Ковельчани вкотре просять демонтувати павільйон дружини екс-радника мера Ковеля

30 Липня 2018, 16:00
Торговий павільйон 4776
Торговий павільйон

На сороковій сесії Ковельської міської ради депутатка від «Солідарності» Ірина Роїк вкотре порушила питання демонтажу в центрі Ковеля малої архітектурної форми, що належить директорці МПП «Землемір» Інні Конащук, яка є дружиною колишнього радника мера міста Юрія Конащука.

За словами обраниці громади, до неї неодноразово звертаються мешканці будинків № 55, 57, 59, 61, 69-А, що на вулиці Незалежності, у дворі яких протиправно встановлено цей павільйон.

«Враховуючи те, що договір оренди з МПП «Землемір» не продовжений і Ковельська міська рада прийняла рішення про відмову в продовженні оренди даному підприємству, прошу зобов’язати начальника відділу містобудування та архітектури Людмилу Мурай попередити орендаря про демонтаж споруди протягом п’яти робочих днів після закінчення договору оренди, тобто в кінці листопада. А також вказати точну дату, до якої споруда повинна бути демонтована», – сказала у мікрофон Ірина Роїк.

У травні на сесії також говорилося про павільйон Конащуків, а перед тим дружина екс-радника мера Ковеля програла суд депутатці міськради.

Озвучений депутатський запит Ірини Роїк сесія підтримала більшістю голосів.

«Людмила Любомирівна є? Ви чуєте. Да? Повідомлення на… з… про демонтаж Артюшенко і «Землеміра». Ви ж почули?» – дав доручення головній архітекторці міський голова Олег Кіндер.

Градоначальник мав на увазі секретаря громадської ради при Ковельській міськраді Галину Артюшенко та її кіоск на бульварі Лесі Українки, який влада хоче демонтувати.

Це можна розглядати, як прояв помсти, бо саме Галина Олексіївна свого часу ініціювала резонансне розслідування з приводу невчасного подання міським головою декларації про доходи. В результаті підозрілого недбальства правоохоронців та затяжного судового процесу Ковельський міськрайонний суд постановив: Кіндер винен, але сплив термін притягнення його до відповідальності.

Коментарі
30 Липня 2018, 19:18
Перевезіть півільйон на пляж на Володимирську, там нема ні одного генделика, люди з пляжу за пивом і горілкою за півкілометра бігають.
30 Липня 2018, 19:43
я ніяк не можу зрозуміти. У нас же влада народна. так чому ця прдажна корупціна влада не слухає свого народу? народ же просить- приберіть те уйо....і...ще з двору. Дайте людям дихати. Чи для кіндерлога народ це кнопиха. Ну чому у нас так- хоб влада зрозуміла що народ її просить, потрібно або щось розбити, спалити, чи набити кому морду. Кіндер- коли вже перестанеш дурку включати?
30 Липня 2018, 20:56
Пора викликати снайперів з АТО
30 Липня 2018, 21:09
У нашого директора- КОНАЩУК І.М. є дуже хитрий план: після закінчення договору оренди землі місяць тупо нічого не робити (не демонтувати павільйон, не передавати землю міській раді), а після закінчення місяця - зайти з переможним виглядом в сесійну залу і сказати депутатам: "я вас развєла как котят", бо тепер мій договір автоматично продовжено знову на 10 років на тих же самих умовах. Десь так.
30 Липня 2018, 21:40
...ето какое то ...безобразие!
30 Липня 2018, 22:08
А який кіоск має пані Артюшенко по бульвару? Чим торгує?
30 Липня 2018, 22:09
Де національний корпус? чи команди фас не було?
30 Липня 2018, 22:21
Підуть вони всі до Кнопика
30 Липня 2018, 22:29
нам бабло не заплатили. заплатять, ми вдінемо свої зачухані футболки і підемо замальовувати стіни.
30 Липня 2018, 22:32
Мені наснилося що там по хлівчику Кнопи бігав червоний півень
30 Липня 2018, 23:32
Там же є посилання на статтю про кіоск Артюшенко. Чи не вмієш відкривати?
31 Липня 2018, 00:41
Шановні підкуплені парафіяни: якщо хочете забрати кіоск, то чому один, а не всі?А? Бабульки і авто з контрабандою не мішають?<br/>Якщо очисти двір, то на 100%, а не г..но з місця на місце переносити. Не набридло.
31 Липня 2018, 00:50
Павільйон І.М.Конащук знести проблематично. По-перше, власник не хоче цього робити добровільно, по-друге Ю.А.Конащук (екс-радник Кіндера О.О.) знає всі земельно-майнові оборудки кіндерів за останні 10 років. Отака фігня малята....
31 Липня 2018, 01:24
ми, виборці, вибирали депутатів , які будуть нас чути .Кнопихи кіоску ми не потребуєм. Ау!!! Ми проти цього кіоску!!! ЦЕ ГРАБУВАННЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА ТА ЗАТІНЕННЯ НАШОГО ДВОРУ!
31 Липня 2018, 01:40
100% НАШ ДВІР ОЧИСТИТЬСЯ , ЯК ЗГИНЕ ТОЙ СМЕРДЮЧИЙ САРАЙ З НАШОГО ДВОРУ
31 Липня 2018, 03:07
З ними велася боротьба. Звонили в поліцію, приходив дільничий, намагався іх розганяти. Потім каже, мені дзвонять з міськоі ради і кажуть &quot;бабок не чіпати&quot;. Зе енд.
31 Липня 2018, 11:25
Кожного ранку мусор в формі привозить торгувати у двір свою мамашку на авто.Все просто залагоджено
31 Липня 2018, 12:55
палити кнопин магазин не потрібно. Пришиють кримінал. А ось кожен день по 20 кубовому шприцику кислоти сірчаної з&quot;їсть його за місяць.
31 Липня 2018, 13:41
Конащук хіба бувший радник Кіндера? Що він робить кожний день на третьому поверсі в мерії? Правильно думаєм, Кіндер повязує кіоски Конащук і Артюшенко бо Інна програла суд через Артюшенко, яка представляла депутата Роїк, За конащуківський кіоск боролася мерія, адвокат Вася Ковальчук, який надає безкоштовну юридичну допомогу, но за позов Конашуків хотів стягнути з Роїк 5 тисяч гривень і адвокат Агеєва, яка в суді захищала Інну Конащук. Я слідкую за цими іграми давно, був на сесії, на яку тут є ссилка і бачив як кіндеровська братва рвалася за Конащука і топила Артюшенко. Сім сесій підряд мусолиться відмова Артюшенко на продовження оренди і дозвіл підприємцю Райчуку на добудову та не набирають голосів ні одне ні друге питання. Особисто чув на сесії що Галина Олексіївна погоджувалась перенести свого кіоска на інше місце, но Кіндер вирішив - демонтаж! Такого рішення сесії про відмову як у Конащук І. у Артюшенко нема, а судячи з написаного вище перспектива у Конащук є, а в Артюшенко тоже нема. Всім відомі фактори, які впливають на рішення Кіндера позбавити Артюшенко оренди і підприємця. Одні лише земельні ділянки які програв Кіндер атовцям з допомогою Артюшенко чого йому вартували.
31 Липня 2018, 14:15
Як тільки заходить мова про про дії по демонтажу павільйона Конащуків тут же починають приплітати інших то Аллу, яка торгує овочами, то машину з хлібом, а тепер стихійних базарянок, машину з якої продають польське. З Аллою піймали облизня, роти позакривали. тепер давайте в одну кучу стихійну торгівлю , торгівців польським. Це тактика хитрозробленої конащучки ї її друзів з міської ради, щоб відволікати увагу від павільйону. Якщо б хотіли ні машини з польським ні стихійного базару не стало б за тиждень. А так тільки бла-бла-бла. І не приплітайте їх до конащучки. Бо терпець у людей урветься хай тільки вона не прибере своє сідало для голубів з двору. І готуйся до демонтажу ВЖЕ, щоб потім не обливалася слізьми і не розмазувала соплі по обличчю, що нікому демонтувати або вивозити. Вдвох з Конащуком впряжетеся і потягнете його з НАШОГО ДВОРУ
31 Липня 2018, 14:24
ой чує моя нижня частина, що знайшла я пригод вже. Щось скоро буде
31 Липня 2018, 15:48
Кіоск файний, поставте його біля паровоза. Я буду з нього прдавати молоко, картопельку, бурячки...
31 Липня 2018, 16:23
Та хоч під вікна Кіндера, чи на Роксолани, 1, аби не в нашому дворі
31 Липня 2018, 18:13
Мочкануть ПАДЛУ
31 Липня 2018, 19:39
Час показав, що з цими 3.14дарасами по людські розмовляти нема сенсу. Ці тварюки нормальної людської мови не розуміють. З суками по сучі й розмовляти потрібно. Зібрати в дворі підписи. Встановити остаточну дату( наприклад 1 вересня) і якщо в цей день та халабуда не буде прибрана, запустити червоного півня. Як ще з бидлом розмовляти?
31 Липня 2018, 22:47
Просто на те місце поставити ту саму сапожню майстерню яка стояла до цйого !
31 Липня 2018, 23:06
На тому місці буде зелена травичка
31 Липня 2018, 23:44
Та невже?
01 Серпня 2018, 01:43
Там люди були проти того як влада обішлася с сапожною майстернею ,вона його просто викинула а на його місце поставила свого !!!
01 Серпня 2018, 12:55
Всі місцеві, на відміну від МІСНОГО, прекрасно знають, що майстерня по ремонту взуття (старий кіоск) також належала Конащукам , підприємець, який ремонтував взуття, цього кіоска лише орендував. До речі, чи ця оренда була офіційно оформлена - це питання мала б з&quot;ясувати у Конащучки податкова. А плачі Місного з приводу повернення нещасного підприємця, якого просто викинули, це, можливо, ще один план хитро----их конащуків , бо бачать, що кінець листопада невпинно наближається, адвокати гроші схавали , суди програлися, то давайте все відіграємо назад і повернемо хоча б старий кіоск.
01 Серпня 2018, 13:36
Підтримую Радикала! І не тільки півня, вже назріла нагальна проблема в розгоні лігва, що засіло на занадто довгий термін в міській раді!!!
01 Серпня 2018, 15:08
Спокойствіє, только спокойствіє... В кінці листопада закінчується договір оренди. Якщо мешканці прилеглих будинків в перших числах грудня не будуть спостерігати реального руху по демонтажу павільйону, міська влада буде спостерігати вже інший &quot;рух&quot;. І, повірте, мало не покажеться нікому. І це буде ще один цвях в труну сподівань ковельських бютівців на перемогу на виборах. І хай тоді красно дякують радникам-порадникам і їхнім навіженим дружинам
02 Серпня 2018, 12:29
Труна без кишень
02 Серпня 2018, 12:31
Цікаві моменти почнуться з початком опалювального сезону.Можливо в кінці вересня
02 Серпня 2018, 12:31
Потрібно було
02 Серпня 2018, 12:31
Потрібно було
02 Серпня 2018, 12:33
І чому Кнопу не запакували у два мішки для засолки капусти ,можливо одного тримали для сестрички...
02 Серпня 2018, 12:36
Анафема всім Кнопам!!!
02 Серпня 2018, 19:23
Щось у Конащука лисина сильно блищить.Видно нервується