Директор ковельського ветсанзаводу був у полоні сепаратистів

16 Березня 2017, 09:18
3343

Не так давно призначений на посаду керівника Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» Вадим Сухонос до Революції Гідності був депутатом Слов’янської міської ради Донецької області від «регіоналів». Після трагічних подій у столиці 19-20 лютого 2014 року він за власним бажанням вийшов з лав Партії регіонів, ставши позафракційним депутатом.

Вадима Сухоноса затримали сепаратисти 22 квітня у Слов’янську. Причиною затримання, як повідомляли місцеві ЗМІ, було те, що він підтримував контакти із сотником Євромайдану та майбутнім волонтером Олегом Котенком.

У полоні сепаратистів разом із Вадимом Сухоносом тоді перебував американський журналіст, режисер та продюсер Саймон Островський. Обох їх вдалося визволити.

На засіданні депутатської комісії Ковельської міської ради з питань ЖКГ та екології, на якій говорилося й про пікетування ветсанзаводу, його директор Вадим Сухонос підтвердив своє перебування у полоні і сказав, що, керуюючи заводом, на сьогодні має ще невеликий бізнес. 

Коментарі
16 Березня 2017, 11:29
Товстига у нас і зараз в полоні у Вереса. Засрали комуналку і тепер не знають що робити .Бабло то взято, а Вересу дома по барабану. ПАцани сепарські сказали ясно- мы вам деньги дали?-Дали. Вот и думайте как будетет нас прикривать. Тому й зникають підписи мешканців будинків про відмову від послуг Вересу. Товстига відробляє грошикі.
16 Березня 2017, 11:31
Пожалійте бізнесмена на відходах
16 Березня 2017, 11:33
А МОСКАЛЮ ПОФІГ НАШІ ПРОБЛЕМИ
16 Березня 2017, 12:35
Так це правда що донецьких скрізь проштовхують. "Своя" людина ось йому і насрати на всіх. Яку дадуть команду таку і виконує....... немає значення чи був у полоні чи ні.... Він не виконує свої прямі обов'язки . Він діє тільки в інтересах зацікавлених осіб і своїх ...
16 Березня 2017, 13:31
я не можу зрозуміти, а чим займаэться наш хвалений Правий Сектор? Так під час революції бігали пітухами. А зараз що, комунальні боси здають все наліво і направо. Корупція, яка при Янику й не снилась навіть. Що ж це коїться в Ковелі. Невже ж вже кінець світу скоро, зщо всі так хочуть все захапати?
16 Березня 2017, 15:20
Якщо куплені Сергієм "кореспонденти" будуть і надалі нагнітати ситуацію в місті і писати неправдиву інформацію,то і так будемо жити.Пора відповідати за свою писанину.Схаменіться.
16 Березня 2017, 19:31
а ти за свої слова відповідаєш?!
16 Березня 2017, 19:46
Верес набагато краще працює ніж РЖКП і оплата їх послуг у два рази менша ніж в халтуних РЖКП № 2
16 Березня 2017, 23:11
тариф менший вони зробили, щоб виграти тендер. Але ще й палець об палець не вдарили для покращення життя мешканців обдурених Вересом будинків. І з тити мізерними тарифами вони нічого й не зроблять. Приклад -мешканці будинку по незалежності 70. Не вірите йдіть запитайте в мешканців. Крім квартплати ті сволоцюги ще й вимагають гроші за ремонт. І немалі гроші.
17 Березня 2017, 01:19
буде скором і про мене)
17 Березня 2017, 01:30
То його сепери завербували ,щоби він робив диверсії в тилу
17 Березня 2017, 11:23
У Товстиги повздовж а не поперек
17 Березня 2017, 21:57
Прочитав дебільний допис від "1", виявляється "неправдива інформація" в перебуванні у полоні Сухоноса, про який хто тільки не писав і що сам Сухонос це визнав. А в чому "нагнітання ситуації"? Багато читав на цьому сайті, але такого маразму ще не було.