У Ковелі «свободівець» пропонує спиляти назву російського міста

01 Березня 2017, 11:50
3842

З такою пропозицією виступив депутат Ковельської міської ради, голова місцевої партійної організації ВО «Свобода» Вадим Ткачук (на фото) під час засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, яку він наразі тимчасово очолює.

За його словами, після того, як 8 грудня 2016 року депутати міської ради одноголосно навіть без обговорення в односторонньому порядку розірвали договір про співпрацю з російським містом Ржев через агресію РФ до України, залишилася назва цього міста на ліхтарі в центрі Ковеля, де вказані напрям та відстань до усіх міст-побратимів. Серед тих вказівників слово «Ржев» і запропонував демонтувати комунальній службі найголовніший у місті «свободівець».

«Щоб просто його вже не було», – наголосив Вадим Ткачук.

До речі, він був ініціатором та автором проекту рішення міської ради про розірвання договору з Ржевом.

 

Коментарі
01 Березня 2017, 14:17
Що то значить,що людині більше нічим зайнятись !
01 Березня 2017, 14:20
Поїдь краще в Київ і дай в морду тим хто знову підняв тарифи на газ і світло, придурок.
01 Березня 2017, 14:29
Ннехай собі та своїм побратимам дурні голови поспиляють ....
01 Березня 2017, 14:42
Якщо спиляти, щось на краще стане ?<br/>Думайте про людей
01 Березня 2017, 14:45
А чому ми повинні його пиляти? Хто його ставив - хай той і пиляє тупим лобзиком
01 Березня 2017, 14:51
Слушна пропозиція.Давно треба було це зробити.
01 Березня 2017, 15:04
вулиці не освітлюються, біля ПК Шевченка територія роками не прибирається, місто у смітті, маршрутки без графіків і квитків їздять то це він не бачить.....!!!!! а от Ржев муляє йому. Популізм тут розводять &quot;патріоти&quot;
01 Березня 2017, 15:07
Популісти!!!!!
01 Березня 2017, 15:15
ПОПУЛІСТ
01 Березня 2017, 15:27
Собака як екмає що робити,то .... лиже! Нехай собі спиляє ...
01 Березня 2017, 15:56
Пилите, Шура, пилите, они золотые!
01 Березня 2017, 16:15
Згідний з Вами на всі сто! А ще в народі кажуть, як собаці немає чим зайнятись то вона яйця лиже!
01 Березня 2017, 16:16
Наведіть в свєму місті лад . Перетворили місто в хапуг і корупціонерів .
01 Березня 2017, 16:50
Варто не осуджувати,а підтримати,бо Росія прийшла з війною .Як виправдати кров і смерть наших воїнів?Задумайтеся,ковельчани.
01 Березня 2017, 17:01
не має що більше робити а чому про тарифи за комуналку не береться що дупа мала?
01 Березня 2017, 18:44
Правильно давно пора зрізати, а на те місце комуняк повісити щоб не гавкали!!! Так і зробимо, очистимо місто від сміття!!!
01 Березня 2017, 18:53
читаю коментарі. народ в нас тупий і з таким державу не збудуєш.як депутат міськради може вирішити проблеми підвищення тарифів на комуналку прийняті в києві? хто голосував за тих хто цю команулку і в тому числі валюту підняв? те що маршрутки без графіків і квитків їздять винні ті хто їм дає дозвіл їздити і в тому числі їздить. якщо ніхто не помітив то в нашому місті одні й ті ж камсамольци і нащадки чекістів при владі багато років. і в той ж час одні й тіж проблеми. тут лад в дворі не наведеш а то в місті.
01 Березня 2017, 18:55
Свободівці все правельно робите, тільки вже пора зкчистити Ковель від тоі москальськоі нечисті
01 Березня 2017, 18:56
не думав що тут стільки ватників треба всіх вичислити хто так жаліється за москалями
01 Березня 2017, 19:28
А чого ще чекати від особини з такими яскравими проблисками тупої думки на мязистому обличчі? Мордяка типового мерзотника - побратима Парубія, який в дитинстві жер червяки в пісочниці в Червонограді.
01 Березня 2017, 20:15
Тут один козломордий паше як мерин за декількох
01 Березня 2017, 21:17
Міг би виступити з пропозицією полагодити дороги по місту.... Все будуть робити аби нічого не робити.....
01 Березня 2017, 21:27
Війни з Росією офіційно у нас немає. Вантажі транзитом російські їдуть по залізниці(я так думаю, наприклад, газ). Куча рідні і працює, і живе в Росії. Для мене особисто складно вирішити, чи це рогресивно, а чи ні.Хоча стосунків з м. Ржевом, думаю, давно ніяких не було. Ну, якщо це так важливо, і більше нічого нагальнішого не має, то можливо, так і має бути. Як на мій розум, то краще цю тему не чіпати. Видно, &quot;чувак&quot; хоче привернути до себе увагу. Краще приверну в би стосовно, наприклад, http://імперія.укр/listing/земельна-ділянка-в-центрі-міста-в-р-ні-в , ЯК ПРИКЛАД.
01 Березня 2017, 21:35
&quot;Шановні&quot; комуно москальні неподобки та ковельчани які &quot;не популісти&quot; якщо комусь щось не подобається, робіть самі: бийте морди за тарифи, не смітіть-буде чисто! Маршруткі кажете без графіка! Ходіть пішком! Для здоров&quot;я краще, особливо для тих хто пише коменти на підтримку того міста в якому не має таблички Ковель.
01 Березня 2017, 21:42
Нах...й до родичів в москалію, без таких як ти і тобі подібних жити в Україні буде краще, підтримую що табличку треба зняти бо подивіться як совецка пропаганда в головах цих ідіотів сидить, а назви вулиць, табличкі всякі це і є один з елементів пропаганди нашого ворога - москаля. Слава Нації!!! Смерть ворогам!!!
01 Березня 2017, 21:42
Можу посприяти міграції особам якім не подобається жити в Ковелі з бандерами. Два варианти перший це квиток до Ржева, а другий-це натхненя БАНДЕРІВЦЯ!!!
01 Березня 2017, 21:50
Якщо згідно ... розірвано стосунки, то в чому справа? Ну да, діюча влада &quot;проворонила&quot;. Респект таким депутатам, які &quot;все бачать&quot;. Слава Україні!
01 Березня 2017, 21:54
Кажуть в народі &quot;кожен думає в міру своєї роспустності&quot;
01 Березня 2017, 22:15
чи може психу? тому що не думка а пропозиція, обличчя мязисте???. А за те як їсти хробаків тай ще й в пісочниці, про таке може міркувати тількі хвора людина.
01 Березня 2017, 22:42
я би на тій табличці все ковельське перевішав а вже потім спиляти!
01 Березня 2017, 22:44
я би на тій табличці все ковельське бидло перевішав а вже потім спиляти!
01 Березня 2017, 23:07
Я розумію, що цей сайт не засіб зас. інформації, але тим не менш хочу до цього привернути увагу, як таке можливо, щоб в межах міста, в водоохоронній території хтось зміг &quot;прихватизувати&quot; територію. Це питання, ну не знаю, до яких там органів, мабуть, і до місцевих орг. влади, і до іеш. орг., і д пркуратури. Мені просто цікаво, чи буде з могу посту якачь користьо. Наостанок, ось вам оголошення http://імперія.укр/listing/земельна-ділянка-в-центрі-міста-в-р-ні-в
01 Березня 2017, 23:44
Що ти мав на увазі - &quot;засіб зас. інформації&quot; ?
02 Березня 2017, 10:12
ПИЛЯТИ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА де СЛУГ НАРОДУ ВІД БЮТ ВІШАТИ БУДУТЬ
02 Березня 2017, 17:02
свободівські гівнюки ідіть воюйте патреоти обосрані , табличка їм мішає .
02 Березня 2017, 17:31
В чому &quot;cіла&quot; расєї? Виключно в понтах! Пройдись по форумах - одна картина: якесь недороблене з хворими мізками, як у Косцьов'ята, завербоване златаглавай, засирає форуми під різними ніками, або створити ілюзію колективної підтримки шизофренічних консульсій путіна. Так і тут якесь чмо під добрим десятком ніків гадить явно з ольгінської методички - ці їхні стандартні висери ні з чим не сплутаєш. А модератор чомусь спить день і ніч. Цікаво, хто виробник снодійного?..
02 Березня 2017, 20:48
То БЮТ злигався з москалями
03 Березня 2017, 11:46
Добровільно йду в АТО
03 Березня 2017, 15:33
Це типовий вишиватник, який крім зрізати, розвалити, побити, більше нічого слушного запропонувати не в змозі. Де пропозиції по економічному, екологоічному, інноваційному, технологічному, соціальному, культурному розвитку нашого міста? Мозгів на таке не вистачає, правда?
03 Березня 2017, 22:11
Пропоную посадити Кіндера у клітку та показувати приїзжим-хоч якась користь буде
03 Березня 2017, 23:51
а ти типовий мудак, ти замість того шоб тут піз..ти прийди в офіс Свободи і там спробуй щось сказати, думаю вийдеш з завязамими вухами на затилку в кращому випадку, муділо...
04 Березня 2017, 00:25
Лол, ну от знову погрози, залякування, нічого конструктивного. Го спиляєм вказівник, оце перемога, сразу заживем!
05 Березня 2017, 00:07
Я дужеперепрошую... Ви мабуть помилились, бо Косцьовят не москаль, а щирий лемко з Турківського району. Був би москаль - був би адекватнішим.
09 Березня 2017, 17:14
причитал.......охренел, как все запущено, вам действительно пора в гейропу....так на всякий случай, живу в ненавидящей вами россии, живу куда лучше чем вы, некоторые коменты для меня просто шок, древняя цивилизация отдыхает...сори не ругайтесь..