Скільки заробив ексочільник Ковельського МТМО за минулий рік

18 Лютого 2020, 15:00
Олег Самчук 9216
Олег Самчук

Колишній головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання задекларував понад 813 тисяч гривень заробітної плати.

Дві квартири, землю, будівлю пилорами та чималу зарплату задекларував у 2019 році уже колишній головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, – пише ВолиньPost.

Олег Самчук має дружину Уляну, доньку Анастасію, двох синів – Олега і Романа.

У власності Самчука є три земельні ділянки (342, 124 та 2069 «квадрати») у Ковелі та селі Дубове. Також ексочільник МТМО володіє двома квартирами у Ковелі на 164,5 та 126,4 метра квадратних. Має також гараж і будівлю пилорами у Ковелі. У власності його дружини – квартира, гараж, дві земельні ділянки, магазин та об’єкт житлової нерухомості.

Цікаво, що Олег Самчук не задекларував жодного транспортного засобу. Натомість його дружина керує TOYOTA RAV4 2016 року випуску.

Читайте також: Головному лікарю Ковельського МТМО за бюджетні кошти купляють нову іномарку

За рік роботи у Ковельському МТМО ексочільник медзакладу заробив 813 602 гривні, тобто в середньому майже 68 тисяч гривень на місяць. Для порівняння – генеральний директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров, згідно декларації, отримує в рік 392 тисячі гривень.

Уляна Самчук отримала у медзакладі 30 265 гривень зарплати, 34 220 гривень соціальних виплат, 24 000 гривень доходу від надання майна в оренду.

На рахунку у банку Олег Самчук тримає 41 099 гривень.

Як повідомляв Район.Ковель, 11 лютого мер Львова Андрій Садовий представив нового очільника Олега Самчука колективу Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Втім, згідно відкритих публічних даних, Олег Олегович значиться, як виконуючий обов’язки генерального директора цього закладу з 12 лютого до часу проведення конкурсу.

До речі, колишня очільниця Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Оксана Воробель у декларації про доходи, яку подала 23 березня 2019 року, вказала 233 113 гривень заробітної плати за основним місцем роботи (в середньому за місяць – 19 426 гривень). Тому «похід» Олега Самчука на значно нижчу зарплату викликає здивування.

Читайте також: Ковельське МТМО починають судити за бюджетні 22 мільйони гривень  

Коментарі
18 Лютого 2020, 18:02
Таке падло і соратників варто як скажених собак...Гроші з добровільних внесків повернути державі.Це що воно вказало в декларації то десятина.
18 Лютого 2020, 20:54
Люди добрі, це що таке в нашому Ковелі відбувається? Медицина тримається на добровільних внесках, бо кінці з кінцями не може звести, грошей не вистачає. В той час Самчук отримує зарплату 68 тис.грн. в місяць. В нормальній голові розмістити не можна... Як таке може бути? В господарстві, яке живе поборами, чорну ікру не їдять! Борису Тодурову, думаю, дуже образливо, що спеціаліст такого рівня, а оцінений втричі дешевше, ніж ковельський Самчук. І що, будемо далі мовчати? Чи на Косцьовята надіятися, що може він щось змінить? Чи наступних виборів будемо чекати?
18 Лютого 2020, 21:22
Кукукнутий стільки не заробить, навіть якщо ще один ДОК розвалить. От його і жаба душить...
18 Лютого 2020, 21:44
Во всьому винуватий Кіндер
19 Лютого 2020, 01:54
аферистя.злодій.нажився добре на людській біді...а тепер тікає собака
19 Лютого 2020, 12:03
Яка злодійська морда в татуся пішов
19 Лютого 2020, 13:01
Нікуди він не тікає просто міняє пограбований Ковель на Львів. Там у нього буде більша база пацієнтів для грабування.
19 Лютого 2020, 13:13
Наша лікарня вийшла на високий рівень по оснащенню і можливостях. І в цьому, подобається кому чи не подобається, є заслуга Олега Олеговича.
19 Лютого 2020, 13:31
Та який там рівень. За людські гроші ремонти поробив? Може комусь на ліки не вистачало, а мусили Благодійні внески платити... То аналізуючи зарплату жінки, медики получають в рік пів зарплати місячної головного лікаря... Які такі заслуги можуть бути, що така різниця??? Ви там сліпі чи дурні... Очі замилили, а свою справу робили... Нах ті ремонти коли лікавати немає за що...
19 Лютого 2020, 15:33
Подобається кому чи ні, але я підтримую Старшого санітара. В мене пенсія мала. Не вистачає на квартплату і ліки... Але це інше питання. А незадоволені роботою і зарплатою О. Самчука не можете не погодитись з тим, що Ковельська лікарня є однією з найкращих районних лікарень в Україні. І як я розумію, ті хто найбільше кричить, визнають, що О. Самчук добровільно/примусових внесків не вкрав, а вклав їх у красу і медустаткування лікарні, і це означає, що досить молодий лікар О. Самчук є чудовим господарником, за яким ви ще будете шкодувати. Думайте тепер як усе це зберегти і примножити. Добивайтеся щоб керівником медзакладу стала достойна людина, не заплямована політичними інтригами. Такого керівника медики можуть рекомендувати на посаду головного лікаря із молодих, завзятих та перспективних лікарів, які вже працюють у лікарні, бо якщо прийде керувати людина із сумнівним досвідом, то молоді лікарі підуть з лікарні у пошуках кращих перспектив.
19 Лютого 2020, 15:33
Подобається кому чи ні, але я підтримую Старшого санітара. В мене пенсія мала. Не вистачає на квартплату і ліки... Але це інше питання. А незадоволені роботою і зарплатою О. Самчука не можете не погодитись з тим, що Ковельська лікарня є однією з найкращих районних лікарень в Україні. І як я розумію, ті хто найбільше кричить, визнають, що О. Самчук добровільно/примусових внесків не вкрав, а вклав їх у красу і медустаткування лікарні, і це означає, що досить молодий лікар О. Самчук є чудовим господарником, за яким ви ще будете шкодувати. Думайте тепер як усе це зберегти і примножити. Добивайтеся щоб керівником медзакладу стала достойна людина, не заплямована політичними інтригами. Такого керівника медики можуть рекомендувати на посаду головного лікаря із молодих, завзятих та перспективних лікарів, які вже працюють у лікарні, бо якщо прийде керувати людина із сумнівним досвідом, то молоді лікарі підуть з лікарні у пошуках кращих перспектив.
19 Лютого 2020, 15:34
Подобається кому чи ні, але я підтримую Старшого санітара. В мене пенсія мала. Не вистачає на квартплату і ліки... Але це інше питання. А незадоволені роботою і зарплатою О. Самчука не можете не погодитись з тим, що Ковельська лікарня є однією з найкращих районних лікарень в Україні. І як я розумію, ті хто найбільше кричить, визнають, що О. Самчук добровільно/примусових внесків не вкрав, а вклав їх у красу і медустаткування лікарні, і це означає, що досить молодий лікар О. Самчук є чудовим господарником, за яким ви ще будете шкодувати. Думайте тепер як усе це зберегти і примножити. Добивайтеся щоб керівником медзакладу стала достойна людина, не заплямована політичними інтригами. Такого керівника медики можуть рекомендувати на посаду головного лікаря із молодих, завзятих та перспективних лікарів, які вже працюють у лікарні, бо якщо прийде керувати людина із сумнівним досвідом, то молоді лікарі підуть з лікарні у пошуках кращих перспектив.
19 Лютого 2020, 15:49
Міг би взяти собі всі гроші а не робити ремонти,обладнання . А тут зробив і ще обсирають далі.
19 Лютого 2020, 16:51
Подобається кому чи ні, але я підтримую Старшого санітара. В мене пенсія мала. Не вистачає на квартплату і ліки... Але це інше питання. А незадоволені роботою і зарплатою О. Самчука не можете не погодитись з тим, що Ковельська лікарня є однією з найкращих районних лікарень в Україні. І як я розумію, ті хто найбільше кричить, визнають, що О. Самчук добровільно/примусових внесків не вкрав, а вклав їх у красу і медустаткування лікарні, і це означає, що досить молодий лікар О. Самчук є чудовим господарником, за яким ви ще будете шкодувати. Думайте тепер як усе це зберегти і примножити. Добивайтеся щоб керівником медзакладу стала достойна людина, не заплямована політичними інтригами. Такого керівника медики можуть рекомендувати на посаду головного лікаря із молодих, завзятих та перспективних лікарів, які вже працюють у лікарні, бо якщо прийде керувати людина із сумнівним досвідом, то молоді лікарі підуть з лікарні у пошуках кращих перспектив.
19 Лютого 2020, 18:14
Заслуги ті, що в Ковелі можуть робити трансплантацію серця. За Благодійні внески - то всі претензії до нашої Верховної Зради, яка 29 років рогом впирається проти впровадження страхової медицини. По-твоєму, якщо в тебе нема грошей на лікування і немає медстрахування, то не треба оснащення лікарні, нехай всі здихають?..
19 Лютого 2020, 20:22
Якби Самчук піднімав рівень лікарні, отримуючи зарплату 8 тис.грн., а не 68, то була б йому честь і хвала. А так він з лихвою взяв собі за свої заслуги. Не думаю, що Борис Тодуров після успішно проведеної трансплантації серця у Ковелі взяв собі з Інституту серця у Києві багато тисяч. Цікаво тепер, як Самчук у Львові збирається вижити, коли там зарплата буде втричі менша...
19 Лютого 2020, 20:47
Що ви вціпилися за благодійні внески, все робилося на гроші Всесвітнього банку, а не благодійні внески. не володієте питанням - так промовчіть!
19 Лютого 2020, 22:00
Підтримую на всі 100%
20 Лютого 2020, 23:24
Його в місті вже немає. Лікуватися стало дешевше?
21 Лютого 2020, 14:17
Дешевше - ні, а подорожчати може...
21 Лютого 2020, 20:54
Те устаткування для діагнозу,профілактики та лікування хвороб що ніби то куплено за благодійні внески - ми ж і далі за ного платимо. А аналізи ?*благодійніст на реактиви* на реактиви виділяє кошти держава. Аналізи навіт в Києві безкоштовні а у нас гроші за кожну дрібницю дерут. Держава ще й дотації лікарні дає не малі. Операції кажете?- а хіба вони безкоштовні??? Я підтримую СПРАВЕДЛИВОГО - щос йшло на лікарню а не мала офіційна зарплата собі нарахована. І будинок в якому проживає в декларації не вказаний і новий поруч збудований нещодавно теж не вказаний в декларації.
21 Лютого 2020, 20:54
Те устаткування для діагнозу,профілактики та лікування хвороб що ніби то куплено за благодійні внески - ми ж і далі за ного платимо. А аналізи ?*благодійніст на реактиви* на реактиви виділяє кошти держава. Аналізи навіт в Києві безкоштовні а у нас гроші за кожну дрібницю дерут. Держава ще й дотації лікарні дає не малі. Операції кажете?- а хіба вони безкоштовні??? Я підтримую СПРАВЕДЛИВОГО - щос йшло на лікарню а не мала офіційна зарплата собі нарахована. І будинок в якому проживає в декларації не вказаний і новий поруч збудований нещодавно теж не вказаний в декларації.
21 Лютого 2020, 23:05
Господи ...які ви всі придурки ,хто гадить Самчука. Це напевно у вас така місія на цій землі ,гадити всіх за добре зроблене і за погане , але тільки не себе .