Депутату показали, як преміювали посадовців Ковельської міської ради у вересні

12 Жовтня 2018, 17:07
Ковельська міська рада 7351
Ковельська міська рада

Вже стало традицією, коли ковельський мер Олег Кіндер інформує депутата міської ради від «УКРОПу» Володимира Косцьов’ята про преміювання працівників апарату ради та її виконавчих органів, цього разу – за наслідками роботи у вересні цього року.

Район.Ковель повідомляв про премії чиновників за червеньлипень та серпень.

Як і у серпні, найбільший розмір премії Олег Олексійович розписав своєму водію Миколі Федоруку – 200 % посадового окладу. За ним «йдуть» інші водії та охоронники (по 120 %), далі – прибиральниці та начальниці двох управлінь – фінансового та соціального захисту населення (по 100 %), начальник управління освіти (90 %). Посадовці з адміністрації та троє інших службовців мерії отримали по 80 % посадового окладу.

Читайте також: Показали, скільки заробляють керівники Ковеля.

 

1



1

1

Коментарі
12 Жовтня 2018, 20:36
За що такі премії??? А посидіти на голій ставочці, хоч рік, не бажаєте???Тоді, можливо, щось і будете робити.....!!!!
12 Жовтня 2018, 20:40
10 школа( спортзал) в аварійному стані_- керівнику освіти-премія!!<br/>Дороги всі в ямах- премія!!!<br/>Будинок по Косачів аварійний- скоро завалиться- премія!!!<br/>Ото працівники....!!!Молодці!!!!
12 Жовтня 2018, 22:27
прокопьев не заслуговує і 0.001 % премії. тільки обіцяє, нічого не вирішує
12 Жовтня 2018, 22:27
О я тільки згадував де подівся Косцовят без його скучно. В мене запитання ачому ідете в польщу а не хочете працювати водіями за мінімалку є можливість кого жаба душить
12 Жовтня 2018, 23:08
Незабаром будуть премійовані робити під себе
12 Жовтня 2018, 23:16
Поясніть придурку Косцьовяту, що в Україні на сьогодні розмір мінімальної зарплати 3723грн, менше якої платити не можна. Так як оклад прибиральниці та водія в рази низчий мінімальної зарплати тому і піднімають її преміальними доплатими щоб виходила мінімалка.
13 Жовтня 2018, 00:19
А як йому пояснити яж кажу що без його скучно невесело
13 Жовтня 2018, 00:48
Все стало прозоро і ясно і такпоіиннобути.а те що отримують зарплату чи премію високу ,нічого поганого в тому немає.Але куди споямовуютьгроші в першу чергу повинні знати платники податку!!!!!
13 Жовтня 2018, 01:19
БІЛЬШЕ ВАМ ВЛАДИ НЕ БАЧИТИ!!!!! ДОКЕРУВАЛИСЯ!!!!!
13 Жовтня 2018, 02:08
Я розумію премія дається за певні досягнення в роботі .Які ж такі &quot;подвиги&quot;творять наші посадовці ,що щомісячно отримують премії ?
13 Жовтня 2018, 02:59
Як так : у вчителів забрали надбавку 15%, не дали ні копійки премії до Дня вчителя, а начальнику управління освіти Бичковському В.В. _ аж 80% премії. Ганьба!!!
13 Жовтня 2018, 11:46
Заздріть мовчки!
13 Жовтня 2018, 12:27
Cо всей администрации в городе работал только лежачий полицейский.
13 Жовтня 2018, 18:56
Бичковський є просто ЧМОшник. Начальник відділу освіти повинен боротись за кожну школу, кожного вчителя, кожного працівника школи. Свою зарплату і премію отримати тільки тоді, коли всі підлеглі забезпечені. А то хапнув собі і радіє під ковдрою. Негарно так. Це стосується не тільки Бичковського, а й любого іншого начальника. Собі деруть по 3-4 оклади а підлеглим кричать - !&quot;Немає грошей&quot;. Але ж прокляті гроші користі не приносять, запам&quot;ятайте це. настане час, прийдеться повернути здоров&quot;ям і не тільки своїм. Вам не шкода ваших нащадків?
13 Жовтня 2018, 19:24
Кіндерлог, за те що ти зробив педагогам, за твоїх однопартійців не один педагог не проголосує більше. Так що по школах вже можеш не водити кандидатив в президенти, депутати. Вчителі об&quot;явили бойкот твоїм однопартійцям. Ось до чого твоя жадоба довела.
13 Жовтня 2018, 20:14
шановні!!! завдяки жидо-масонському керуванню державою, Україна опинилась на останньому місті в Европі. нас обігнала навіть молдова. Які премії?
13 Жовтня 2018, 22:04
Слухайте, лохи. Якого ви гоните? Я царь, шо хочу те і роблю. Ви всі лохи, а я нє.
13 Жовтня 2018, 22:04
Слухайте, лохи. Якого ви гоните? Я царь, шо хочу те і роблю. Ви всі лохи, а я нє.
14 Жовтня 2018, 12:39
У освіти начальник відділу - ОДИН , а вчителів багато - на всіх не напасешся подумав ... і взяв премію собі !!!!!!!!!