Ковельська мерія перерахувала 30 тисяч гривень доньці керівника податкової

20 Вересня 2019, 12:37
5035

Ковельчанка отримала грант від міської влади за перемогу в конкурсі.

Переможниця конкурсу «Кращий бізнес-проєкт» Ольга Ліщук, який нещодавно спільно проводили Ковельська міська рада та міськрайонний центр зайнятості, вже одержала обіцяну суму коштів. Про це свідчить трансакція виконавчого комітету міськради від 17 вересня.

Нагадаємо, 30 серпня ковельчанка отримала сертифікат на 30 тисяч гривень на підтримку власної справи, а саме: на створення приватного підприємства «Аудит Бізнес Волинь» з надання аудиторських послуг.

Ольга Ліщук є донькою першого заступника начальника Ковельської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області Івана Карасюка, щоправда наразі діяльність цієї установи припинена у зв’язку з реорганізацією податкової системи.

Коментарі
20 Вересня 2019, 18:53
Виграла випадково. Все понятно.
20 Вересня 2019, 18:54
ЯСНО ЩО ДОНЬКА ДВІРНИКА ЧИ ВАНТАЖНИКА НІКОЛИ НІЯКОГО ГРАНТУ НЕ ОТРИМАЄ
20 Вересня 2019, 19:20
Ви хоча б перевірали б інформацію, яку надаєте - Карасюк І.Г. вже майже рік як не працює в податковій....
20 Вересня 2019, 20:26
Карасюк давно вже не працює в податковій системі, не має доходів, перейшов у розряд малозабезпечених. А тим часом його донька своїм природним талантом, без допомоги зубожілого батька взяла вершини бізнесу. Можна тільки позаздрити...
20 Вересня 2019, 21:05
Оля дуже розумна та справедлива. Я особисто читала її бізнес-план. Він дійсно цікавий. Вона виграла конкурс справедливо. А Іван Григорович - це дуже порядна людина. І відношення до перемоги доньки він точно не має. Люди, не заздріть!!! Працюйте над собою і у вас теж буде шанс жити краще. Оля!!! Вітаю!!! Ти розумника!!!
21 Вересня 2019, 11:59
За что кукушка хвалит петуха? за то что хвалит он кукушку!!!
21 Вересня 2019, 16:17
Безробітний і зубожілий Іван Григорович на апаратних нарадах у Кіндера постійно доповідає про стан справ у податковій Ковеля. З чого це? Ви ж кажете, що він "не працює"...