У скульптурі біля Ковельського медоб’єднання проглядається Зірка Давида

01 Червня 2019, 16:05
У скульптурі біля Ковельського медоб’єднання проглядається Зірка Давида 8475
У скульптурі біля Ковельського медоб’єднання проглядається Зірка Давида

У чорному монументі, який встановили біля Ковельського МТМО, можна побачити символ єврейського народу, юдаїзму, Ізраїлю.

Нагадаємо, днями перед парадним входом адміністрації комунального міськрайонного територіального медичного об’єднання поставили абстрактний чорний монумент, який коштує понад 500 тисяч гривень. Як стверджує головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук-молодший, скульптуру лікарні начебто подарував один із пацієнтів за врятоване життя, а виготовили її львівські майстри.

«Нарешті, в нас в місті появилось щось неординарне та цікаве, бо вже так набридли ті депресивні руки з мечами і тулуби з бетону. Респект Володимиру Гончаруку – автору цього витвору і звісно, замовнику. Вулиця Олени Пчілки стає схожа на європейську. Недавно положили нову бруківку, посадили дерева сакури, а тепер ще й скульптура», – пише на своїй сторінці у Facebook відома у місті громадська активістка Катерина Кухаренко, яка сфотографувалася біля монумента.

 

Коментарі
01 Червня 2019, 19:38
та нехай собі буде той так би мовити пам"ятник. Але його місце не там. Біля лікувального закладу повинно бути щось позитивне. Хтось побачив зірку Давида, а я наложив фото міністра смерті на цю споруду і вона еффектно доповнила композицію. Але тоді це творіння має стояти біла паталого- анатомічного відділення. не ганьбіть місто, перенесіть цю потвору кудись в інше місце.
01 Червня 2019, 19:42
Головне, що не п'ятикутна...
01 Червня 2019, 19:42
А цей пам'ятник капець веселий. Чорна зірка давида.
01 Червня 2019, 20:04
У кого на скільки фантазії хватає так і мислить. Колір не для лікрні це навіть не обговорюється. Перекрасити в більш веселі кольори і все буде гаразд
01 Червня 2019, 22:00
Однозначно потрібно або колір змінити,або взагалі прибрати.
01 Червня 2019, 22:39
Шедевр символізує вивернуті кишені платників податків.Парки озеленювати і тротуари ремонтувати нема фінансування. Освітлення вулиць і дворів,сміттєві урни,заміна битої бруківки і вкрай запущене комунальне господарство міста.Стихійна торгівля в не встановлених місцях та багато іншого.Все це - результат дезвідповідальності чиновників від архітектури,комунгоспу,поліції.Привокзальна площа взагалі в смітник з ларьочками і бробячими псами перетворилась Чому влада,поліція,архітектура бездіяльна ?! Напевно не тим зайняті господарі міста.
01 Червня 2019, 22:47
Памятник майже в ціль,колір і форма це нагадування кожному, хто звертається в цю лікарню готуватися до траурних днів, бо лікарі зараз не лікують а заробляють на чужій біді... перевірено вже не вперше...
02 Червня 2019, 01:14
Мисліть позитивно - і вам не потрібно буде відвідувати мед заклади. Чіпляєтесь за якусь дурню. То зірка, то ще серп і молот роздивіться. Хай собі стоїть. Не у вас же ж на колінах поставили. Обходьте стороною, якщо вже так неприємно дивитися.
02 Червня 2019, 02:07
Це не приватна садиба, де можна всяку дурню "ліпити". Це територія комунального підприємства - лікарні, громадське місце. Чому не було громадських слухань? Чому не обговорювався проект? Самчук вирішив, що лікарня то його приватна вотчина?!
02 Червня 2019, 03:20
Це молекула ДНК . Можливо, самого Самчука.
02 Червня 2019, 03:44
Цікавий поворот сюжету, продовжуйте!
02 Червня 2019, 04:53
В лікарні підійшов би памятник тюльпана чи рози, але цю інсталяцію потрібно покрасити в золотий колір, щоб всі знали, що це вотчина Самчука і коли не маєш грошей не суйся сюди!!! В мене помирала однокласниця! Дзвонить мені її донька, що робити? Йди до Самчука і бий йому мордяку. Пішла не била, лікарі знайшлись і вилікували. Але всі влізли в кредити, медсестри крали дорогі ліки. МТМО це щось страшне!
02 Червня 2019, 12:04
Це вже навіть не смішно а дуже прикро яку репутацію формують самчуки лікувальному закладу
02 Червня 2019, 12:47
Якщо це замовлено і встановлено в знак подяки медичному закладу за кошти людини,якій прийшлося лікуватись тут,то це не може символізувати щось погане...Але не зайвим було б,щоб та людина чи керівник закладу роз'яснили людям що саме символізує це...і всі запитання про недоречність було б знято.
02 Червня 2019, 13:28
Залишки молекули ДНК після хірургічного втручання
02 Червня 2019, 14:21
Це сучасне мистецтво, яке не кожен розуміє. Але й відомих світу художників не відразу сприйняли. А тепер їхні "шедеври" коштують мільярди. Мабуть, і ця інсталяція має шанс на існування. А коли пишуть про вдячного пацієнта, чому ніхто не скаже: краще б лікарям ті 500 тисяч віддав, то може хату хто побудував би чи машину купив????? Людина вирішила саме так віддячити. То його право!!!!! А щодо місця розташування - так, може бути предметом дискусії.
02 Червня 2019, 16:32
Хочу замовити майстрам і поставити в центрі Ковеля перед "Білим" домом скульптуру - великий гранітний стілець (до 5 метрів висотою), який буде символізувати місцевий бюрократизм та корупцію. Може я його теж без ніяких дозволів поставлю? Людям це сподобається більше, ніж ця Ода смерті біля лікарні.
02 Червня 2019, 18:47
Це мій загадковий мозок!
02 Червня 2019, 18:52
перед білим домом потрібно ставити плаху з сокирою, а не пам"ятники
07 Червня 2019, 02:03
Я також проти...краще віддячив би той меценат ще комусь врятованим життям.