Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі розпочали реконструкцію центру міста
У Ковелі розпочали реконструкцію центру міста

У Ковелі розпочали реконструкцію центру міста

11:31 25.07.2019
2568

У Ковелі розпочали реконструкцію центральної частини міста.

Роботи будуть виконуватись поетапно і впродовж кількох років, – повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Першочергово зроблять утеплення та ремонт фасаду Палацу учнівської молоді імені Івана Франка. Тут також замінили 22 вікна на енергозберігаючі. Півтора мільйони гривень на це надав благодійний фонд Степана Івахіва «Патріоти Волині».

Поруч з Палацом розпочали демонтаж декоративної стіни. Її встановили у 1986 році, де колись розміщували інформаційні стенди. Нині вона втратила свою функціональність та естичну привабливість.

Усі роботи виконує луцька фірма ТОВ «Атлант плюс». Як розповів її виконроб Вадим Потоцький, після того як розчистять територію, біля Палацу учнівської молоді мають розбити клумби, також викладуть бруківку і встановлять лавки для відпочинку. Це лише перші кроки до великих змін, які чекають на центральну частину Ковеля. Адже всі добре пам’ятають, що під час святкових заходів на День міста, ковельчани отримали ще один подарунок від благодійного фонду «Патріоти Волині» – сертифікат на будівництво нового фонтану.

Читайте також: У Ковелі знесуть фонтан, натомість збудують неподалік новий пішохідний

Також у Ковелі реконструюють парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Зокрема, за словами головного архітектора Людмили Мурай, у подальшому у Ковелі планують створити багатофункціональний парк, в якому будуть облаштовані зони відпочинку для різновікових груп. Кожен зможе знайти собі улюблене місце і з користю провести час. Особливу увагу нададуть дітворі. На них чекає містечко з атракціонами та майданчиками, а також відкриття дитячого кафе.

Для молоді облаштують зони для відпочинку.

Тут попрацюють і над дизайном озеленення. Старі, хворі дерева видалять, а на їх місці з’являться нові насадження різної ярусності.

Планується повна реконструкція існуючих алей та їх мощення, встановлення сучасного освітлення.


Коментарі

П.С.Кусацький

12:10 25.07.2019

Накінець-таки вирішили знести архітектурний витвір в стилі совітського абсурдизму

Анонім

13:21 25.07.2019

Марта Добровольська ти свого добилась

С

13:57 25.07.2019

Коли поряд була проїздна вулиця(зараз тут пішохідний бульвар), то ця стіна добре захищала Палац від шуму машин. Всьому свій час.

н

17:27 25.07.2019

може колись той чілябінськ приведуть в нормальний вигляд

Тому, хто є С

23:18 25.07.2019

Як я був геть малий, то не було тієї "стіни плачу" і машини їздили. І був там кінотеатр імені Франка, весь обідраний такий. І ходив я в кіно і там не було чути шуму від машин.

Місцевий

20:08 26.07.2019

Ця стіна дійсно справляла антихудожнє враження, створювала архітектурний дисонанс із будівлею Палацу учнівської молоді. Тепер стало гарніше, аби тільки замість стіни ще якусь дурню не збудували.

Флора

14:25 27.07.2019

Погодьтесь, що було дуже гарно, коли ця стіна була обвита диким виноградом, особливо восени, коли листя набувало прекрасних кольорів

Для С

14:45 27.07.2019

Ти сам віриш у те, що написав? За твоєю "логікою" треба всі будівлі по всіх вулицях закрити такими стінами...

Останньому

19:27 27.07.2019

Це було б дуже добре, дістали вже ті машини і гулом і смородом. Закривають же стінами автостради в населених пунктах.Ось така "логіка".

?

10:37 28.07.2019

Для того, щоб руйнувати багато розуму не треба. За логікою деяких індивідуумів колишні архітектори були зовсім непрофесійні йолопи, а от нинішні зодчі дуже сильні професіонали. А може навпаки?

Флорі

12:53 28.07.2019

Заплач, краснозаде, рясними крокодилячими сльозами - пішов твій любий большевицький витвір на... щебінь...

Для ?

12:56 28.07.2019

Скажи но, любитель совковської архітектури, де тобі комфортніше жити - в хрущівці, в брєжнєвці чи в квартирі сучасного планування?

До Для

18:37 28.07.2019

А до чого тут хрущовки чи квартири сучасного планування? Почитай історію і будеш знати що "хрущовки" будували у всіх містах України та колишньго СРСР для того, щоб надати людям житло після війни 1941-1945 років, і тоді питання комфорту не було першочерговим. Першочерговим було забезпечення житлом, до - речі безкоштовно. Ось так. Тепер про архітектуру. Подивись на фото минулих часів які були центральні входи в міський парк, залізничний вокзал та порівняй з теперішніми фото, а тоді будемо дискутувати. А Центральний парк у Ковелі поступово перетворюється у суміш бетону та бруківки, хоча пріоритетними повинні бути дерева та газони. Сумно...

Також до Для

18:50 28.07.2019

Такого стилю як "совковська архітектура" немає. А якщо все що набудували раніше "совковське" - школи, дитячі садочки, хрущовки, брежнєвки та інше є негарним та неправильним то знесіть все це і покажіть, як потрібно будувати школи та дитячі садочки. І тоді само собою відпаде питання приміщень для художньої школи та спортивної школи, що поруч біля центральної пошти а також інших об"єктів. На це немає коштів? Зате кошти є на дешевий піар (хоча для бюджету це зовсім не дешево) у вигляді бруківки, яку систематично міняють один раз у три роки...

Для Длі

19:07 28.07.2019

Для початку побудуйте хоча би нову школу №2. Бо діти вчаться в бараці.

На два передостанні випоноси

19:42 28.07.2019

Які в біса безкоштовні квартири були при кацапській окупації України??? Двадцять п'ять років раком простоїш в черзі і якщо отримаєш, то вона не твоя, ти квартиронаймач і тебе якась вонюча жеківка може виселити, якщо ти порушуєш "правила" соціалістично-колгоспного "співжиття". Приватизація розпочалася в 1992 р., після ліквідації колоніального рабства України. Тільки тоді мешканці стали власниками квартир.
І ще. У ненависних тобі США будували квартири з розрахунку 50 кв. м. на людину, а в окупованій кацапськими комунофашистами Україні давали від 6,2 до максимум 13,5 квадратів на одну "нову радінську людину". Мало того, саме планування цих мікроквартир було недолугим. А зараз, коли перестали будувати дебільний комунізм, то стали будувати набагато просторіші квартири, планування продумане, опалення підлоги, великі кухні, два рівні і т.д. То хто кращий архітектор - совковський чи український?
Ото сиди і лий тихенько крокодилячі сльози за своїм "світлим" минулим, яке, на щастя нормальним людям, ніколи не повернеться.

? останньому

20:50 28.07.2019

Чому жеківка вонюча? В тебе є приклади, що така жеківка когось виселила? З чго ти взяв, що мені ненависні США? В яких підручниках історії написано, що до 1992 року Україна перебувала в колоніальному рабстві? Звідки інформація , що в США будували квартири з розрахунку 50 кв.м. на людину та надавали людям безкоштовно та миттєво, а не за чергою? Заодно порахуй скільки часу потрібно молодій українській середньостатистичній сім'ї для того, щоб зібрати кошти на квартиру. Опалення підлоги кажеш..Так це добре! Але ще ліпшим було, коли люди без проблем могли оплачувати за опалення без усяких субсидій! Великі кухні в сучасних квартирах кажеш? Так це добре. Добре зараз. В часи будівництва розвинутого соціалізму будували малі кухні тому, що за тогочасною політичною теорією люди повинні були харчуватись у ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування. Моливо, що це було певною утопією, але така була стратегія і такою є наша історія, хочеш ти цього чи не хочеш, подобається це тобі чи ні, але це було! ! це наша історія! Хто не хоче знати минулого свого народу напевно не буде мати і майбутнього. І це не я сказав, а класик.

останньому

22:55 28.07.2019

1. У "підручниках", випущених у кацапії на луб'янці не написано, що Україна була в кацапському комунофашистському рабстві. Ти їхні примітивні казки називаєш "нашою історією"? Тоді з тобою все ясно...

2. Погугли і побачиш, які норми загальної площі житла на людину в країнах "загниваючого капіталізму".

3. Молода сім'я матиме внуків, доки дочекається черги на користування мікроквартирою. Грошей на квартиру за цей час двічі назбирає.

4. Малі кухні будували, щоб люди харчувались в ресторанах? Сам придумав?
За який кошт, коли раби комунізму отримували лише 7% заробленого, а інше йшло фіделю кастро та іншому подібному комунофашистському бидлу. І без блату в ті колоніальні часи ти далеко не завжди навіть в будні міг попасти в ресторан повечеряти. А як там обслуговували людей офіціанти, фу! В порівнянні до сучасного обслуговування не можеш повірити, що таке могло бути колись.

5. Ти використовуєш бредове словосполучення "розвинутий соціалізм". Капєц!.. А там де його не було ніколи, звідки такий розвиток? Саме через твій недорозвинутий ми так відстали від загниваючих. А через те, що в 1991-му не викинули, як жаб, комунофашистську "номенклатуру" з високих кабінетів, ми до сих пір не можемо зіпнутись на ноги. Але не радій, зіпнемось і загниємо, як гниють (за визначенням алкоголіка маркса) в Європі...

Результат

23:52 28.07.2019

Жодної відповіді на поставлені питання. Суцільна комунофобська маячня. Дискутувати в таких випадках-це себе не поважати.

Результату

09:39 29.07.2019

Це якраз чітка відповідь на твою комуністично-ностальгічну маячню. Але тобі нема чим крити і тому ти позвав на "захист" бородате словосполучення: "дискутувати в таких випадках - це себе не поважати". Цим ти себе не поважаєш - виставився боягузом.

18 вересня
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
13.09.2019
12.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин