Олег Уніга звинуватив Чайку у фальсифікаціях і буде оскаржувати результати виборів

26 Жовтня 2020, 20:34
Олег Уніга 12548
Олег Уніга

Кандидат від партії «Слуга Народу» Олег Уніга заявив, що не визнає попередні результати виборів на посаду міського голови Ковеля.

Про це Олег Уніга сповістив на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше Район. Ковель інформував, що Ігор Чайка від партії «За майбутнє» оголосив про свою перемогу на виборах мера Ковеля.

«Зібравши дані та відповідну інформацію, прийняв рішення боротися до кінця та захищати кожен голос вашої довіри! Не визнаю попередні результати виборів. Моя команда буде оскаржувати кожне порушення, адже у ковельчан забрали можливість на законне волевиявлення. Буду максимально відвертим», – йдеться у дописі Олега Уніги.

Він зазначає, що після 4 ранку з виборчими дільницями зник телефонний зв'язок.

«До 04:00 26 жовтня 2020 орієнтовно 54% протоколів були опрацьовано і я лідирував. Однак, після 4:00 зв’язок з 9 дільницями раптово зник. Наші члени комісії на зв’язок чомусь не виходили. Тривала і дивна перерва вплинула на попередні неофіційні дані, які ми не можемо ні спростувати, ні підтвердити! Чому так вийшло? У мене немає зрозумілих і доступних для вас пояснень!», – йдеться у дописі.

Як виявилося пізніше, було багато пошкоджених бюлетнів за кандидата від «Слуги Народу».

«З’ясувалося, що є підозріло багато пошкоджених бюлетнів, де голоси були віддані за мене. У деяких дільницях, зокрема у селах Гішин, Ружин та інших, де невелика кількість виборців, голоси не могли підраховувати до ранку, при тому, що в багатьох ковельських дільницях за годину справлялися з математичною операцією, маючи тисячі бюлетнів! Якщо у мене та нашого штабу не буде жодних сумнівів – лише тоді ми беззаперечно визнаємо результати виборів на посаду Ковельського міського голови!», – написав Олег Уніга.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

 

Коментарі
26 Жовтня 2020, 23:03
Дитино, та кому Ти потрібний, і хто Тебе знає....
26 Жовтня 2020, 23:47
Ніхто в тому не сумнівався. Чесний і свій Чайка у тандемі з командою Івахова,які з'їли зуби на фальсифікаціях ще починаючи з часів конкуренції з Гузем, не міг по-іншому. Бо ж цим хлопцям треба було отримати Ковель будь-якою ціною. Чайка для них інструмент.
26 Жовтня 2020, 23:52
Не фанат Майбаха але є впевненість що Зе обламається. Уніга збирай бабло на наступні вибори.
26 Жовтня 2020, 23:58
Передусім обламали ковельчан. Чесний свій...
27 Жовтня 2020, 00:00
Я хоч був за Чайку ... але Чайка на правдиво виграв... і тепер я за Олега буду голосувати в другому турі!
27 Жовтня 2020, 00:14
То визнав поразку, то не визнає і оскаржуватиме. Схаменись дитино, ні кола нідвора ні сім’ї, нічог в житті без батька не зробив! Будь мужиком визнав поразку, змирись!!!
27 Жовтня 2020, 00:20
Уніго, ти хто такий і де ти взявся? Тебе ніхто раніше ніде не чув і не бачав. І ти відразу з розгону - в мери? Не розумію, хто взагалі за тебе голосував? Члени виборчих комісій?
27 Жовтня 2020, 00:20
Видніється почерк палиці
27 Жовтня 2020, 00:28
Чому Чайку так підтримувала під час виборчої кампанія одіозна начальниця ЖЕК2 Гейко?
27 Жовтня 2020, 01:15
Старий недожурналіст проти молодого мажора. Ковель приречений.....
27 Жовтня 2020, 03:50
Потрібно вмзнати свою поразку. Я в шоці ,що Ковель проголосуваа за зелених.Шок.
27 Жовтня 2020, 08:48
Ці вибори показали, що народ ще не навчило! Всі знали, щр Чайка та Уніга є підставними особами, однак голосували за них!!! Одні, як барани, надивились відеороликів та позасліплювали очі банерами - в інших ще мабуть не вийшов "зелений" наркоз... Тут навіть не спрогнозуєш, де більше зло.
27 Жовтня 2020, 10:30
Кіндер продав 800 земельних ділянок разом з ВАЛЬКОЮ ДУБІЙ ЦІ ДАЛІ ПІДУТЬ
27 Жовтня 2020, 11:08
Чайка ти б хоть совість трішки мав і повагу до ковельчан. Так обдурити ковельчан і забрати їх право вибора. Схаменися пока не пізно а то....
27 Жовтня 2020, 11:29
почерк палиці івахова коломойського у виборі чайки. це вони купили нас за гроші
27 Жовтня 2020, 11:39
Олег Уніга – син люстрованого заступника начальника управління СБУ у Волинській області Віктора Уніги, якого звільнено з роботи наказом Служби безпеки України у жовтні 2014 року на підставі Закону України «Про очищення влади», однак він оскаржував своє звільнення.<br/>Відомо, що лучанин Олег Уніга народився у вересні 1990 року в Ковелі, проживає у Луцьку, був заступником генерального директора промислового об’єднання «Укрпротез», членом Партії Зелених, у 2014 році балотувався кандидатом в депутати Верховної Ради України по мажоритарному округу, а у 2015 році – до Луцької міської ради від «Нашого краю», нині на громадських засадах є помічником народного депутата України від «Народного фронту» Юрія Савчука.<br/><br/>Якого милого приперся у Ковель? У Луцьку вже все зайнято, а до влади хочеться? Вали додому до батечка і не заважай людям працювати!
27 Жовтня 2020, 15:34
Може і молодий ще багато чого і невміє але того обрали за те що ями по Ковелі пофоткав то його робота але це гірше Кіндера
27 Жовтня 2020, 15:54
Дивуюсь, хто так рясно голосував за Унігу. Хто його в Ковелі знає? Так що тот питання не до голосів Чайки, а до голосів Уніги...
27 Жовтня 2020, 16:21
Наступного разу Унізі варто спробувати себе на виборах старости хутора Януковичі Ростовської області...
27 Жовтня 2020, 16:21
Наступного разу Унізі варто спробувати себе на виборах старости хутора Януковичі Ростовської області...
27 Жовтня 2020, 18:40
Уніга!!! Визнай свою поразку!!! Наведи лад в Колодяжному!!! Скільки ще часу твоя родина буде труїти людей?нема на вас управи!!!! Так ще й крісло мера захотілось!!! А Наше місто??? На карантині все було закрито,але тільки не там!!!! Їм пофіг на закони!!!! І та вся шурупа могла б керувати містом!!!! Люди одумайтесь!!! Який Уніга????
27 Жовтня 2020, 18:41
Уніга!!! Визнай свою поразку!!! Наведи лад в Колодяжному!!! Скільки ще часу твоя родина буде труїти людей?нема на вас управи!!!! Так ще й крісло мера захотілось!!! А Наше місто??? На карантині все було закрито,але тільки не там!!!! Їм пофіг на закони!!!! І та вся шурупа могла б керувати містом!!!! Люди одумайтесь!!! Який Уніга????
27 Жовтня 2020, 22:25
Всі знають про фальсиффкації. Чайка ще не став мером, а вже незаконно виграв, страшно подумати, що буде потім.
27 Жовтня 2020, 23:37
Бачу пан Уніга заручився підтримкою самого пана Косцьов'ята, який є ще поки діючим депутатом від партії &amp;quot;УКРОП&amp;quot;, того самого &amp;quot;поганого олігарха&amp;quot; Коломойського, з яким нібито бореться таки той же Уніга. Одночасно розказує, що Чайка технічний кандидат Кіндера, а сам таки тісно співпрацює з Кіндером і придумує сумнівні проекти, один з яких ще хочуть встигнути проштовхнути (див. сайт Ковельської міської ради). Основною метою всіх проектів є перехід майна громади під контроль або у приватну власність відібраних Унігою інвесторів. Ну, а виборцям гарно розповідає, що буде боротись з корупцією та олігархатом і зробить з Ковеля Нью Васюки ..... Остап Бендер нервово курить.