій організації і защищають цих злочинців які навмисно вбивають людей які хворі на серце і потребують спокою в Господі .
12 Квітня 2019, 21:17
Я говорив з руководством церкви адвнтистів і вони всі в цій організації і защищають цих злочинців які навмисно вбивають людей які хворі на серце і потребують спокою в Господі . Уних девята заповідь на першому місці. Вони живуть в цій неправді і злі не знаючи Господа. Господь истина правда жизнь
12 Квітня 2019, 21:30
Далі буде або будуть суди з цими президентами західної конференції і уніону, які получили диск цих подій але проявили равнодушіе покривая зло чинів. Раб Божий Анатолій
12 Квітня 2019, 23:06
Телеканал надія виступае Боровий ґоворить проповідь равнодушие . Я би хотів щоб ще послухали адвентисти цю проповідь Борового він адвентист а своїх треба слухати. Раба Божого Анатолія зрозуміти ви не можете що треба прийняти Господа в свое серце і тоді зрозуміете Слово Боже заповідь Божу несвідкуйте неправдиво на ближнього свого. Любите друг друга как Я возлюбіл вас
12 Квітня 2019, 23:20
Наша місія проповідувати Слово Боже правду і істину. Правда і Істіна Бог Отец . Больше всего возлюбіте Господа і увідіте как благ Господь любящих Его всем серцем всем разумением.
12 Квітня 2019, 23:48
Господь любит вас чтоби спасти вас от беззаконій вашіх насілія вашего. Я не верю в католическую троіцу і адвентисти убівают мое хворе серце і тело а це стаття 115 умисне вбивство. Напевно вони забули заповідь Божу невбивай. Ні словом ні ділом . Господь напомінает всем покаятся і прінять Его в свое серце і разум і Он будет менять ваши серца . І тогда із вашіх сердец будет ізліватся Божия любовь мір радость.
13 Квітня 2019, 00:06
Реформа яка проходить в церквах написано остаток спасеться які прийняли Бога Отця і Сина Божого іісуса Христа. Ибо наше спасеніе в Господе Іісусе Хрісте. І нету другого імені через которое ми би спаслися Раб Божий Анатолій
15 Квітня 2019, 02:20
Мир вам дорогие в Господе я сейчас вижу в церкви прояви злочинності на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування до дій законів що їх забули . Адвентисти АСД проявляють насилля над рабом Божим навмисно вбивають мое хворе серце тіло і душу людини роблячи мені боляче . Господь напомінает всем покаятся і прийняти Господа в свое серце і розум і жити Словом Божим виконувати заповідь Божу несвідкуйте неправдиво на ближнього свого всі з'являться на суд Божий. Раб Божий Анатолій
16 Квітня 2019, 21:32
17 о3 2019 року в вечері я повертався від мами вона лежала в кврдіології з хворим серцем вийшовши з лікарні на скамейке сидів <br/> мужчина мій погляд був скерований на хвору руку яка була покрита гнійними ранами я запитав що сталося він відповів що холить цілий тиждень але ніхто нічого не робить. Я сказав пішли я тобі поможу. Прийшовши в прильмальне відділення там стояв хірург який сказав він тут ходить цілий тиждень. Я попросив щоб цього чоловіка положили в лікарню і лікували але в мій адрес посипалис образи. Я позвонив в поліцію 102 і дуже швидко прибув наряд поліції трох поліцейських. Я розповів що сталося і пішов віднести свої речі в машину. Прихожу назад хворого нестало сказали поліцейські він пішов покурити. Я сказав шукайте ви його упустили . Двое поліцейских пішли шукати його приходить хірург питае де хворий і тут же дуже швидко поліцейскі привели його і хірург забравши хворого в кабіенет оказав необхідну допомогу. Я обьявив цим поліцейським подяку позвонивши на 102. За їхне швидке реагування та допомоги хворому. Серед поліції е добрі люди які роблять добро людям.
16 Квітня 2019, 22:52
Продовження. З кардіології маму перевели в хірургійне відділення і я знову зустрів того чоловіка який лікувався в лікарні і я дуже вдячний тим лікарям які допомогли цьому хворому і спасли руку. За це хочеться подякувати всім вам дуже за добре серце і ваші добрі діла що ви робите для людей спасаючи їх від болю і страждань . І ваші добрі діла записані на небі. Раб Божий Анатолій.
28 Квітня 2019, 17:13
Вбивство адвентистами людини Лисюк Лідії Іванівної яка була адвентистка сьомого дня і була членом церкви асд першої громади міста Ковеля по вулиці Некрасова 10. В цьому вбивстві приймали участь представники адвентиської організації пастор церкви асд Димчина Микола. Президент західної конференції Чопик Василь Юрьевич . Президент унііону Носов Станіслав Вікторович. Я звернувся до пастиря адвентистів сьомого дня за допомогою в лікуванні моеї мами Лисюк Лідії Іванівної яка перебувала в тяжкому стані і просила допоможіть мені боляче. Потрібні були кошти на операцію. Димчина Микола сказав я тебе слухати не буду і закрив двери. Також я позвонив президенту західної конференції Чопик В. Ю . Він сказав я з тобою говорити не буду я все знаю. Президент унііону Носов Станіслав Вікторович знав ситуацію яка була і загроза життю людини тому що я звонив йому і просив допомоги хворому. Мені позвонив брат Лисюк Володимир сказав мама померла. Без мене мама прожила 16 днів.
30 Квітня 2019, 21:02
Далі буде продовження
08 Травня 2019, 01:57
30 березня 2019 року я Лисюк Анатолій з моею мамою Лисюк Лідіею Іванівною вирішили в лікарні прийняти участь в прийнятті символів вечері Господньої. Я прийшов в церкву по вулиці Некрасова 10 місто Ковель щоб сказати що я з мамою хочемо в лікарні прийняти участь в прийнятті символів вечері Господньої я сказав пастирю адвентистів
08 Травня 2019, 03:50
30 березня 2019 року я Лисюк Анатолій з моею мамою Лисюк Лідіею Іванівною вирішили в лікарні прийняти участь в прийнятті символів вечері Господньої. Я прийшов в церкву по вулиці Некрасова 10 місто н Ковель щоб сказати що я з мамою хочемо в лікарні прийняти участь в прийнятті символів вечері Господньої я сказав пастирю адвентистів Димчині Миколи прийти в лікарню і звершити цей обряд . Димчина Микола сказав я тебе слухати не буду. Я сказав брату своєму Лисюку Володимиру щоб він ще раз сказав що я з мамою хочемо в лікарні прийняти участь в прийнятті символів вечері Господьної . Я пішов в лікарню в хірургічне відділення 3 палата де лежала мама Ліда. Якраз був обід я покормив маму і через деякий час приходить Зубчук Андрій щоб звершити цей обряд вечері Господньої. Я приніс пласмасову миску для умиття ніг набрав теплої води і умив ноги мами як Иисус обмивав ноги учням. Андрій Зубчук далі звершуючи цей обряд дав тільки мамі хліб і вино а мені сказав що тобі не хватило. Я запитав Андрія хто мені заборонив приймати участь в прийнятті символів вечері Господьної. Я помолився щоб завершити цей обряд по Слову Господньому .Але люди так рішили як рішили не дати мені прийняти участь в прийнятті символів вечері Господньої . Через деякий час мамі стало погано в неї піднявся дуже високий тиск 200 на 110 напевно інсульт відказала права нога . Я покликав лікарів і її почали спасати мамі було дуже боляче це була суббота викликали діжурного лікаря вона робила все щоб спасти маму знеболюючі не діяли. Все це зробили адвентисти своїми діями. Вони знали що мама після інсульта і ї не треба травмувати своїми діями. Ми бачимо результат вона померла. Хоть як я нестарався щоб спасти її я все робив щоб вона жила і менше страдала від болю. Я думаю на суді ці люди будуть пояснювати чому так поступали вбиваючи людей своїми діями.
14 Січня 2020, 16:53
Анатолію як можна з вами зв'язатися ? Дайте будь-ласка інформацію для зворотнього зв'язку !