Олег Кіндер не захотів привітатися із депутаткою Ковельської міської ради

13 Квітня 2019, 17:00
Олег Кіндер 5998
Олег Кіндер

Ковельський мер розгубився, коли на пероні залізничного вокзалу підійшов до вагона, а звідти вийшла провідниця – депутатка міської ради.

Днями у Ковелі з робочим візитом побував заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, який приїхав пасажирським потягом Київ-Ковель. Провідницею у його вагоні була депутатка Ковельської міської ради Галина Стасюк.

Журналісту видання Район.Ковель вона розповіла, що у дорозі багато спілкувалася з Олександром Терещенком, який є учасником АТО, обороняв Донецький аеропорт.

«Ми дуже багато з ним говорили. Я йому розповіла, що у нас в місті робиться, про АТОвця Андрія Луцика, якому кіндерська команда відмовила у допомозі. У Ковелі при заїзді поїзда на третю платформу дивлюся – іде наш мер. Думаю, кого ж він буде зустрічати? Підходить до вагона і бачить, що виходжу я. Він аж два метра назад відступив. Я думала, що Кіндер впаде на другу колію», – каже Галина Стасюк.

За її словами, з мером Олегом Кіндером була заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, яка приїхала до Ковеля, аби також зустріти заступника міністра.

«Вона привіталася зі мною, як порядна людина, а Кіндер не привітався. Він коли мене побачив, то настільки був ошарашений, збентежений. Очі такі в нього «квадратні» були. Ну чого така реакція була, я не можу зрозуміти», – дивується Галина Миколаївна.

Читайте також: Депутатка-залізничниця попередила Олега Кіндера, що він ніколи не поїде в її вагоні

Коментарі
13 Квітня 2019, 20:20
Галю! Потрібно було його перевірити чи він обісцявся, чи обкакався!!!
13 Квітня 2019, 20:25
перевіряла. сухий був. аля еєць я щось не знайшла.
13 Квітня 2019, 22:17
Такі мутанти розмножуються діленням.
13 Квітня 2019, 22:23
Якби я побачив чорта то тоже міг би обісцятися.
14 Квітня 2019, 00:13
Респект фотографу!Фото мера просто шедевр!
14 Квітня 2019, 01:19
Кіндер злякався депутатки, як зеленський виборців...
14 Квітня 2019, 02:58
Страшна ти певно Галя!
14 Квітня 2019, 03:26
А білет спросили бо я записую премію
14 Квітня 2019, 11:00
Який би мер небув, він всеодно буде поганий. !!!
14 Квітня 2019, 16:20
Ганьба таким депутатам! Як можна такими словами спілкуватися! Мову вчи і культуру, перш за все. І не важливо, про кого ти говориш! Ти себе виставляєш на посміховисько! Не вихована! Ще в Нью-Йорк Таймс повідом і теж так безграмотно!
14 Квітня 2019, 16:25
Це кому нічим не допомагали? Луцику? Честь і хвала таким людям як він. Нехай сам заявить, що йому нічим не допомагали! Галя! Ти взагалі тямиш, що говориш? Скільки вже брехати можна? Сиділа би в тому вагоні! І за які такі заслуги тебі СВ-вагон дали? Може розкажеш журналістам Ковель-район. По-блату. Бо усі тільки здогадуються! Допомагати бійцям та їх родинам треба і багато. З цим ніхто не спорить. Але казати, що не допомагали - таке може собі дозволити безсовісна до краю людина.
14 Квітня 2019, 19:13
Як же себе треба любити , викласши в інтернетін інформацію , що з провідницею-депутаткою не привітався сам мер!
14 Квітня 2019, 20:32
провідниця іхала пасажиром? чи була на роботі? ляси точити з пасажирами в робочий час недопустимо! На що дивиться начальник резерву. інструктори... якщо іхала пасажиром то іі справа. Взагалі то і мені не всі провідники привітні тому не дивуюсь реакціі міського голови -зважаючи на іхні стосунки.
15 Квітня 2019, 04:55
СТОСУНКИ У МЕРА З ДЕПУТАТКОЮ МАЮТЬ БУТИ ДІЛОВІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО ХТО ЯКУ РОБОТУ ВИКОНУЄ. НЕ СЕКРЕТ, ЩО МЕР ПОСТІЙНО НА СЕСІЯХ ПРИНИЖУЄ ГАЛИНУ СТАСЮК, ВКАЗУЮЧИ ЩО ЇЇ МІСЦЕ - ВАГОН. ХІБА ЦЕ ПО-МЕРСЬКИ, ЧИ МОЖЕ ПО-ЧОЛОВІЧОМУ? ЦЕ НАХАБА, А НЕ МЕР, А ЗУСТРІВШИ ЗНЕНАЦЬКА п. ГАЛИНУ БІЛЯ ВАГОНА ВІН І СЦИКНУВ, БО ЯКРАЗ У ЦЬОМУ ВАГОНІ ПРИЇХАВ КИЇВСЬКИЙ ГІСТЬ, ЯКИЙ МАБУТЬ БУВ ЗАДОВОЛЕНИЙ СПІЛКУВАННЯМ З ДЕПУТАТКОЮ.
15 Квітня 2019, 14:51
Всім добрий день. Я Андрій Луцик. Я дуже вдячний Ковельській Адміністрації та Депутатам Ковеля за постійну підтримку. В той самий день я особисто зустрічався з Олександром Терещенко ми давно знайомі і підтримуємо дружні стосунки та пояснив йому що інформація неправдива. Ще раз всім дякую за підтримку .
15 Квітня 2019, 14:51
Всім добрий день. Я Андрій Луцик. Я дуже вдячний Ковельській Адміністрації та Депутатам Ковеля за постійну підтримку. В той самий день я особисто зустрічався з Олександром Терещенко ми давно знайомі і підтримуємо дружні стосунки та пояснив йому що інформація неправдива. Ще раз всім дякую за підтримку .
15 Квітня 2019, 22:16
Також хочу звернутись до вас . В подальшому подаючи інформацію і згадуючи там чиєсь ім'я будь ласка переконайте інформацію на достовірність. Надіюся в подальшому такого не буде. Дякую.
16 Квітня 2019, 01:21
Но не стоїть в кіндера до стасючки неможе в ліжко затянкти