Олегу Кіндеру депутатка пророкує ще два роки «царювання», після чого його «люди знищать»

13 Жовтня 2018, 16:18
Олег Кіндер і Віра Федосюк 3580
Олег Кіндер і Віра Федосюк

На останньому засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради під час сварки депутатка від «УКРОПу» Галина Стасюк заявила меру Олегу Кіндеру, що йому залишилося ще два роки «царювання».

«Кіндер, ще поцарюєте два роки і вам люди покажуть! Ще на вас будуть кримінали за те, що ви наробили проти народу. Два роки вам лишилося. Вас люди знищать. Я вам обіцяю це», – запевнила Галина Стасюк.

Словесна перепалка сталася між керівниками міста, які представляють «Батьківщину», та депутатами міської ради від «УКРОПу» під час обговорення скандального проекту рішення виконкому про демонтаж кіоску підприємиці Галини Артюшенко.

 

 

Читайте також: Голова громадської ради Микола Печенюк назвав мера Олега Кіндера – «свинотою»

Коментарі
13 Жовтня 2018, 19:43
І НЕ ЗДОХНЕ СКОТИНА
13 Жовтня 2018, 19:46
Два роки ще потрібно прожити і Кіндеру і тій же Стасюк
13 Жовтня 2018, 20:16
ЗРОБІТЬ ЩО НЕБУТЬ З ЦИМ МАВПОМ
13 Жовтня 2018, 20:48
Я вже йому поробила...
13 Жовтня 2018, 20:57
Один ларьок укроп зносить, а інший захищає. Ларьок укропа то правильний ларьок ! Вступайте в укроп і ваш ларьок буде стояти ! А якщо ти не укроп ми знесемо твій ларьок ! Трам пам пам .
13 Жовтня 2018, 20:58
Віра молодець. стасюк мабуть перепутала що таке служити людям а що таке служити артюшенко. Якщо є план благоустрою то це і є для ковельчан а не для однієї Галі. Чим артюшенко відрізняється від інших підприємців ? І інші хотіли б розмістити свої кіоски на бульварі. Так що ?
13 Жовтня 2018, 21:06
Голосуй за укроп і Шевченко , вони побудували Буковель і побудують Україну. Дайош всім лижі і підйомник в кожну хату ! Ветеринара закріплять за кожним двором ! Кожній скотиняці по ветеринару на лижах ! Через два роки всі умруть а укроп буде з ларьками ! ІДІТЬ ВСІ НА ......
13 Жовтня 2018, 21:09
ЛИЖАХ КАТАТИСЯ ! А ви про що подумали ?
13 Жовтня 2018, 21:10
Ото про що подумали, там і залишайтеся !
13 Жовтня 2018, 21:10
І тут не вдалося укропу попіаритись
13 Жовтня 2018, 21:13
Все пустити за четвоними півнями.Ларьки,будки,прицепчикиХто дав дозвіл робити шанхай на вулицях і площах міста.Містобудівники та архітектори з жлобськорагульскою культурою попісяти за сільським клубом звикли по свому нікчемному шаріковському звичаю.Зробили з міста собачник і смітник.
13 Жовтня 2018, 21:50
Будь ласка будьте взаємно ввічливі,нам разом будувати Украіну. Гидко читати коментарі,які пишуть невігласи .пишіть по суті і давайте суттєві поради.Знайте ВИ собі робите велику шкоду і сірій рідні.
13 Жовтня 2018, 21:53
Вся біда в тому що в цьому небрав участі укропівець Косцовят а то він показав би всім кузькіну мать
13 Жовтня 2018, 21:56
Помолімся брати та сестри
13 Жовтня 2018, 22:27
Ларьок Артюшенко, який 20 літ стоїть на тому місці мавпу заважає, а в центрі біля вопаку не заважають ларки. Захотів мавп і поставив ларка біля лісовухи і на привокзалці. Бабло вміє збивати, а галя не платить то хай забирається.
13 Жовтня 2018, 22:42
ненаведжу укроп більше ніж кіндера. суки злодії. партія олігархів яки обікрали Україну. але в них компашка пініс - скотодохтор а галя - проводнік. інтелект на рівні плінтуса. КОЗЛИ І СУКИ
13 Жовтня 2018, 23:41
Вступайте в укроп і ваш ларьок буде захищений ! Слава коломийському !
13 Жовтня 2018, 23:44
Всі вони уроди ,і ми це знаємо, прикро що нічого не змінилося!!!;
14 Жовтня 2018, 00:27
Здайотся мине шо вашому Мавпу приходит триндец
14 Жовтня 2018, 00:30
Потрібно Кіндеру підлити мертвої води і там де він ходить в його слід забити гвіздок з кладовища
14 Жовтня 2018, 00:33
Лучше всего поставить скрученные свечи из Почаева
14 Жовтня 2018, 00:34
Несправедливо забув про артиста Косцовята
14 Жовтня 2018, 00:36
Я ПОПРОШУ ГУНДЯЕВА
14 Жовтня 2018, 00:40
Зорі віщують Кіндеру недобрий кінець
14 Жовтня 2018, 00:42
Мені зверху видніше
14 Жовтня 2018, 00:43
А ГВІЗДОК МАЄ БУТИ НОВИЙ ЧИ ІРЖАВИЙ
14 Жовтня 2018, 01:11
Та прийміть хоча б половину тих курників з вулиць нашого міста, посадіть дерево чи кущ, поставте якусь скульптуру - наскільки місто гарнішим буде. І не важливо - чия це собача будка - Артюшенчихи, Кнопихи, чи якоїсь іншої курви...
14 Жовтня 2018, 01:16
Завтра куплю кілограм гвіздків щоби кожній гниді БЮТівській
14 Жовтня 2018, 01:39
Треба вивезти за місто разом з артюшенчиним ларком вагончики класіка, Кнопихиного, Ляшука і тоді все буде справедливо а артюшенчиха програє суд бо до всіх буде підхід однаковий
14 Жовтня 2018, 01:47
з коментарів висновок-українці-нація рабів-придурків
14 Жовтня 2018, 01:59
Якщо тобі щось треба від влади чи особисто від Кіндера,прийди на сесію чи будь-куди,де цього дегенерата спіймаєш,дай йьому в рило з ноги,заодно Федосючці,заодно поліцаю-відразу побачиш результат.
14 Жовтня 2018, 02:22
Ти Брат красава , коли будемо пиз ....ти те шобло як Башкаленка, щоб обов'язково був,Готуємось.
14 Жовтня 2018, 02:22
Ти Брат красава , коли будемо пиз ....ти те шобло як Башкаленка, щоб обов'язково був,Готуємось.
14 Жовтня 2018, 02:22
Ти Брат красава , коли будемо пиз ....ти те шобло як Башкаленка, щоб обов'язково був,Готуємось.
14 Жовтня 2018, 02:26
тільки не будь придурком і будь тверезим-відразу побачиш результат
14 Жовтня 2018, 10:15
Піду в церкву- якраз покрова свічку Мавпові поставлю-може швидше,бо два роки то задуже
14 Жовтня 2018, 10:17
Такого позорного шобла при владі дійсно не було
14 Жовтня 2018, 10:21
Знайти рішення...
14 Жовтня 2018, 12:20
Шо Пеніс шо Стасючка два дебіли пездят і більше нічого трудового незробили
14 Жовтня 2018, 12:41
Коли вже Кіндер під себе буде робити
14 Жовтня 2018, 16:34
Ну і зачіска у вєркі. Голову забула помити
15 Жовтня 2018, 13:30
В Ковелі не одного навчили, що не потрібно красти, підставляти людей результат є ,Кіндера навчать з часом.
15 Жовтня 2018, 14:28
Те що в Ковелі не влада, а шобло - зрозуміло всім ковельчанам! Зрозуміло це також і всі тим "хитрим", яким ця влада вигідна сьогодні, тим, хто за взятки ставить собачі будки, купляє за заниженими цінами, або безкоштовно отримує земельні ділянки та комунальне майно. І це не тільки паскудство міста, яке в інтересах власних та невеликої купки осіб зробила ця влада, це нескінченний перелік кримінальних злочинів, вчинених проти громади! В сукупності ці злочини "потягнуть" для Кіндера та його каманди не на один десяток років...
15 Жовтня 2018, 17:56
«Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує», так сказав автор - граф Жозе де Местр у 1811 році про уряд Російської імперії. Крім того, як сказав Аркадій Давидович "Демократія - це коли нами правлять такі ж негідники, як і ми самі". Що вибрали, те й маєте! Тому, думайте, розвивайтесь, робіть висновки і чекайте наступних виборів...
16 Жовтня 2018, 11:32
Шановні! Яка мова може бути про існування даного ларка.Він невідповідає вимогам чинного законодавства.Хто дав дозвіл на його відкриття?.Де наша доблесна Держпродспоживслужба?Де їх державний контроль і нагляд?&quot;Пане&quot; начальнику включайся в роботу.Такого бардака ще небуло у м.Ковелі.<br/>Чекаєте щоб до вас приїхало ТСН 1+1 і на цілу Україну показало роботу вашої служби.
17 Жовтня 2018, 00:55
Хай краще надзвичайни новини