Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Реконструкція парку культури і відпочинку імені Лесі Українки
Реконструкція парку культури і відпочинку імені Лесі Українки

У Ковелі через судовий позов відклали початок реконструкції парку

11:19 16.09.2020
3131

У вересні міг би розпочатися перший етап реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Про це інформують у Ковельській міській раді.

Необхідність реконструкції парку культури і відпочинку імені Лесі Українки назріла давно. Цю тему неодноразово піднімали ковельчани під час зустрічей з місцевою владою. За дорученням міського голови Олега Кіндера відділ містобудування та архітектури спільно з проєктним підприємством «Ковелькомунпроект» створили концепцію подальших змін, врахувавши пропозиції громади. З їх візуалізацією можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради та на вході у парк.

На початку 2019 міська рада надала дозвіл на розроблення детального плану території реконструкції парку.

Читайте також: У Ковелі затвердили план реконструкції парку імені Лесі УкраїнкиРеалізовувати проєкт мали поетапно, впродовж кількох років. Цьогоріч планували здачу першої черги — облаштування площі та центрального входу в парк.

«У ці дні будівельні організації могли б приступити до виконання першого етапу робіт та почати змінювати центральну частину міста. І дуже скоро ми б уже відпочивали на нових лавочках біля сучасного фонтану, милуватись квітучими клумбами та екзотичними кущами. Але всі хороші наміри перекреслив позов до суду одного з мешканців міста про визнання громадських слухань проєкту містобудівної документації «Детальний план території реконструкції парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності» від 8 квітня 2020 року такими, що не відбулися та визнання протиправним та не чинним рішення Ковельської міської ради №66/41 від 23.04.2020 року «Про затвердження детального плану території реконструкції парку імені Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності», – йдеться у повідомленні міськради.

14 вересня Волинський окружний адміністративний суд ухвалив рішення, яким відмовив позивачу у задоволенні його позовних вимог. Прийняте рішення міською радою та процедуру проведення громадських слухань залишили в силі.

«Змарновано стільки часу. Ще на один рік довелось відтермінувати створення сучасної центральної частини у нашому місті, чудової зеленої зони з красивими доріжками, ліхтарями. Поки триває судовий процес не можна переходити до проєктних та будівельних робіт на підставі затвердженої містобудівної документації, адже позивач має право не погодитись з прийнятим рішенням та подати апеляційну скаргу», – сказав Олег Кіндер.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Ковельчанин

15:35 16.09.2020

А що то за позов? Хто подав, часом не Кукукнутий?

!!!

16:29 16.09.2020

От Кіндер засмутився, що не встигне освоїти собі в кишеню трошки бабосиків)))))

Охорона праці

20:04 17.09.2020

Детальний план території затверджено з порушеннями державних будівельних норм, а також без врахування раніше затвердженої містобудівної документації. І це ФАКТ. Кіндер про це добре знає, але чомусь пхає ту недолугу реконструкцію, яка фактично призведе до повної ліквідації парку. Тобто, парк буде, але без зелених насаджень. Ковельчани, Вам таке потрібно?

Якого хера

21:12 17.09.2020

Кому це вигідно,мабуть тому хто не пройшов тендер?
Тому що Ковельчанам пофіг хто буде і за які гроші,аби зробили!!!! Циркачі ,ні де такого цирку нема,роблять тай нехай роблять,полюбому щось вкрадуть,вскрізь і всі крадуть

30 вересня
Вчора
28.09.2020
27.09.2020
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020